|
531146
|
fr06-08 2021
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
|
|
531148
|
sø08-08 2021
|
11:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
|
|
|
531149
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
|
531152
|
lø14-08 2021
|
11:00
|
|
|
Lindved Stadion
|
|
|
|
531154
|
lø14-08 2021
|
13:00
|
|
|
Sdr. Omme Stadion
|
|
|
|
531153
|
lø14-08 2021
|
14:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
|
|
|
531165
|
ti17-08 2021
|
19:00
|
|
|
Lindved Stadion
|
|
|
|
531156
|
on18-08 2021
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
|
|
531158
|
to19-08 2021
|
18:30
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
531169
|
lø21-08 2021
|
13:00
|
|
|
Filskov Stadion
|
|
|
|
|
531168
|
lø21-08 2021
|
14:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
|
|
531167
|
on25-08 2021
|
19:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
531170
|
fr27-08 2021
|
19:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
|
|
531187
|
lø28-08 2021
|
11:00
|
|
|
Lindved Stadion
|
|
|
|
531186
|
lø28-08 2021
|
16:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
531151
|
ti31-08 2021
|
19:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
531188
|
fr03-09 2021
|
19:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
|
|
531190
|
fr03-09 2021
|
19:00
|
|
|
Sdr. Omme Stadion
|
|
|
|
531191
|
sø05-09 2021
|
14:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
UHT
|
|
|
531189
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
531192
|
fr10-09 2021
|
18:00
|
|
|
Lindved Stadion
|
|
|
|
531205
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
|
|
531197
|
lø11-09 2021
|
15:30
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
531204
|
lø11-09 2021
|
16:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
531171
|
on15-09 2021
|
18:30
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
|
|
531235
|
lø18-09 2021
|
11:00
|
|
|
Lindved Stadion
|
HHT
|
|
|
531218
|
lø18-09 2021
|
13:00
|
|
|
Sdr. Omme Stadion
|
|
|
|
531216
|
lø18-09 2021
|
15:30
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
531206
|
ma20-09 2021
|
19:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
|
|
531237
|
fr24-09 2021
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
|
|
531249
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
531238
|
sø26-09 2021
|
11:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
UHT
|
|
|
531255
|
lø02-10 2021
|
14:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
UHT
|
|
|
531252
|
lø02-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
531253
|
sø03-10 2021
|
12:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
|
|
531251
|
sø03-10 2021
|
13:00
|
|
|
Filskov Stadion
|
|
|
|
531147
|
to07-10 2021
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
HHT
|
|
|
531256
|
fr08-10 2021
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
531271
|
lø09-10 2021
|
11:00
|
|
|
Lindved Stadion
|
HHT
|
|
|
531273
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
531272
|
sø10-10 2021
|
11:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
|
|
531310
|
lø16-10 2021
|
13:00
|
|
|
Filskov Stadion
|
UHT
|
|
|
531275
|
lø16-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
531274
|
sø17-10 2021
|
11:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
|
|
531276
|
sø17-10 2021
|
14:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
531166
|
on20-10 2021
|
18:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
|
|
531320
|
on20-10 2021
|
19:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
|
|
531321
|
lø23-10 2021
|
11:00
|
|
|
Lindved Stadion
|
HHT
|
|
|
531312
|
sø24-10 2021
|
11:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
|
|
531250
|
sø24-10 2021
|
14:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
531311
|
sø24-10 2021
|
14:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
531159
|
on27-10 2021
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
531333
|
lø30-10 2021
|
11:00
|
|
|
Filskov Stadion
|
|
|
|
531334
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
|
|
531335
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
|
|
531331
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
UHT
|
|
De 2 bedste hold på 6. pladsen i serie 3 undgår play-off og forbliver i rækken: Mørke IF (pulje 36) og IFSK (pulje 39).
De 2 bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Skals FF (pulje 29) og Sole IF (pulje 42).