Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
torsdag den. 20-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Gug B
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
Aalborg KFUM
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:10
Skalborg SK
Gug B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:10
Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Storvorde/Sejlflod B
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
LKB/Gistrup
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aalborg Chang
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
10:40
St. Restrup IF
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 26-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:00
Gug B
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
17:00
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
17:40
Aalborg Chang
Gug B
|
|||||||||||||||||||
17:40
St. Restrup IF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
LKB/Gistrup
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skalborg SK
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Svenstrup-Godthåb IF
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 09-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Storvorde/Sejlflod B
Gug B
|
|||||||||||||||||||
17:30
LKB/Gistrup
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
18:10
Aalborg KFUM
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
18:10
Gug B
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 13-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
St. Restrup IF
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aalborg Chang
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skalborg SK
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 16-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Gug B
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
17:30
Svenstrup-Godthåb IF
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
18:10
Skalborg SK
Gug B
|
|||||||||||||||||||
18:10
Aalborg KFUM
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Storvorde/Sejlflod B
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
10:00
St. Restrup IF
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aalborg Chang
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
10:40
LKB/Gistrup
St. Restrup IF
|