Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. jan 2021
12:00
HB Køge (1)
U14 Liga 1
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2021
10:00
U14 Liga 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
14:30
Lyngby Boldklub 1921
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
10:45
Brøndbyernes IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
12:00
HB Køge
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
14:15
Hørsholm-Usserød IK
Skovshoved Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
16:00
KFUM BK, Roskilde (1)
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
14:30
FC Helsingør
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
12:00
Ølstykke FC
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
12:30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
12:30
FC Helsingør
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
17:30
FC Helsingør
AB
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
13:30
HB Køge
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
18:30
Slagelse B&I
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:30
Hørsholm-Usserød IK
Boldklubben Frem
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
B. 1973, Herlev
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Ølstykke FC
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:30
FC Helsingør
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
18:00
FC Helsingør
Vanløse Idræts Forening
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
17:30
FC Helsingør
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2021
17:00
FC Helsingør
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Boldklubben af 1893
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2021
12:00
HB Køge
Helsingør FC
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2021
18:30
HB Køge
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2021
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
11:00
Roskilde Boldklub
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
11:00
Holbæk B&I
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
12:15
Farum BK (1)
AGF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
13:00
HB Køge
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
12:00
FC Helsingør
Hvidovre Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
14:30
Farum BK
B93 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
18:00
AB
Ledøje-Smørum Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
19:15
Roskilde Boldklub
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
10:00
Farum BK (1)
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
BSF (1)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:00
Roskilde Boldklub
Boldklubben Frem
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:00
Brøndbyernes IF
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:20
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
Ringsted IF
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:20
BSF (1)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
15:00
FC Helsingør
Boldklubben Hekla
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:30
Lyngby Boldklub 1921
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
12:00
HB Køge
AB
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
12:10
U14 Bronzekamp
Stævne Farum
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
13:00
Roskilde Boldklub
AB
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
13:20
U14 Finale
Stævne Farum
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
18:30
Farum BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
19:00
Holbæk B&I
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
17:30
Greve Fodbold
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
17:30
Farum BK
FC Midtjylland
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
10:00
Malmö FF
FC Midtjylland
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
15:00
Farum BK
Malmö FF
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
17:30
Brøndbyernes IF
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:30
Brøndbyernes IF
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:00
Måløv BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:30
Hørsholm-Usserød IK
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
18:30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2021
15:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:00
Ringsted IF
Boldklubben 1903
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
12:00
Greve Fodbold
Herfølge Boldklub
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Roskilde Boldklub
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:30
FC Helsingør
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
11:00
Holbæk B&I
Sundby - Boldklub
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
12:00
Slagelse B&I
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:15
BK Friheden
AB
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
Slagelse B&I
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
12:30
Farum BK
Helsingborgs IF
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
11:00
Ringsted IF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
12:00
Slagelse B&I
B93
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:15
Lyngby Boldklub 1921
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
10:00
Roskilde Boldklub
Amager Fodbold Forening
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:15
Farum BK
Malmö FF
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:45
Måløv BK
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:30
Næstved I.F. (1)
Helsingør FC
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
14:15
BK Friheden
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
10:00
Roskilde Boldklub
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
12:00
Greve Fodbold
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
13:15
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:15
BK Friheden
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
15:00
FC Helsingør
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
14:30
FC Helsingør
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
14:30
FC Helsingør
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
15:00
Næstved I.F.
Hvidovre IF (1)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
09:30
Brøndbyernes IF (1)
Malmø 2*25 min bane 12
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
10:00
Roskilde Boldklub (1)
BSF
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
10:45
Lyngby 2*25 min
Brommapojkarna bane 12
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
12:00
Lyngby 2*25 min kamp
Malmø bane 12
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
12:00
brøndby 2*25 min kamp
Brommapojkarna bane 10
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
12:45
Ringsted IF (1)
LSF
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
13:15
Malmø 2*25 min kamp
Brommapojkarna bane 12
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
14:30
Brøndby 2*25 min kamp
Lyngby bane 12
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:30
Næstved I.F.
