MENU

U17 Drenge Liga 3 (2004) 11M - forår 2021, Pulje 415 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
780178
11-04 2021
Kl. 13:00
Haderslev FK Sydvestjyllands Efterskole Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1 - 2
780180
ma
12-04 2021
Kl. 18:00
Agerskov S Spangsbjerg IF Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
0 - 1
780194
ma
19-04 2021
Kl. 18:30
SGI/SSK Spangsbjerg IF Guldager Idrætscenter
0 - 3
780193 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Sydvestjyllands Efterskole Vinding SF (1) Sydvestjyllands Efterskole
5 - 1
780200
ma
19-04 2021
Kl. 19:15
Haderslev FK Agerskov S Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1 - 1
780203
fr
23-04 2021
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF Haderslev FK Star VVS Arena (Gjesing)
1 - 0
780201
25-04 2021
Kl. 15:00
Sydvestjyllands Efterskole SGI/SSK Sydvestjyllands Efterskole
UHT

Udehold taberdømt

780202 ma
26-04 2021
Kl. 18:00
Vinding SF (1) Agerskov S Vinding Stadion
3 - 2
780205
01-05 2021
Kl. 14:30
Vinding SF (1) Spangsbjerg IF Vinding Stadion
UDS
780206
ma
03-05 2021
Kl. 19:00
SGI/SSK Haderslev FK Guldager Idrætscenter
4 - 2
780204 ti
04-05 2021
Kl. 17:00
Agerskov S Sydvestjyllands Efterskole Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
UDS
780207 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF Sydvestjyllands Efterskole Star VVS Arena (Gjesing)
UDS
780208
09-05 2021
Kl. 13:00
Haderslev FK Vinding SF (1) Banerne ved Haderslev Idrætscenter
780209 ma
10-05 2021
Kl. 18:00
Agerskov S SGI/SSK Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
780211
15-05 2021
Kl. 12:00
SGI/SSK Vinding SF (1) Guldager Idrætscenter
780214 ma
17-05 2021
Kl. 18:00
Spangsbjerg IF Agerskov S Star VVS Arena (Gjesing)
780210 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Sydvestjyllands Efterskole Haderslev FK Sydvestjyllands Efterskole
780231 ma
24-05 2021
Kl. 18:30
Spangsbjerg IF SGI/SSK Star VVS Arena (Gjesing)
780232 ma
24-05 2021
Kl. 19:00
Agerskov S Haderslev FK Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
780230 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
Vinding SF (1) Sydvestjyllands Efterskole Vinding Stadion
780179 to
27-05 2021
Kl. 18:30
Vinding SF (1) SGI/SSK Vinding Stadion
780233
30-05 2021
Kl. 11:00
SGI/SSK Sydvestjyllands Efterskole Guldager Idrætscenter
780235
30-05 2021
Kl. 13:00
Haderslev FK Spangsbjerg IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
780234 ma
31-05 2021
Kl. 18:00
Agerskov S Vinding SF (1) Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
780330 fr
04-06 2021
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF Vinding SF (1) Star VVS Arena (Gjesing)
780331
06-06 2021
Kl. 13:00
Haderslev FK SGI/SSK Banerne ved Haderslev Idrætscenter
780329 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Sydvestjyllands Efterskole Agerskov S Sydvestjyllands Efterskole
780333 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Vinding SF (1) Haderslev FK Vinding Stadion
780334
13-06 2021
Kl. 14:00
SGI/SSK Agerskov S Guldager Idrætscenter
780332
13-06 2021
Kl. 15:00
Sydvestjyllands Efterskole Spangsbjerg IF Sydvestjyllands Efterskole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se info om rækken her.

Forårets U17 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.

Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her

Log ind