MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2021, Pulje 40 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
529160
ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Hørning IF JAI, Aarhus (2) Højbo Stadion
2 - 2
529161
ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Stilling IF Spektrum Odder
4 - 1
529164
14-08 2021
Kl. 14:00
Kolt/Hasselager IF Odder IGF SuperBrugsen Kolt Park
1 - 4
529163
15-08 2021
Kl. 16:00
Stilling IF Hørning IF Stilling Stadion
2 - 3
529179
to
19-08 2021
Kl. 19:00
BMI JAI, Aarhus (2) Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1 - 1
529206 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Odder IGF FC Jura Spektrum Odder
UHT

Udehold taberdømt

529216
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Hørning IF FC Skanderborg Højbo Stadion
2 - 3
529217
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Stilling IF Kolt/Hasselager IF Stilling Stadion
1 - 5
529218
21-08 2021
Kl. 15:15
FC Skanderborg BMI Vestergadeanlægget
3 - 0
529225
22-08 2021
Kl. 14:00
Kolt/Hasselager IF Hørning IF SuperBrugsen Kolt Park
0 - 4
529239
22-08 2021
Kl. 15:00
JAI, Aarhus (2) Odder IGF JAI's Anlæg
0 - 1
529177
on
25-08 2021
Kl. 19:00
JAI, Aarhus (2) FC Skanderborg JAI's Anlæg
1 - 0
529318
28-08 2021
Kl. 13:30
BMI Hørning IF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
6 - 1
529319
28-08 2021
Kl. 14:00
Kolt/Hasselager IF FC Jura SuperBrugsen Kolt Park
1 - 3
529320
29-08 2021
Kl. 16:00
Odder IGF FC Skanderborg Spektrum Odder
5 - 2
529321
29-08 2021
Kl. 16:00
Stilling IF JAI, Aarhus (2) Stilling Stadion
1 - 2
529152
on
01-09 2021
Kl. 18:30
BMI Kolt/Hasselager IF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2 - 0
529322
04-09 2021
Kl. 13:30
BMI Odder IGF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2 - 1
529325
04-09 2021
Kl. 15:15
FC Skanderborg Stilling IF Vestergadeanlægget
1 - 1
529324
05-09 2021
Kl. 15:00
JAI, Aarhus (2) Kolt/Hasselager IF JAI's Anlæg
4 - 0
529323
ti
07-09 2021
Kl. 19:00
Hørning IF FC Jura Højbo Stadion Kunstgræsbane
0 - 4
529329
11-09 2021
Kl. 14:00
Kolt/Hasselager IF FC Skanderborg SuperBrugsen Kolt Park
1 - 1
529327
12-09 2021
Kl. 14:00
FC Jura JAI, Aarhus (2) Møllevangsskolen
0 - 1
529328
12-09 2021
Kl. 16:00
Odder IGF Hørning IF Spektrum Odder
4 - 0
529326
12-09 2021
Kl. 16:00
Stilling IF BMI Stilling Stadion
1 - 5
529338
18-09 2021
Kl. 14:00
Kolt/Hasselager IF BMI SuperBrugsen Kolt Park
1 - 3
529355
18-09 2021
Kl. 14:00
JAI, Aarhus (2) Hørning IF JAI's Anlæg
0 - 3
529352
19-09 2021
Kl. 14:00
FC Jura FC Skanderborg Møllevangsskolen
8 - 1
529356
19-09 2021
Kl. 16:00
Stilling IF Odder IGF Stilling Stadion
3 - 2
529219
on
22-09 2021
Kl. 18:00
FC Jura Stilling IF Møllevangsskolen
4 - 2
529358
25-09 2021
Kl. 13:30
BMI FC Jura Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
5 - 0
529359
25-09 2021
Kl. 15:00
Hørning IF Stilling IF Højbo Stadion
5 - 2
529361
25-09 2021
Kl. 15:15
FC Skanderborg JAI, Aarhus (2) Vestergadeanlægget
6 - 2
529360
26-09 2021
Kl. 14:00
Odder IGF Kolt/Hasselager IF Spektrum Odder
3 - 1
529365
02-10 2021
Kl. 14:00
Kolt/Hasselager IF Stilling IF SuperBrugsen Kolt Park
6 - 2
529362
02-10 2021
Kl. 14:15
JAI, Aarhus (2) BMI JAI's Anlæg
0 - 2
529364
02-10 2021
Kl. 15:15
FC Skanderborg Hørning IF Vestergadeanlægget
1 - 0
529363
03-10 2021
Kl. 16:00
FC Jura Odder IGF Møllevangsskolen
3 - 2
529419
09-10 2021
Kl. 13:30
BMI FC Skanderborg Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3 - 0
529512
09-10 2021
Kl. 15:00
Hørning IF Kolt/Hasselager IF Højbo Stadion
0 - 4
529513
10-10 2021
Kl. 14:00
Odder IGF JAI, Aarhus (2) Spektrum Odder
7 - 3
529511
10-10 2021
Kl. 16:00
Stilling IF FC Jura Stilling Stadion
0 - 0
530217
16-10 2021
Kl. 15:00
Hørning IF BMI Højbo Stadion
1 - 3
530219
16-10 2021
Kl. 15:15
FC Skanderborg Odder IGF Vestergadeanlægget
2 - 0
530221
16-10 2021
Kl. 16:15
JAI, Aarhus (2) Stilling IF JAI's Anlæg
4 - 1
530218
17-10 2021
Kl. 14:00
FC Jura Kolt/Hasselager IF Møllevangsskolen
2 - 1
529153
to
21-10 2021
Kl. 20:00
FC Skanderborg FC Jura Fælleden kunstgræsbane
1 - 2
530235
23-10 2021
Kl. 14:00
Kolt/Hasselager IF JAI, Aarhus (2) SuperBrugsen Kolt Park
0 - 5
530238
24-10 2021
Kl. 16:00
Stilling IF FC Skanderborg Stilling Stadion
0 - 8
530229
24-10 2021
Kl. 16:00
Odder IGF BMI Spektrum Odder
0 - 1
530232
24-10 2021
Kl. 16:00
FC Jura Hørning IF Møllevangsskolen
2 - 5
529162
to
28-10 2021
Kl. 18:00
FC Jura BMI Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2 - 2
530239
30-10 2021
Kl. 13:30
BMI Stilling IF Egelund Idrætscenter
4 - 1
530240
30-10 2021
Kl. 13:30
JAI, Aarhus (2) FC Jura JAI's Anlæg
3 - 2
530242
30-10 2021
Kl. 13:30
Hørning IF Odder IGF Højbo Stadion
1 - 2
530246
30-10 2021
Kl. 13:30
FC Skanderborg Kolt/Hasselager IF Fælleden kunstgræsbane
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

De 2 bedste hold på 6. pladsen i serie 3 undgår play-off og forbliver i rækken: Mørke IF (pulje 36) og IFSK (pulje 39).

De 2 bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Skals FF (pulje 29) og Sole IF (pulje 42).


Log ind