Jyllandsserien Kvinder - Forår 2021, Pulje 274 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
335842
ma05-04 2021
17:00 Aabybro IF Holtet IF Aabybro Idrætscenter
1
-
5
05. apr 2021
17:00
Aabybro IF
1
Holtet IF
5
335839
ti06-04 2021
19:00 Team Østvendsyssel Frederikshavn fI Dronninglund Kunstgræs
2
-
1
06. apr 2021
19:00
Team Østvendsyssel
2
Frederikshavn fI
1
335840
on07-04 2021
20:00 Nibe B DHF Nibe B Kunstgræs
1
-
2
07. apr 2021
20:00
Nibe B
1
DHF
2
335843
fr09-04 2021
18:30 Frederikshavn fI Aabybro IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
3
-
2
09. apr 2021
18:30
Frederikshavn fI
3
Aabybro IF
2
335844
10-04 2021
16:00 Aalborg Freja Team Østvendsyssel Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
3
-
2
10. apr 2021
16:00
Aalborg Freja
3
Team Østvendsyssel
2
336115
11-04 2021
15:00 Nibe B B52/Aalborg Nibe B Kunstgræs
2
-
0
11. apr 2021
15:00
Nibe B
2
B52/Aalborg
0
336118
ti13-04 2021
18:30 B52/Aalborg DHF B52/AFC’s anlæg
4
-
0
13. apr 2021
18:30
B52/Aalborg
4
DHF
0
336116
to15-04 2021
18:45 Holtet IF Frederikshavn fI MTS Holtet Stadion
0
-
0
15. apr 2021
18:45
Holtet IF
0
Frederikshavn fI
0
336117
17-04 2021
12:00 Team Østvendsyssel Nibe B Dronninglund Kunstgræs
0
-
1
17. apr 2021
12:00
Team Østvendsyssel
0
Nibe B
1
336119
17-04 2021
15:00 Aabybro IF Aalborg Freja Aabybro Idrætscenter
1
-
1
17. apr 2021
15:00
Aabybro IF
1
Aalborg Freja
1
335807
to22-04 2021
19:00 Holtet IF Team Østvendsyssel MTS Holtet Stadion
3
-
2
22. apr 2021
19:00
Holtet IF
3
Team Østvendsyssel
2
336121
24-04 2021
13:30 B52/Aalborg Team Østvendsyssel B52/AFC’s anlæg
0
-
2
24. apr 2021
13:30
B52/Aalborg
0
Team Østvendsyssel
2
336120
24-04 2021
14:00 Frederikshavn fI DHF DRINX ARENA (Frederikshavn)
1
-
1
24. apr 2021
14:00
Frederikshavn fI
1
DHF
1
336122
24-04 2021
16:00 Aalborg Freja Holtet IF Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
1
-
2
24. apr 2021
16:00
Aalborg Freja
1
Holtet IF
2
336123
25-04 2021
15:00 Nibe B Aabybro IF Nibe Stadion
0
-
1
25. apr 2021
15:00
Nibe B
0
Aabybro IF
1
335841
ti27-04 2021
18:30 B52/Aalborg Aalborg Freja B52/AFC’s anlæg
4
-
2
27. apr 2021
18:30
B52/Aalborg
4
Aalborg Freja
2
335845
on28-04 2021
19:00 DHF Holtet IF Dybvad Stadion
1
-
0
28. apr 2021
19:00
DHF
1
Holtet IF
0
336124
01-05 2021
14:00 Frederikshavn fI Aalborg Freja M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
1
-
3
01. maj 2021
14:00
Frederikshavn fI
1
Aalborg Freja
3
336125
01-05 2021
14:00 DHF Team Østvendsyssel Nordturn Arena (Flauenskjold)
2
-
0
01. maj 2021
14:00
DHF
2
Team Østvendsyssel
0
336126
02-05 2021
11:00 Aabybro IF B52/Aalborg Aabybro Idrætscenter
3
-
4
02. maj 2021
11:00
Aabybro IF
3
B52/Aalborg
4
336127
02-05 2021
16:00 Holtet IF Nibe B MTS Holtet Stadion
1
-
3
02. maj 2021
16:00
Holtet IF
1
Nibe B
3
336131
08-05 2021
15:30 B52/Aalborg Holtet IF B52/AFC’s anlæg
2
-
2
08. maj 2021
15:30
B52/Aalborg
2
Holtet IF
2
336130
08-05 2021
16:00 Aalborg Freja DHF Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
2
-
3
08. maj 2021
16:00
Aalborg Freja
2
DHF
3
336138
on12-05 2021
19:00 Nibe B Aalborg Freja Nibe Stadion
0
-
2
12. maj 2021
19:00
Nibe B
0
Aalborg Freja
2
336136
to13-05 2021
12:00 Team Østvendsyssel Holtet IF Hjallerup Stadion / Klubhus
0
-
0
13. maj 2021
12:00
Team Østvendsyssel
0
Holtet IF
0
336135
to13-05 2021
13:30 B52/Aalborg Frederikshavn fI B52/AFC’s anlæg
4
-
1
13. maj 2021
13:30
B52/Aalborg
4
Frederikshavn fI
1
336139
15-05 2021
14:00 Frederikshavn fI Team Østvendsyssel M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
1
-
2
15. maj 2021
14:00
Frederikshavn fI
1
Team Østvendsyssel
2
336141
ma17-05 2021
19:00 Aalborg Freja B52/Aalborg Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
2
-
2
17. maj 2021
19:00
Aalborg Freja
