MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 55 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
542140
07-08 2021
Kl. 16:00
Farsø/Ullits IK Ranum Overlade/Vester Hornum Farsø Stadion
1 - 0
542129
08-08 2021
Kl. 13:30
Vindblæs B Aars IK Vindblæs Multicenter
5 - 1
542139 ti
10-08 2021
Kl. 18:30
Kvik/Aalestrup (1) Haverslev IF Hvam Stadion
UHT

Udehold taberdømt

542146
ti
10-08 2021
Kl. 18:30
Nørager/Rørbæk IF (1) Sønderup/Suldrup IK Frem Nørager IF's Anlæg
3 - 1
542150
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Ranum Overlade/Vester Hornum Kvik/Aalestrup (1) Vester Hornum Stadion
3 - 7
542147
14-08 2021
Kl. 14:00
Haverslev IF Vindblæs B Haverslev Stadion
2 - 4
542148
14-08 2021
Kl. 14:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Farsø/Ullits IK Suldrup Stadion
2 - 4
542151
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Vindblæs B Ranum Overlade/Vester Hornum Vindblæs Multicenter
8 - 0
542152 on
18-08 2021
Kl. 18:30
Nørager/Rørbæk IF (1) Haverslev IF Nørager IF's Anlæg
0 - 1
542153
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Farsø/Ullits IK Kvik/Aalestrup (1) Farsø Stadion
1 - 3
542154
to
19-08 2021
Kl. 18:30
Sønderup/Suldrup IK Frem Aars IK Suldrup Stadion
1 - 2
542159
21-08 2021
Kl. 12:00
Aars IK Farsø/Ullits IK Sondrup Park (Aars)
2 - 3
542160
21-08 2021
Kl. 13:30
Ranum Overlade/Vester Hornum Nørager/Rørbæk IF (1) Vester Hornum Stadion
4 - 1
542158
21-08 2021
Kl. 14:00
Haverslev IF Sønderup/Suldrup IK Frem Haverslev Stadion
5 - 2
542157
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Kvik/Aalestrup (1) Vindblæs B Hvam Stadion
6 - 1
542149
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Aars IK Nørager/Rørbæk IF (1) Sondrup Park (Aars)
0 - 0
542162
28-08 2021
Kl. 14:00
Aars IK Haverslev IF Sondrup Park (Aars)
4 - 2
542161
28-08 2021
Kl. 15:00
Vindblæs B Farsø/Ullits IK Vindblæs Multicenter
1 - 2
542163
ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Nørager/Rørbæk IF (1) Kvik/Aalestrup (1) Nørager IF's Anlæg
0 - 6
542168
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Ranum Overlade/Vester Hornum Aars IK Vester Hornum Stadion
4 - 3
542167
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
Farsø/Ullits IK Haverslev IF Farsø Stadion
5 - 3
542166
05-09 2021
Kl. 15:00
Vindblæs B Nørager/Rørbæk IF (1) Vindblæs Multicenter
1 - 1
542174
ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Kvik/Aalestrup (1) Sønderup/Suldrup IK Frem Hvam Stadion
9 - 0
542179
to
09-09 2021
Kl. 18:15
Aars IK Kvik/Aalestrup (1) Sondrup Park (Aars)
1 - 2
542177
to
09-09 2021
Kl. 18:30
Haverslev IF Ranum Overlade/Vester Hornum Haverslev Stadion
3 - 1
542178
11-09 2021
Kl. 14:00
Nørager/Rørbæk IF (1) Farsø/Ullits IK Nørager IF's Anlæg
0 - 9
542176
11-09 2021
Kl. 15:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Vindblæs B Suldrup Stadion
2 - 4
542182 fr
17-09 2021
Kl. 18:00
Ranum Overlade/Vester Hornum Farsø/Ullits IK Vester Hornum Stadion
0 - 5
542180
18-09 2021
Kl. 12:00
Aars IK Vindblæs B Sondrup Park (Aars)
3 - 4
542198
18-09 2021
Kl. 14:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Nørager/Rørbæk IF (1) Suldrup Stadion
4 - 2
542181
19-09 2021
Kl. 14:00
Kvik/Aalestrup (1) Haverslev IF Aalestrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

542209
to
23-09 2021
Kl. 19:00
Kvik/Aalestrup (1) Ranum Overlade/Vester Hornum Aalestrup Stadion
14 - 0
542201 fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Farsø/Ullits IK Sønderup/Suldrup IK Frem Farsø Stadion
1 - 0
542165
26-09 2021
Kl. 13:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Ranum Overlade/Vester Hornum Suldrup Stadion
4 - 1
542199
26-09 2021
Kl. 15:00
Vindblæs B Haverslev IF Vindblæs Multicenter
2 - 1
542208
to
30-09 2021
Kl. 18:30
Aars IK Nørager/Rørbæk IF (1) Sondrup Park (Aars)
3 - 1
542210
fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Ranum Overlade/Vester Hornum Vindblæs B Ranum Multicenter
2 - 8
542213
02-10 2021
Kl. 12:00
Aars IK Sønderup/Suldrup IK Frem Sondrup Park (Aars)
2 - 4
542211
02-10 2021
Kl. 14:00
Haverslev IF Nørager/Rørbæk IF (1) Haverslev Stadion
5 - 0
542212
02-10 2021
Kl. 16:00
Kvik/Aalestrup (1) Farsø/Ullits IK Hvam Stadion
3 - 1
543182
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Farsø/Ullits IK Aars IK Farsø Kunstgræsbane
1 - 1
543198
09-10 2021
Kl. 14:00
Nørager/Rørbæk IF (1) Ranum Overlade/Vester Hornum Nørager IF's Anlæg
4 - 0
542219
09-10 2021
Kl. 15:00
Vindblæs B Kvik/Aalestrup (1) Vindblæs Multicenter
2 - 1
543181
09-10 2021
Kl. 15:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Haverslev IF Suldrup Stadion
1 - 3
543209
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Ranum Overlade/Vester Hornum Sønderup/Suldrup IK Frem Ranum Multicenter
2 - 2
543205
16-10 2021
Kl. 14:00
Haverslev IF Aars IK Haverslev Stadion
2 - 2
543207
16-10 2021
Kl. 14:00
Kvik/Aalestrup (1) Nørager/Rørbæk IF (1) Hvam Stadion
6 - 0
543199
16-10 2021
Kl. 16:00
Farsø/Ullits IK Vindblæs B Farsø Stadion
3 - 2
543212
fr
22-10 2021
Kl. 18:30
Aars IK Ranum Overlade/Vester Hornum Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
5 - 3
543210
23-10 2021
Kl. 14:00
Nørager/Rørbæk IF (1) Vindblæs B Nørager IF's Anlæg
1 - 4
543211
23-10 2021
Kl. 14:00
Haverslev IF Farsø/Ullits IK Haverslev Stadion
1 - 9
543214
23-10 2021
Kl. 15:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Kvik/Aalestrup (1) Suldrup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

543219
to
28-10 2021
Kl. 18:30
Vindblæs B Sønderup/Suldrup IK Frem Vindblæs Multicenter
1 - 3
543221
fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Farsø/Ullits IK Nørager/Rørbæk IF (1) Farsø Kunstgræsbane
2 - 2
543220
30-10 2021
Kl. 13:00
Ranum Overlade/Vester Hornum Haverslev IF Vester Hornum Stadion
4 - 6
543222
30-10 2021
Kl. 14:00
Kvik/Aalestrup (1) Aars IK Aalestrup Stadion
8 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.

Log ind