Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar 2021
13:00
Aalborg Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
13:00
IF Fremad Nørhalne
2
Aalborg Chang
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
Oversidder
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:00
Nørresundby FB
1
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
18:00
St. Restrup IF
3
IF Fremad Nørhalne
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Birkelse IF
1
Aalborg Chang
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
16:00
Aalborg Freja
2
Gudumholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
Oversidder
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Aalborg Chang
2
St. Restrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
IF Fremad Nørhalne
2
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:30
Nørresundby FB
4
Birkelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Gudumholm IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
St. Restrup IF
2
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
Aalborg Freja
0
Aalborg Chang
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
St. Restrup IF
5
Birkelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:30
Nørresundby FB
1
Gudumholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
Oversidder
IF Fremad Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:00
Birkelse IF
0
IF Fremad Nørhalne
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Aalborg Chang
1
Gudumholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
13:00
St. Restrup IF
3
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
IF Fremad Nørhalne
1
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
Birkelse IF
1
Gudumholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Aalborg Chang
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
IF Fremad Nørhalne
1
Birkelse IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Aalborg Freja
3
Birkelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
Nørresundby FB
1
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
Gudumholm IF
2
IF Fremad Nørhalne
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
Oversidder
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
Oversidder
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
Birkelse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:30
Gudumholm IF
1
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:30
Aalborg Chang
10
Birkelse IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
16:00
Aalborg Freja
1
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
IF Fremad Nørhalne
5
St. Restrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
Nørresundby FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
16:00
Gudumholm IF
Aalborg Chang
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Birkelse IF
1
Nørresundby FB
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Aalborg Freja
1
IF Fremad Nørhalne
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
Oversidder
Gudumholm IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:30
Gudumholm IF
1
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:00
Aalborg Chang
3
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:00
Birkelse IF
1
St. Restrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
IF Fremad Nørhalne
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
Gudumholm IF
1
St. Restrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
Aalborg Chang
2
IF Fremad Nørhalne
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
18:30
St. Restrup IF
1
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
18:30
Gudumholm IF
2
Birkelse IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
14:00
Aalborg Freja
0
St. Restrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
15:30
Nørresundby FB
0
IF Fremad Nørhalne
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
Oversidder
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
St. Restrup IF
4
Gudumholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
19:00
Nørresundby FB
1
St. Restrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
19:00
Birkelse IF
2
Aalborg Freja
5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
St. Restrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
IF Fremad Nørhalne
2
Gudumholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
16:00
Aalborg Chang
3
Nørresundby FB
0
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.