2
B52/Aalborg
2
336128
on19-05 2021
19:00 Nibe B Frederikshavn fI Nibe Stadion
0
-
3
19. maj 2021
19:00
Nibe B
0
Frederikshavn fI
3
336645
22-05 2021
13:00 Team Østvendsyssel Aalborg Freja Hjallerup Stadion / Klubhus
2
-
3
22. maj 2021
13:00
Team Østvendsyssel
2
Aalborg Freja
3
337414
on26-05 2021
19:00 Holtet IF DHF MTS Holtet Stadion
3
-
1
26. maj 2021
19:00
Holtet IF
3
DHF
1
102327
30-05 2021
15:30 Nibe B Team Østvendsyssel Nibe Stadion
0
-
1
30. maj 2021
15:30
Nibe B
0
Team Østvendsyssel
1
336137
30-05 2021
19:00 Aabybro IF DHF Aabybro Idrætscenter
2
-
2
30. maj 2021
19:00
Aabybro IF
2
DHF
2
337561
ma31-05 2021
19:00 Frederikshavn fI Holtet IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
1
-
4
31. maj 2021
19:00
Frederikshavn fI
1
Holtet IF
4
336129
ti01-06 2021
18:15 Team Østvendsyssel Aabybro IF Hjallerup Stadion / Klubhus
3
-
1
01. jun 2021
18:15
Team Østvendsyssel
3
Aabybro IF
1
102328
on02-06 2021
19:00 DHF B52/Aalborg Hørby Stadion
4
-
1
02. jun 2021
19:00
DHF
4
B52/Aalborg
1
102332
to03-06 2021
19:00 Holtet IF Aalborg Freja MTS Holtet Stadion
1
-
4
03. jun 2021
19:00
Holtet IF
1
Aalborg Freja
4
336150
to03-06 2021
19:00 Aabybro IF Frederikshavn fI Aabybro Idrætscenter
3
-
3
03. jun 2021
19:00
Aabybro IF
3
Frederikshavn fI
3
337415
fr04-06 2021
19:00 B52/Aalborg Nibe B B52/AFC’s anlæg
UHT
04. jun 2021
19:00
B52/Aalborg
Nibe B
UHT
102330
05-06 2021
12:00 DHF Frederikshavn fI Nordturn Arena (Flauenskjold)
6
-
1
05. jun 2021
12:00
DHF
6
Frederikshavn fI
1
102333
06-06 2021
11:00 Aabybro IF Nibe B Aabybro Idrætscenter
2
-
0
06. jun 2021
11:00
Aabybro IF
2
Nibe B
0
102331
ma07-06 2021
19:00 Team Østvendsyssel B52/Aalborg Dronninglund Ny Stadion
1
-
2
07. jun 2021
19:00
Team Østvendsyssel
1
B52/Aalborg
2
335806
on09-06 2021
19:00 Frederikshavn fI B52/Aalborg M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
6
-
6
09. jun 2021
19:00
Frederikshavn fI
6
B52/Aalborg
6
335809
on09-06 2021
19:00 DHF Aabybro IF Dybvad Stadion
3
-
0
09. jun 2021
19:00
DHF
3
Aabybro IF
0
335838
on09-06 2021
19:00 Aalborg Freja Nibe B Kunstgræsbanen Aalborg Freja
1
-
2
09. jun 2021
19:00
Aalborg Freja
1
Nibe B
2
102334
fr11-06 2021
18:30 Aalborg Freja Frederikshavn fI Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
5
-
1
11. jun 2021
18:30
Aalborg Freja
5
Frederikshavn fI
1
102335
12-06 2021
12:00 Team Østvendsyssel DHF Dronninglund Ny Stadion
1
-
2
12. jun 2021
12:00
Team Østvendsyssel
1
DHF
2
102337
13-06 2021
15:00 Nibe B Holtet IF Nibe Stadion
0
-
1
13. jun 2021
15:00
Nibe B
0
Holtet IF
1
336140
on16-06 2021
19:00 DHF Nibe B Hørby Stadion
3
-
0
16. jun 2021
19:00
DHF
3
Nibe B
0
336142
to17-06 2021
19:00 Holtet IF Aabybro IF MTS Holtet Stadion
2
-
0
17. jun 2021
19:00
Holtet IF
2
Aabybro IF
0
103094
19-06 2021
13:30 Frederikshavn fI Nibe B M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
2
-
0
19. jun 2021
13:30
Frederikshavn fI
2
Nibe B
0
103095
19-06 2021
13:30 Aabybro IF Team Østvendsyssel Aabybro Idrætscenter
0
-
4
19. jun 2021
13:30
Aabybro IF
0
Team Østvendsyssel
4
103096
19-06 2021
13:30 DHF Aalborg Freja Dybvad Stadion
2
-
1
19. jun 2021
13:30
DHF
2
Aalborg Freja
1
103097
19-06 2021
13:30 Holtet IF B52/Aalborg MTS Holtet Stadion
2
-
1
19. jun 2021
13:30
Holtet IF
2
B52/Aalborg
1
102329
ma21-06 2021
19:00 Aalborg Freja Aabybro IF Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
UHT
21. jun 2021
19:00
Aalborg Freja
Aabybro IF
UHT
102336
ti22-06 2021
18:30 B52/Aalborg Aabybro IF B52/AFC’s anlæg
UHT
22. jun 2021
18:30
B52/Aalborg
Aabybro IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Nr. 2, 3, 4 og de 2 bedste (ud af 4) nr. 5 bliver i rækken. 

http://www.dbujylland.dk/nyheder/2021/marts/kvinderaekker-jyske-nedrykkere-afgoeres-paa-fyn/

Log ind