B93
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
13:00
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
09:00
HB Køge
HIK (1)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
10:00
Roskilde Boldklub
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:00
AB (1)
HIK
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:00
Holbæk B&I
A27
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
12:00
Slagelse B&I
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
12:00
Greve Fodbold
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
12:00
B93
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
13:00
HB Køge
AB
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
B93
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
17:00
HB Køge Placeringskamp
HB Køge Placeringskamp
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
17:00
HB Køge Placeringskamp
HB Køge Placeringskamp
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
18:00
HB Køge Placeringskamp
HB Køge Placeringskamp
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
12:00
Greve Fodbold
B93
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
11:15
Brøndbyernes IF (1)
FC Helsingør (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
12:00
HB Køge
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
12:45
Måløv BK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
14:00
Roskilde Boldklub
AB
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
13:10
BSF
LSF
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
10:00
Roskilde Boldklub
LSF
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
10:00
HB Køge
Vanløse (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:00
Greve Fodbold (1)
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:30
FC Helsingør
Boldklubben Frem
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK (1)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
Solrød FC (1)
BSF
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
14:00
FC Helsingør
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2022
17:30
BK Friheden
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
10:15
Måløv BK
Sundby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
11:00
Roskilde Boldklub
HIK
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:00
Holbæk B&I (1)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
16:30
HB Køge
Helsingborg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
10:00
HB Køge
KFUM BK, Roskilde
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
12:00
Holbæk B&I
Herfølge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
12:30
FC Helsingør
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
10:00
U13 Liga 1
HB Køge (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:00
Brøndbyernes IF
OB
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:00
Greve Fodbold
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:00
Måløv BK
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Helsingør FC
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
14:00
FC Helsingør
Helsingborgs IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
14:00
Holbæk B&I
B93
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
AB
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:15
Brøndbyernes IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
Måløv BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
15:30
HB Køge
Næsby BK (1)
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
14:15
BK Friheden
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2022
16:00
FC Helsingør
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
Greve Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
10:00
Holbæk B&I
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:00
Slagelse B&I
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:00
Ringsted IF
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:15
Brøndbyernes IF
B93 (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
Lyngby Boldklub 1921
Vanløse Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
15:15
FC Helsingør
Boldklubben Union
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
11:15
Brøndbyernes IF
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Hvidovre Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
13:00
Måløv BK
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
10:30
Næstved I.F.
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
Greve Fodbold
A27
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:30
Roskilde Boldklub
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:30
Farum BK
Hamburger SV
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
10:00
FC Helsingør
AB
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
11:00
Ringsted IF
Boldklubben Union
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Ringsted IF
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
16:15
BSF
IL Heming (Norsk hold)
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
10:00
HB Køge
Måløv BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Boldklubben Union
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
FC Helsingør
HIK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:30
Farum BK
OB
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:00
Lyngby Boldklub 1921
Silkeborg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
11:00
Ringsted IF
Kjøbenhavns Boldklub
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
Næstved I.F.
Fremad Amager (1)
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
Solrød FC
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:30
FC Helsingør
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
13:00
BSF
B93
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Frederiksværk Fodbold Klub
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
14:00
Farum BK
OB
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
16:45
HB Køge
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:00
Lyngby Boldklub 1921
HIK
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
AB
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:00
Lyngby Boldklub 1921
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2022
11:00
Roskilde Boldklub
Slagelse B&I
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
HIK
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
11:00
AB
AB
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
LSF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
09:30
Roskilde Boldklub
AB
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
14:15
FC Helsingør
Herfølge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
16:50
Roskilde Boldklub
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
18:00
FC Helsingør
Helsingborgs IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:15
Lyngby Boldklub 1921
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
14:00
FC Helsingør
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
10:00
AB
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
16:45
Lyngby Boldklub 1921
KB
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:30
Herlufsholm GF
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:30
AB
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
18:00
Gladsaxe-Hero BK
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2022
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
18:30
Farum BK
KB
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2022
18:00
Gladsaxe-Hero BK
Amager Elote
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
11:30
Brøndby Strand IK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:00
Roskilde Boldklub
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
17:45
Ledøje-Smørum Fodbold
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Helsingborg IF
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
HIK
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
14:00
Farum BK
AB
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
11:00
Roskilde Boldklub
FC Nordsjælland
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
13:00
Hørsholm-Usserød IK
B 1903 (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:00
HB Køge
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:15
Lyngby Boldklub 1921
B93
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
13:30
Næstved I.F.
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2022
17:45
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Helsingør FC
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
GVI (1)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2022
16:30
Brøndbyernes IF
FC København
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:00
Gladsaxe-Hero BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
AB
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
13:00
Hørsholm-Usserød IK
KB
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
11:45
LSF
Rosengård - Sverige
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
11:45
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2023
18:00
Gladsaxe-Hero BK
HIK
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
14:00
Roskilde Boldklub
BSF
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
15:30
HB Køge
HB Køge Testkamp
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
13:45
LSF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
17. jan 2023
17:45
Lyngby Boldklub 1921
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2023
18:00
FC Helsingør
KB
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
11:00
HB Køge
Helsingborg
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
09:30
Lyngby Boldklub 1921
Malmø, Sverige
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
12:00
Gladsaxe-Hero BK
B 1903
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
13:00
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
14:30
Farum BK
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
24. jan 2023
17:45
Lyngby Boldklub 1921
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
10:00
Roskilde Boldklub
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Hansa Rostock, Tyskland
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
15:00
Brøndbyernes IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
15:30
Farum BK
AaB
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
13:30
Roskilde Boldklub
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
HIK
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:30
Farum BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:30
Næstved I.F.
