MENU

U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020, Pulje 613 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
374236
08-08 2020
Kl. 10:00
AaB Team Østvendsyssel AaB's Anlæg
4 - 3
374234
08-08 2020
Kl. 12:00
RK07 Skibsby-Højene IF Kristrup Stadion
6 - 0
374235
ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Nørresundby FB Aalborg KFUM Lindholm Høje Stadion
1 - 1
374239 to
13-08 2020
Kl. 18:30
Skagen IK AaB Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
1 - 3
374238
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Team Østvendsyssel Nørresundby FB Hjallerup Stadion / Klubhus
1 - 0
374237
15-08 2020
Kl. 12:00
Skibsby-Højene IF Oversidder Højene Hallen
374240
16-08 2020
Kl. 11:00
Aalborg KFUM RK07 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2 - 2
374244 on
19-08 2020
Kl. 18:30
Team Østvendsyssel Skagen IK Dronninglund Ny Stadion
6 - 4
374242
22-08 2020
Kl. 10:00
AaB Skibsby-Højene IF AaB's Anlæg
10 - 1
374241
22-08 2020
Kl. 10:30
Oversidder Aalborg KFUM
374243
22-08 2020
Kl. 11:00
Nørresundby FB RK07 Lindholm Høje Stadion
4 - 1
374247
30-08 2020
Kl. 10:30
Skagen IK Nørresundby FB Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
1 - 6
374248
30-08 2020
Kl. 11:00
Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2 - 2
374245
30-08 2020
Kl. 12:00
RK07 Oversidder RMS Park Romalt
374250
05-09 2020
Kl. 11:00
Skagen IK Skibsby-Højene IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
4 - 1
374233
05-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder Skagen IK
374287
06-09 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB AaB Lindholm Høje Stadion
2 - 2
374268
ti
08-09 2020
Kl. 18:00
RK07 Aalborg KFUM Kristrup Stadion
0 - 1
374249
12-09 2020
Kl. 10:30
Oversidder Nørresundby FB
374251
13-09 2020
Kl. 11:00
AaB RK07 AaB's Anlæg
1 - 1
374253
19-09 2020
Kl. 10:30
Oversidder AaB
374254
19-09 2020
Kl. 11:00
Nørresundby FB Skibsby-Højene IF Lindholm Høje Stadion
10 - 1
374259
26-09 2020
Kl. 11:00
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg
2 - 1
374258
26-09 2020
Kl. 11:30
Skibsby-Højene IF Aalborg KFUM Højene Hallen
0 - 3
374257
27-09 2020
Kl. 13:00
Team Østvendsyssel Oversidder Asaa Stadion
374260
27-09 2020
Kl. 13:00
Skagen IK RK07 Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
2 - 5
374246
on
30-09 2020
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel Højene Hallen
5 - 3
374263
03-10 2020
Kl. 09:30
Aalborg KFUM Nørresundby FB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1 - 0
374262
03-10 2020
Kl. 11:30
Skibsby-Højene IF RK07 Højene Hallen
3 - 2
374264
04-10 2020
Kl. 11:00
Team Østvendsyssel AaB Dronninglund Ny Stadion
5 - 0
374261
04-10 2020
Kl. 13:00
Skagen IK Oversidder Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
374266
10-10 2020
Kl. 11:00
Nørresundby FB Team Østvendsyssel Lindholm Høje Stadion
1 - 4
374267
10-10 2020
Kl. 11:00
AaB Skagen IK AaB's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

374265
10-10 2020
Kl. 12:30
Oversidder Skibsby-Højene IF
374255
fr
23-10 2020
Kl. 18:00
Aalborg KFUM Skagen IK Aal. KFUM Kunstgræs
9 - 1
374269
25-10 2020
Kl. 11:00
Aalborg KFUM Oversidder Nordjyske Bank Arena (KFUM)
374270
25-10 2020
Kl. 11:00
Skibsby-Højene IF AaB Højene Hallen
2 - 2
374271
25-10 2020
Kl. 11:00
RK07 Nørresundby FB RMS Park Romalt
4 - 6
374272
25-10 2020
Kl. 13:00
Skagen IK Team Østvendsyssel Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
1 - 6
374273
31-10 2020
Kl. 11:00
Oversidder RK07
374275
31-10 2020
Kl. 11:00
Nørresundby FB Skagen IK NFB Kunstgræs Lindholm
5 - 2
374274
01-11 2020
Kl. 11:00
Team Østvendsyssel Skibsby-Højene IF Hjallerup Kunstgræsbane
3 - 1
374277
07-11 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB Oversidder NFB Kunstgræs Lindholm
374281
15-11 2020
Kl. 11:00
AaB Oversidder AaB's Anlæg
374285
21-11 2020
Kl. 12:00
Oversidder Team Østvendsyssel
374279
22-11 2020
Kl. 13:00
RK07 AaB Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
UHT

Udehold taberdømt

374278
28-11 2020
Kl. 13:00
Skibsby-Højene IF Skagen IK Højene Hallen
374280
29-11 2020
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Team Østvendsyssel Aal. KFUM Kunstgræs
374276 on
02-12 2020
Kl. 19:45
AaB Aalborg KFUM AaB's Anlæg
374282
05-12 2020
Kl. 11:00
Skibsby-Højene IF Nørresundby FB Højene Hallen
374283
06-12 2020
Kl. 13:00
Skagen IK Aalborg KFUM Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
374256
06-12 2020
Kl. 13:00
RK07 Team Østvendsyssel Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
374284 on
09-12 2020
Kl. 18:30
Team Østvendsyssel RK07 Dronninglund Kunstgræs
374286 on
09-12 2020
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Skibsby-Højene IF Aal. KFUM Kunstgræs
374252
12-12 2020
Kl. 12:00
Team Østvendsyssel Aalborg KFUM Hjallerup Kunstgræsbane
374288
13-12 2020
Kl. 13:00
RK07 Skagen IK Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.

Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

 

Log ind