Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2021
15:45
Galten FS
1
Viby IF (4)
2
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
12:00
Torpedo AT
1
FB Århus Omegn
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
12:00
Viby IF (7)
0
FC Engelunden
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
16:00
IF Lyseng
1
JAI, Aarhus (2)
6
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
11:00
FC Engelunden
4
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
JAI, Aarhus (2)
2
FB Århus Omegn
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Viby IF (4)
10
Torpedo AT
0
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
16:00
IF Lyseng
0
Viby IF (7)
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
FB Århus Omegn
3
Viby IF (4)
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:00
Torpedo AT
4
FC Engelunden
5
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Viby IF (7)
3
JAI, Aarhus (2)
5
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:30
Galten FS
3
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
18:00
FB Århus Omegn
3
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
13:00
Viby IF (4)
0
JAI, Aarhus (2)
6
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
13:00
Viby IF (7)
0
Galten FS
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
IF Lyseng
3
Torpedo AT
7
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
18:30
FC Engelunden
0
FB Århus Omegn
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
18:30
Viby IF (4)
2
FC Engelunden
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
FB Århus Omegn
IF Lyseng
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
12:00
Torpedo AT
2
Viby IF (7)
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:30
JAI, Aarhus (2)
1
Galten FS
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
18:30
Viby IF (7)
0
FB Århus Omegn
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:00
FC Engelunden
1
JAI, Aarhus (2)
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:45
Galten FS
2
Torpedo AT
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
13:45
IF Lyseng
Viby IF (4)
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
14:00
IF Lyseng
0
FC Engelunden
5
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
18:00
Viby IF (7)
3
Viby IF (4)
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
18:00
Torpedo AT
0
JAI, Aarhus (2)
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
12:00
Viby IF (4)
3
Galten FS
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
FB Århus Omegn
3
Torpedo AT
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
18:30
FC Engelunden
2
Viby IF (7)
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:30
JAI, Aarhus (2)
IF Lyseng
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
Galten FS
1
FB Århus Omegn
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
13:00
FB Århus Omegn
0
JAI, Aarhus (2)
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
14:00
Torpedo AT
1
Viby IF (4)
9
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
16:00
Viby IF (7)
3
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
JAI, Aarhus (2)
Torpedo AT
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:30
Viby IF (4)
1
FB Århus Omegn
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:00
FC Engelunden
7
Torpedo AT
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:30
FC Engelunden
7
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
JAI, Aarhus (2)
9
Viby IF (7)
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
FB Århus Omegn
0
FC Engelunden
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:30
Galten FS
1
Viby IF (7)
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
14:00
Torpedo AT
5
IF Lyseng
9
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
20:15
IF Lyseng
2
Galten FS
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Viby IF (4)
6
Viby IF (7)
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Galten FS
3
FC Engelunden
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
14:45
IF Lyseng
FB Århus Omegn
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
18:30
FC Engelunden
0
Viby IF (4)
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:30
Viby IF (7)
3
Torpedo AT
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Galten FS
1
JAI, Aarhus (2)
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
18:00
JAI, Aarhus (2)
FC Engelunden
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
18:30
Viby IF (4)
IF Lyseng
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
FB Århus Omegn
2
Viby IF (7)
0
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Torpedo AT
Galten FS
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
16:00
JAI, Aarhus (2)
0
Viby IF (4)
2
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF