|
858881
|
to01-04 2021
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
858886
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
|
|
|
858888
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
|
858885
|
ma05-04 2021
|
13:30
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
858887
|
ma05-04 2021
|
17:30
|
|
|
Egebjerghallen
|
|
|
|
858892
|
lø10-04 2021
|
13:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
|
|
|
858889
|
lø10-04 2021
|
13:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
858891
|
lø10-04 2021
|
14:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
858890
|
sø11-04 2021
|
14:00
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
858896
|
fr16-04 2021
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
|
858894
|
lø17-04 2021
|
11:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
858893
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
858895
|
lø17-04 2021
|
15:30
|
|
|
Egebjerghallen
|
|
|
|
858899
|
fr23-04 2021
|
18:00
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
858900
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
|
|
858898
|
lø24-04 2021
|
15:30
|
|
|
Egebjerghallen
|
|
|
|
858897
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
858904
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
858902
|
sø02-05 2021
|
14:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
858903
|
sø02-05 2021
|
16:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
858901
|
sø02-05 2021
|
16:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
858907
|
on05-05 2021
|
18:30
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
858905
|
lø08-05 2021
|
13:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
|
|
858906
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
858908
|
lø08-05 2021
|
15:30
|
|
|
Egebjerghallen
|
|
|
|
858910
|
on12-05 2021
|
18:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
858911
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
858912
|
to13-05 2021
|
13:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
|
|
858909
|
to13-05 2021
|
18:30
|
|
|
Egebjerghallen
|
|
|
|
858914
|
lø15-05 2021
|
14:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
858916
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
858918
|
to20-05 2021
|
18:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
858917
|
fr21-05 2021
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
858920
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
Egebjerghallen
|
|
|
|
858919
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
858915
|
to27-05 2021
|
18:30
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
858922
|
to27-05 2021
|
19:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
|
|
858923
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
858921
|
sø30-05 2021
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
858924
|
ma31-05 2021
|
18:30
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
858913
|
ti01-06 2021
|
19:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
858926
|
fr04-06 2021
|
18:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
858928
|
fr04-06 2021
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
858927
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
UHT
|
|
|
858925
|
lø05-06 2021
|
14:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
858929
|
on09-06 2021
|
18:30
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
858882
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
858883
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
|
858932
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
|
|
858930
|
lø12-06 2021
|
13:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
858931
|
lø12-06 2021
|
15:30
|
|
|
Egebjerghallen
|
|
|
|
858884
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
858933
|
to17-06 2021
|
19:15
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
858936
|
lø19-06 2021
|
11:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
858934
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Nordstern Arena Horsens
|
|
|
|
858935
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF