|
553711
|
fr06-08 2021
|
18:00
|
|
|
Lidenlund B's Anlæg
|
|
|
|
553713
|
ma09-08 2021
|
19:15
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
|
553715
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
|
|
|
553717
|
fr13-08 2021
|
18:30
|
|
|
Spar Humlum Arena
|
|
|
|
553738
|
lø14-08 2021
|
15:30
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
|
|
553736
|
lø14-08 2021
|
16:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
UHT
|
|
|
|
553744
|
ti17-08 2021
|
19:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
|
|
553745
|
ti17-08 2021
|
19:00
|
|
|
Harboøre Stadion
|
|
|
|
553739
|
to19-08 2021
|
18:30
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
|
|
553743
|
to19-08 2021
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
|
|
|
|
|
554103
|
fr20-08 2021
|
19:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
|
|
554104
|
sø22-08 2021
|
15:30
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
|
|
553749
|
ma23-08 2021
|
18:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
553716
|
to26-08 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
|
|
|
|
554140
|
lø28-08 2021
|
14:00
|
|
|
Harboøre Stadion
|
|
|
|
554106
|
lø28-08 2021
|
17:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
|
|
554105
|
sø29-08 2021
|
13:00
|
|
|
Lidenlund B's Anlæg
|
|
|
|
554139
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
|
|
|
|
553725
|
to02-09 2021
|
19:00
|
|
|
Min Købmand arena (Thyborøn)
|
|
|
|
554254
|
lø04-09 2021
|
14:00
|
|
|
Klinkby Stadion
|
|
|
|
554225
|
sø05-09 2021
|
16:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
|
|
554171
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Lidenlund B's Anlæg
|
|
|
|
554311
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
554312
|
fr10-09 2021
|
18:30
|
|
|
Min Købmand arena (Thyborøn)
|
|
|
|
554342
|
fr10-09 2021
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
|
|
|
|
554341
|
lø11-09 2021
|
15:00
|
|
|
Spar Humlum Arena
|
|
|
|
554343
|
sø12-09 2021
|
16:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
|
|
554344
|
to16-09 2021
|
18:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
|
|
554928
|
fr17-09 2021
|
18:15
|
|
|
Harboøre Stadion
|
|
|
|
554345
|
sø19-09 2021
|
15:00
|
|
|
Struer Idrætspark
|
|
|
|
554927
|
sø19-09 2021
|
15:30
|
|
|
Klinkby Stadion
|
|
|
|
553911
|
ti21-09 2021
|
19:00
|
|
|
Struer Kunstgræs
|
|
|
|
556995
|
on22-09 2021
|
18:30
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
556049
|
lø25-09 2021
|
13:00
|
|
|
Lidenlund B's Anlæg
|
|
|
|
556994
|
lø25-09 2021
|
15:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
|
|
556993
|
sø26-09 2021
|
15:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
|
|
556998
|
lø02-10 2021
|
15:00
|
|
|
Struer Idrætspark
|
|
|
|
557001
|
ma04-10 2021
|
19:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
|
|
556997
|
on06-10 2021
|
19:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
|
|
557003
|
lø09-10 2021
|
15:00
|
|
|
Harboøre Stadion
|
|
|
|
557173
|
lø09-10 2021
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
|
|
|
|
557002
|
sø10-10 2021
|
13:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
|
|
557028
|
sø10-10 2021
|
14:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
|
|
557298
|
to14-10 2021
|
19:15
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
557220
|
lø16-10 2021
|
13:00
|
|
|
Struer Idrætspark
|
|
|
|
557386
|
lø16-10 2021
|
15:30
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
|
|
557219
|
sø17-10 2021
|
15:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
|
|
557391
|
fr22-10 2021
|
19:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
|
|
557389
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
|
|
|
|
557390
|
lø23-10 2021
|
15:00
|
|
|
Struer Idrætspark
|
|
|
|
557392
|
lø23-10 2021
|
15:00
|
|
|
Min Købmand arena (Thyborøn)
|
|
|
|
557000
|
ma25-10 2021
|
19:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
557405
|
to28-10 2021
|
19:15
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
|
|
557394
|
fr29-10 2021
|
19:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
|
|
557395
|
fr29-10 2021
|
19:00
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
|
|
557403
|
sø31-10 2021
|
13:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
|
Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.