Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2021
18:00
Højslev Station IF
10
Vinderup IK
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
18:00
Roslev/Fursund (1)
2
Sparkær IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:00
Holstebro B (2)
Alhedens IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:00
Alhedens IF
Højslev Station IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:00
Sparkær IF
5
Holstebro B (2)
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:00
Vinderup IK
2
Roslev/Fursund (1)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Roslev/Fursund (1)
Alhedens IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Vinderup IK
5
Sparkær IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:00
Højslev Station IF
9
Sparkær IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:00
Alhedens IF
Vinderup IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:00
Holstebro B (2)
5
Roslev/Fursund (1)
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
Roslev/Fursund (1)
1
Højslev Station IF
8
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
Sparkær IF
Alhedens IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
Vinderup IK
2
Holstebro B (2)
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Alhedens IF
1
Holstebro B (2)
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Sparkær IF
2
Roslev/Fursund (1)
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:00
Vinderup IK
1
Højslev Station IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
Højslev Station IF
7
Alhedens IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
Roslev/Fursund (1)
2
Vinderup IK
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
Holstebro B (2)
3
Sparkær IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
17:30
Højslev Station IF
4
Holstebro B (2)
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:00
Alhedens IF
1
Roslev/Fursund (1)
6
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:00
Sparkær IF
4
Vinderup IK
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:00
Holstebro B (2)
3
Højslev Station IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
17:45
Roslev/Fursund (1)
0
Holstebro B (2)
4
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
17:45
Sparkær IF
0
Højslev Station IF
6
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
17:45
Vinderup IK
6
Alhedens IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
17:30
Højslev Station IF
3
Roslev/Fursund (1)
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
17:30
Alhedens IF
3
Sparkær IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
17:30
Holstebro B (2)
4
Vinderup IK
0
|
Spilleregler 8:8
Fleksibel spilleform
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2021/2022
Tilmeld dit hold til Futsal 2021/2022
BEÆRK at denne række afvikles som almindelige 8-mands kampe på en halv 11-mands bane!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af hjemmeklubben.
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal p&ari