AB
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
16:00
FC Helsingør
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2023
17:45
Lyngby Boldklub 1921
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2023
19:00
Farum BK
B93
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:00
Roskilde Boldklub
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Kalmar, Norge
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
14:00
FC Helsingør
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2023
17:45
Lyngby Boldklub 1921
KB
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Babelsberg, Tyskland
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
13:00
HB Køge
Helsingør FC
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
14:00
Herlufsholm GF
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
13:30
Næstved I.F.
B93
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
14:00
Roskilde Boldklub
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
14:30
AB
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2023
17:45
Lyngby Boldklub 1921
B93
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2023
18:30
Farum BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
10:30
Roskilde Boldklub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:00
Gladsaxe-Hero BK
AB
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:30
HB Køge
Nykøbing FC (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
13:30
Næstved I.F.
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
11:00
Roskilde Boldklub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:15
HB Køge
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:00
AB
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:00
Slagelse B&I
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:00
Farum BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2023
18:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:00
Roskilde Boldklub
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:00
Farum BK
Helsingborg IF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Aakanden GF
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:00
Næstved I.F.
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:30
Brøndbyernes IF
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
12:30
AB
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
Næstved I.F.
Helsingør IF Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:00
Næstved I.F.
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
12:00
AB (2)
Nykøbing FC (2)
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
11:00
Holbæk B&I (2)
B93 (2)
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
13:00
Farum BK (2)
AGF, Aarhus (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
18:30
Holbæk B&I (5)
Slagelse B&I (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
18:00
AB
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:00
HB Køge
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:30
Holbæk B&I (4)
Vanløse (3)
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:00
Greve Fodbold
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:15
Greve Fodbold (3)
Næstved I.F. (4)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
19:00
Holbæk B&I (3)
B 1903 (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
10:30
HB Køge
FA 2000 (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Helsingborg IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Ringsted IF (2)
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
11:00
Roskilde Boldklub
Albertslund BS 72 (1)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:30
HB Køge
Fremad Amager (2)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK (2)
FA 2000 (3)
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
11:00
Næstved I.F. (2)
Nykøbing FC (3)
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
12:00
HB Køge
Vanløse (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
18:15
AB (4)
Hvidovre IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
17:30
Herfølge BK (2)
Aakanden
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2023
19:00
LSF (2)
Østerbro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
10:00
LSF (3)
Fremad Forsing
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
10:00
IF Skjold Birkerød (3)
AFA Copenhagen (2)
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:00
LSF (6)
Karlslunde IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2023
19:00
LSF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:00
Ringsted IF (3)
AB (6)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
15:00
IF Skjold Birkerød (4)
B.93 (4)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
09:45
AB (5)
Frederikssund IK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Landskrona
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
LSF (9)
B 1903 (3)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
HB Køge
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:30
BSF (2)
Slagelse B&I (5)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:45
Roskilde Boldklub (3)
Hørsholm-Usserød IK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
11:30
Holbæk B&I
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
14:00
LSF (10)
FA 2000 (4)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
14:00
HB Køge
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
Albertslund BS 72 (11)
FC Rudersdal (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
Farum BK (3)
Hvidovre IF (3)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
Greve Fodbold (9)
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
LSF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:45
BSF
B.93
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:30
Brøndbyernes IF
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
14:30
HB Køge
B.93 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:30
HB Køge
Brommapojkarne
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:45
Roskilde Boldklub (4)
Greve Fodbold (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:30
Frederikssund IK (3)
Holbæk B&I (7)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
13:00
Næstved I.F. (8)
Hillerød Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921 (8)
Brommapojkarna
UDS
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:30
BSF (4)
Himmelev-Veddelev BK (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
09:30
HB Køge
HB Køge
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
13:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:00
Næstved I.F.
