|
530251
|
lø07-08 2021
|
14:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
|
|
530249
|
sø08-08 2021
|
13:00
|
|
|
Højvangsskolen, Horsens
|
|
|
|
|
530253
|
fr13-08 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
|
530255
|
lø14-08 2021
|
13:00
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
|
|
|
530252
|
lø14-08 2021
|
16:00
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
|
|
530261
|
ti17-08 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
|
530256
|
to19-08 2021
|
19:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
|
|
530257
|
to19-08 2021
|
19:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
|
|
530276
|
lø21-08 2021
|
13:00
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
HHT
|
|
|
530262
|
lø21-08 2021
|
16:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
|
|
|
530294
|
fr27-08 2021
|
18:30
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
530292
|
lø28-08 2021
|
14:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
530293
|
lø28-08 2021
|
16:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
|
|
530289
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
|
|
530628
|
to02-09 2021
|
19:00
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
|
|
530295
|
lø04-09 2021
|
11:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
|
|
530296
|
lø04-09 2021
|
13:30
|
|
|
Juelsminde Stadion
|
|
|
|
530248
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
|
|
530631
|
to09-09 2021
|
19:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
|
|
530629
|
fr10-09 2021
|
18:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
530630
|
lø11-09 2021
|
15:30
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
|
|
530258
|
ma13-09 2021
|
19:00
|
|
|
Juelsminde Stadion
|
|
|
|
530637
|
to16-09 2021
|
19:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
530639
|
to16-09 2021
|
19:00
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
|
|
|
530640
|
to16-09 2021
|
20:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
530638
|
lø18-09 2021
|
15:30
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
|
|
530632
|
ti21-09 2021
|
19:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
530642
|
to23-09 2021
|
19:00
|
|
|
Juelsminde Stadion
|
|
|
|
530644
|
fr24-09 2021
|
19:15
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
|
|
530641
|
lø25-09 2021
|
11:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
|
|
530264
|
ti28-09 2021
|
19:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
530263
|
ti28-09 2021
|
20:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
|
|
530648
|
fr01-10 2021
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
|
|
530703
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
530647
|
lø02-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
|
|
530645
|
sø03-10 2021
|
13:00
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
|
|
|
530627
|
ti05-10 2021
|
18:30
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
|
|
|
530724
|
fr08-10 2021
|
18:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
530722
|
fr08-10 2021
|
19:15
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
|
|
530728
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
|
|
530727
|
sø10-10 2021
|
13:30
|
|
|
Juelsminde Stadion
|
|
|
|
530250
|
ti12-10 2021
|
18:30
|
|
|
Hellebjerg Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
530643
|
ti12-10 2021
|
19:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
|
|
530729
|
to14-10 2021
|
19:00
|
|
|
Hellebjerg Kunstgræs
|
|
|
|
530753
|
lø16-10 2021
|
13:00
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
|
|
|
530730
|
lø16-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
|
|
530751
|
sø17-10 2021
|
13:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
|
|
530758
|
fr22-10 2021
|
18:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
530757
|
lø23-10 2021
|
12:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
530754
|
lø23-10 2021
|
14:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
|
|
530755
|
lø23-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
|
|
530254
|
ti26-10 2021
|
19:30
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
530847
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
|
|
531132
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
|
|
|
531144
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Juelsminde Stadion
|
|
|
|
531145
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
De 2 bedste hold på 6. pladsen i serie 3 undgår play-off og forbliver i rækken: Mørke IF (pulje 36) og IFSK (pulje 39).
De 2 bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Skals FF (pulje 29) og Sole IF (pulje 42).