MENU

U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- forår 2021, Pulje 311 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
434272
27-03 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Aalborg KFUM Randers Stadion, kunstgræs
4
-
2
434263 to
01-04 2021
Kl. 11:00
Støvring IF Aalborg KFUM Støvring Kunstgræsbane
0
-
4
434290
10-04 2021
Kl. 13:00
Aalborg KFUM NUGF/Foulum Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
2
434292
11-04 2021
Kl. 12:00
Thisted FC Randers Freja Lerpytter Anlæg
0
-
4
434291
11-04 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF MorsØ FC Højene Hallen
3
-
2
434289
11-04 2021
Kl. 14:00
Støvring IF Hobro IK Støvring Kunstgræsbane
4
-
0
434295
17-04 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Støvring IF Randers Stadion, kunstgræs
1
-
2
434296
18-04 2021
Kl. 13:00
NUGF/Foulum Thisted FC Metropol Park
Udehold taberdømt
434294
18-04 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Aalborg KFUM Højene Hallen
0
-
2
434293
18-04 2021
Kl. 15:00
Hobro IK MorsØ FC DS Arena - Kunstgræs
1
-
4
434264 on
21-04 2021
Kl. 19:00
MorsØ FC Thisted FC Morsø Multipark
2
-
1
434265 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Randers Freja NUGF/Foulum Randers Stadion, kunstgræs
3
-
1
434262 on
21-04 2021
Kl. 19:15
Hobro IK Skibsby-Højene IF DS Arena - Kunstgræs
12
-
1
434298
24-04 2021
Kl. 16:00
MorsØ FC Aalborg KFUM Morsø Multipark
0
-
8
434300
25-04 2021
Kl. 13:00
Støvring IF NUGF/Foulum Støvring Stadion
2
-
1
434299
25-04 2021
Kl. 15:00
Thisted FC Skibsby-Højene IF Lerpytter Anlæg
6
-
3
434304 fr
30-04 2021
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Thisted FC Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
1
434303
02-05 2021
Kl. 13:00
NUGF/Foulum Hobro IK Metropol Park
4
-
0
434306
02-05 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Støvring IF Højene Hallen
0
-
5
434310
09-05 2021
Kl. 13:00
NUGF/Foulum Randers Freja Metropol Park
1
-
7
434307
09-05 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Hobro IK Højene Hallen
Udehold taberdømt
434309
09-05 2021
Kl. 14:00
Thisted FC MorsØ FC Lerpytter Anlæg
5
-
1
434312 to
13-05 2021
Kl. 13:00
MorsØ FC NUGF/Foulum Morsø Multipark
Udehold taberdømt
434314
to
13-05 2021
Kl. 13:00
Støvring IF Thisted FC Støvring Stadion
2
-
3
434311 to
13-05 2021
Kl. 19:00
Hobro IK Aalborg KFUM DS Arena
0
-
7
434466
16-05 2021
Kl. 12:00
Thisted FC Hobro IK Lerpytter Anlæg
Udehold taberdømt
434468
16-05 2021
Kl. 13:00
Støvring IF MorsØ FC Støvring Stadion
5
-
2
434469
16-05 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF NUGF/Foulum Højene Hallen
Udehold taberdømt
434268
22-05 2021
Kl. 12:00
Skibsby-Højene IF Randers Freja Højene Hallen
2
-
5
434266 ma
24-05 2021
Kl. 16:00
Aalborg KFUM Hobro IK Aalborg KFUM Kunstgræs
Udehold taberdømt
434267 ma
24-05 2021
Kl. 16:00
NUGF/Foulum MorsØ FC Metropol Park
2
-
1
434467 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Randers Freja Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
1
434472
29-05 2021
Kl. 16:00
MorsØ FC Skibsby-Højene IF Morsø Multipark
Udehold taberdømt
434470
30-05 2021
Kl. 11:00
Hobro IK Støvring IF DS Arena - Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
434473
30-05 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Thisted FC Randers Stadion, kunstgræs
Udehold taberdømt
434471
30-05 2021
Kl. 13:00
NUGF/Foulum Aalborg KFUM Metropol Park
Hjemmehold taberdømt
434269
ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Thisted FC Støvring IF Lerpytter Anlæg
2
-
2
434305 fr
04-06 2021
Kl. 19:00
Randers Freja MorsØ FC Randers Stadion, kunstgræs
3
-
1
434475
05-06 2021
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4
-
1
434477
06-06 2021
Kl. 12:00
Thisted FC NUGF/Foulum Lerpytter Anlæg
Udehold taberdømt
434474
06-06 2021
Kl. 16:00
MorsØ FC Hobro IK Morsø Multipark
Udehold taberdømt
434313
to
10-06 2021
Kl. 19:00
Randers Freja Skibsby-Højene IF Randers Stadion, kunstgræs
6
-
2
434478
12-06 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Hobro IK Randers Stadion, kunstgræs
8
-
0
434479
12-06 2021
Kl. 13:00
Aalborg KFUM MorsØ FC Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
1
434481
13-06 2021
Kl. 13:00
NUGF/Foulum Støvring IF Metropol Park
Hjemmehold taberdømt
434480
13-06 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Thisted FC Højene Hallen
Udehold taberdømt
434308 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Støvring IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
9
-
1
434297 to
17-06 2021
Kl. 19:15
Hobro IK Randers Freja DS Arena
Udehold taberdømt
434484
19-06 2021
Kl. 16:00
MorsØ FC Randers Freja Morsø Multipark
Hjemmehold taberdømt
434482
20-06 2021
Kl. 11:00
Hobro IK NUGF/Foulum DS Arena - Kunstgræs
Udehold taberdømt
434483
20-06 2021
Kl. 12:00
Thisted FC Aalborg KFUM Lerpytter Anlæg
1
-
1
434485
20-06 2021
Kl. 13:00
Støvring IF Skibsby-Højene IF Støvring Stadion
Udehold taberdømt
434476 ti
22-06 2021
Kl. 18:30
Støvring IF Randers Freja Støvring Stadion
Udehold taberdømt
434270 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Thisted FC Hobro IK Lerpytter Anlæg
Udehold taberdømt
434288 to
24-06 2021
Kl. 19:00
NUGF/Foulum Skibsby-Højene IF Metropol Park
Hjemmehold taberdømt
434275
26-06 2021
Kl. 14:00
MorsØ FC Støvring IF Morsø Multipark
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se info om rækken her.

Forårets U19 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.

Log ind