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:00
Greve Fodbold (4)
AFA Copenhagen (1)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:30
BSF (8)
Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
06. jan
12:00
LSF
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (6)
FC Helsingør (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
14:00
LSF (16)
AB (10)
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jan
14:30
BSF (9)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
17. jan
18:30
FC Helsingør (3)
Espergærde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jan
09:30
LSF (12)
HIK (3)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (5)
Landskrona
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:00
Brøndbyernes IF
Malmø FF, Sverige
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:15
FC Helsingør (4)
Holbæk B&I (15)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
Greve Fodbold
AB
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
Roskilde Boldklub (7)
HB Køge (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
14:30
BSF (3)
Albertslund BS 72 (10)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:30
Roskilde Boldklub (5)
Slagelse B&I (3)
|
|||||||||||||||||||
26. jan
16:30
Brøndbyernes IF (7)
FCM
|
|||||||||||||||||||
26. jan
19:00
LSF (13)
FB
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
Greve Fodbold (11)
Slagelse B&I (4)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
13:30
Hørsholm-Usserød IK (9)
Frederikssund IK (5)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
HB Køge
AC Amager
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:30
Albertslund BS 72 (12)
Karlslunde IF (3)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:30
Næstved I.F. (7)
Næsby BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:30
Roskilde Boldklub (8)
Greve Fodbold (17)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
Farum BK (7)
Greve Fodbold (18)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:00
AB U14
B.93
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Slagelse B&I
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:30
Hørsholm-Usserød IK (10)
FC Rudersdal (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:30
HB Køge
LSF (5)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
LSF (20)
LSF (21)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. feb
15:30
Roskilde Boldklub (10)
Brøndbyernes IF (5)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
09:45
HB Køge
Vanløse (4)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Næstved I.F. (6)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:30
Holbæk B&I (9)
AB Tårnby (1)
|
|||||||||||||||||||
06. feb
16:45
Albertslund BS 72 (13)
Karlslunde IF (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:00
AB (9)
Frederikssund IK (4)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (10)
BK Olympic
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
IF Skjold Birkerød (5)
LSF (17)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
IF Skjold Birkerød (8)
LSF (18)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
09:45
HB Køge
B.93 (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb
13:00
Køge BK U14-1 (1)
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
11. feb
14:30
Næstved I.F.
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:30
Roskilde Boldklub (6)
Frederikssund IK (2)
|
|||||||||||||||||||
20. feb
17:30
Lyngby Boldklub 1921 (15)
Brøndbyernes IF (8)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
Holbæk B&I (11)
LSF (7)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:15
BSF (5)
Fremad Amager (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
Farum BK (1)
B93 (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
AB (11)
FC Helsingør (5)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:45
Næstved I.F. (13)
BK Olympic (Sverige)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:00
BSF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
01. mar
19:00
LSF (15)
Himmelev-Veddelev BK (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:00
Slagelse B&I (7)
HIK (4)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:00
Farum BK (8)
Malmö FF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:10
Lyngby Boldklub 1921
LB07
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:30
Holbæk B&I
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:50
HVB
HIK
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Hørsholm-Usserød IK (16)
B.93 (7)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:45
AB (13)
AB (14)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
09:45
HB Køge
AB (8)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
Greve Fodbold (15)
LSF (8)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Slagelse B&I (9)
AB Tårnby (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:30
Hørsholm-Usserød IK (17)
GVI (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:45
Lyngby Boldklub 1921
Helsingborg
|
|||||||||||||||||||
10. mar
09:45
HB Køge
FC Helsingør
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Holbæk B&I (12)
B.93 (3)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:30
Albertslund BS 72
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
Næstved I.F. (11)
B 1903 (5)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
IF Skjold Birkerød
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
16. mar
09:45
HB Køge
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
Slagelse B&I (8)
KFUM BK, Roskilde (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:30
Albertslund BS 72 (16)
Hvidovre IF (7)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (7)
Farum BK (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:15
Frederikssund FB (2)
Østerbro IF (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
LSF (19)
GVI (2)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
09:45
HB Køge
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Albertslund BS 72 (18)
Karlslunde IF (5)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
Roskilde Boldklub
B 1903
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:30
Lyngby Boldklub 1921 (9)
HSV, Tyskland
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:30
Køge BK U14-1 (2)
Østerbro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
09:45
HB Køge
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:30
Albertslund BS 72 (17)
Himmelev-Veddelev BK (5)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (17)
Vanløse (5)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:45
BSF
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Brøndbyernes IF (10)
Kalmar FF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:45
Lyngby Boldklub 1921 (16)
AB (12)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:30
Brøndbyernes IF (11)
Kalmar FF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
09:45
HB Køge
HB Køge
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Albertslund BS 72 (14)
Helsingør IF Fodbold (3)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:30
Næstved I.F. (12)
FA 2000 (5)
|
|||||||||||||||||||
27. mar
19:00
Farum BK (6)
Holbæk B&I (14)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:30
Næstved I.F. (14)
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:30
HB Køge
Malmø FF
|
|||||||||||||||||||
15. apr
15:45
Brøndbyernes IF (9)
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Næstved I.F. (16)
Greve Fodbold (19)
|
|||||||||||||||||||
18. apr
15:30
Brøndbyernes IF (4)
FCK
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Albertslund BS 72 (20)
AB (16)
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Næstved I.F. (15)
B 1903 (6)
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
AB (15)
B 1903 (7)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Frederikssund FB (1)
FC Helsingør (6)
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Albertslund BS 72 (22)
Hillerød Fodbold (3)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BSF (11)
Hillerød Fodbold (4)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Brøndbyernes IF (12)
AB (18)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Hillerød Fodbold (5)
GVI (4)
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Lyngby Boldklub 1921 (18)
Hvidovre IF (9)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
AB
Vanløse
|