Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. mar 2021
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Jægersborg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Sundby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
12:30
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
12:30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
15:30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Team BFO, 8-mands, U-14 piger
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Jerne, U-14 piger, 8-mands
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
13:00
IF Skjold Birkerød
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
18:15
Greve Fodbold
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
18:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Kastrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2023
18:00
Borup IF Fodbold
Ejby IF Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Brede IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:00
Ålholm IF (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
11:00
Ålholm IF (2)
Brede IF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
13. jan
15:00
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Brede IF (4)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
16:30
Lyngby Boldklub 1921 (5)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
10. feb
09:45
Ølstykke FC (2)
GVI
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub (5)
Ålholm IF (4)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Ålholm IF (3)
Frederiksværk Fodbold Klub (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. feb
18:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Ejby IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:45
Tuse IF
Nykøbing IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub (6)
Stenløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (7)
Brede IF (6)
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Stenløse BK (2)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold
Solrød FC
|