MENU

U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021, Pulje 49 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
848722 ti
13-04 2021
Kl. 18:00
Aalborg KFUM Nørresundby FB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4 - 1
848740 ti
13-04 2021
Kl. 18:00
RKG LKB/Gistrup Bixen Arena
2 - 2
848739
17-04 2021
Kl. 10:00
B52/Aalborg Skørping IF Frem Klubhuset B52/AFC
0 - 3
849280 ma
19-04 2021
Kl. 18:00
Nørresundby FB B52/Aalborg NFB Kunstgræs Lindholm
6 - 0
849249
ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Skørping IF Frem RKG Skørping Idrætscenter
1 - 1
848744 to
22-04 2021
Kl. 18:00
LKB/Gistrup Aalborg KFUM Gistrup Idrætscenter
0 - 1
849281 on
28-04 2021
Kl. 18:00
Aalborg KFUM RKG Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2 - 3
849283 on
28-04 2021
Kl. 18:00
Nørresundby FB Skørping IF Frem NFB Kunstgræs Lindholm
3 - 4
849282
01-05 2021
Kl. 10:00
B52/Aalborg LKB/Gistrup Klubhuset B52/AFC
3 - 3
849285 ti
04-05 2021
Kl. 18:00
LKB/Gistrup Nørresundby FB Gistrup Idrætscenter
5 - 0
849284 ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Skørping IF Frem Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1 - 1
849606 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
B52/Aalborg Aalborg KFUM Klubhuset B52/AFC
0 - 6
849607 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
Skørping IF Frem LKB/Gistrup Skørping Idrætscenter
1 - 2
849608 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Nørresundby FB RKG NFB Kunstgræs Lindholm
2 - 5
849613
ma
17-05 2021
Kl. 18:00
B52/Aalborg Nørresundby FB Klubhuset B52/AFC
2 - 1
849609 ti
18-05 2021
Kl. 18:00
LKB/Gistrup RKG Gistrup Idrætscenter
1 - 1
849611 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Nørresundby FB Aalborg KFUM NFB Kunstgræs Lindholm
1 - 3
849286
22-05 2021
Kl. 10:00
RKG B52/Aalborg Bixen Arena
2 - 0
849614 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
RKG Skørping IF Frem Bixen Arena
2 - 0
849612 to
27-05 2021
Kl. 18:30
Aalborg KFUM LKB/Gistrup Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2 - 2
849610
29-05 2021
Kl. 11:00
Skørping IF Frem B52/Aalborg Skørping Idrætscenter
4 - 1
849626 ma
31-05 2021
Kl. 18:00
RKG Aalborg KFUM Bixen Arena
1 - 2
849616 ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Skørping IF Frem Nørresundby FB Skørping Idrætscenter
5 - 2
849615
05-06 2021
Kl. 10:00
LKB/Gistrup B52/Aalborg Gistrup Idrætscenter
2 - 0
849629 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Skørping IF Frem Aalborg KFUM Skørping Idrætscenter
2 - 1
849630 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Nørresundby FB LKB/Gistrup NFB Kunstgræs Lindholm
0 - 2
849628
12-06 2021
Kl. 10:00
B52/Aalborg RKG Klubhuset B52/AFC
1 - 2
849635 ma
14-06 2021
Kl. 18:00
Aalborg KFUM B52/Aalborg Nordjyske Bank Arena (KFUM)
UHT

Udehold taberdømt

849636 ti
15-06 2021
Kl. 18:00
LKB/Gistrup Skørping IF Frem Gistrup Idrætscenter
1 - 1
850110 ti
15-06 2021
Kl. 18:00
RKG Nørresundby FB Bixen Arena
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 er kvalificeret til Regions Mesterskaberne 20. juni. kl.13:30 - afvikles hos Aalborg KFUM

Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.

U12 rækker skal IKKE udfylde holdkort!

Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:

1. rykker -                 kr. 25,00
2. rykker -                 kr. 50,00
3. rykker -               kr. 250,00
4. rykker -        disciplinærsag

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

 

Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.

Log ind