|
645556
|
to01-04 2021
|
13:30
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
|
|
645560
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
645558
|
ma05-04 2021
|
14:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
|
645557
|
ti06-04 2021
|
19:00
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
|
|
|
645561
|
lø10-04 2021
|
13:00
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
|
|
645564
|
lø10-04 2021
|
15:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
|
645562
|
sø11-04 2021
|
13:30
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
|
|
645563
|
ti13-04 2021
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen Kolt Park
|
|
|
|
645565
|
fr16-04 2021
|
18:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
645567
|
lø17-04 2021
|
11:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
|
645568
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
645566
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
645582
|
lø24-04 2021
|
11:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
645583
|
lø24-04 2021
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
645569
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
SuperBrugsen Kolt Park
|
|
|
|
645584
|
sø25-04 2021
|
16:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
645553
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
645588
|
to29-04 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
645585
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
|
|
645587
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
645586
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen Kolt Park
|
|
|
|
645589
|
to06-05 2021
|
18:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
645590
|
fr07-05 2021
|
19:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
645714
|
lø08-05 2021
|
11:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
645713
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
645719
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
|
|
645717
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
645718
|
ti11-05 2021
|
20:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
645730
|
fr14-05 2021
|
18:45
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
645729
|
lø15-05 2021
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
645716
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
645720
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen Kolt Park
|
|
|
|
645733
|
fr21-05 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
645734
|
lø22-05 2021
|
11:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
645731
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
645737
|
to27-05 2021
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen Kolt Park
|
|
|
|
645736
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
645735
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
|
|
645738
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
645554
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
645739
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
|
|
645741
|
ti08-06 2021
|
18:30
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
645742
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
645740
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
645744
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
645743
|
fr11-06 2021
|
18:30
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
|
|
645745
|
fr11-06 2021
|
18:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
645746
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
645715
|
ti15-06 2021
|
18:30
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
|
|
645732
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
645555
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen Kolt Park
|
|
|
|
645559
|
to17-06 2021
|
18:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
645747
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
|
|
645748
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
645749
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
SuperBrugsen Kolt Park
|
|
|
|
645750
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
UHT
|
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.