MENU

Herre-DS, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
107652
fr
14-08 2020
Kl. 18:45
B1913 Marienlyst Campus Road
1 - 0
107654
15-08 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Horsens fS Home Tarup Park
0 - 0
107651
15-08 2020
Kl. 13:00
Viby IF Varde Viby Idrætspark
1 - 3
107650
16-08 2020
Kl. 13:00
Kolding B Odder Mosevej Sportsplads
3 - 1
107653
16-08 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing OKS Green Arena
2 - 1
107657
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Marienlyst Kolding B Marienlystcentret
2 - 0
107659
fr
21-08 2020
Kl. 19:00
Hedensted IF Tarup/Paarup IF Hedensted Stadion
3 - 3
107658
22-08 2020
Kl. 13:00
OKS B1913 OKSON-Park
0 - 0
107656
22-08 2020
Kl. 14:00
Odder Viby IF Spektrum Odder
2 - 0
107655
22-08 2020
Kl. 16:00
Horsens fS Ringkøbing Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0 - 0
107661
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Kolding B OKS Mosevej Sportsplads
2 - 2
107790
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
B1913 Horsens fS Campus Road
4 - 0
107791
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Ringkøbing Hedensted IF Green Arena
2 - 2
107792
29-08 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Varde Home Tarup Park
1 - 1
107789
29-08 2020
Kl. 14:00
Odder Marienlyst Spektrum Odder
2 - 3
107796
05-09 2020
Kl. 13:00
OKS Odder OKSON-Park
5 - 2
107797
05-09 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF B1913 Hedensted Stadion
2 - 0
107795
05-09 2020
Kl. 14:00
Marienlyst Viby IF Marienlystcentret
2 - 1
107798
05-09 2020
Kl. 15:00
Varde Ringkøbing Sydbank Stadion
2 - 1
107793
05-09 2020
Kl. 16:00
Horsens fS Kolding B Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1 - 1
107799
fr
11-09 2020
Kl. 18:15
Kolding B Hedensted IF Mosevej Sportsplads
1 - 3
107803
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Marienlyst OKS Marienlystcentret
4 - 2
107802
12-09 2020
Kl. 13:00
B1913 Varde Campus Road
2 - 1
107800
12-09 2020
Kl. 13:00
Viby IF Tarup/Paarup IF Viby Idrætspark
1 - 1
107801
12-09 2020
Kl. 14:00
Odder Horsens fS Spektrum Odder
3 - 0
108180
ti
15-09 2020
Kl. 17:30
B1913 OKS Campus Road
2 - 0
107807
19-09 2020
Kl. 13:00
OKS Viby IF OKSON-Park
2 - 0
107808
19-09 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Ringkøbing Home Tarup Park
1 - 0
107809
19-09 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF Odder Hedensted Stadion
2 - 2
107810
19-09 2020
Kl. 15:00
Varde Kolding B Sydbank Stadion
3 - 3
107805
19-09 2020
Kl. 16:00
Horsens fS Marienlyst Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2 - 3
107815
fr
25-09 2020
Kl. 19:00
Marienlyst Hedensted IF Marienlystcentret
3 - 4
107812
26-09 2020
Kl. 13:00
Viby IF Ringkøbing Viby Idrætspark - kunstgræs
1 - 6
107816
26-09 2020
Kl. 13:00
OKS Horsens fS OKSON-Park
4 - 4
107814
26-09 2020
Kl. 13:00
B1913 Tarup/Paarup IF Campus Road
0 - 1
107813
26-09 2020
Kl. 14:00
Odder Varde Spektrum Odder
4 - 3
107820
03-10 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Kolding B Home Tarup Park
3 - 0
107821
03-10 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF OKS Hedensted Stadion
3 - 0
107822
03-10 2020
Kl. 15:00
Varde Marienlyst Sydbank Stadion
1 - 5
107817
03-10 2020
Kl. 16:00
Horsens fS Viby IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2 - 1
107819
04-10 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing B1913 Green Arena
0 - 2
107828
10-10 2020
Kl. 13:00
OKS Varde OKSON-Park
4 - 1
107825
10-10 2020
Kl. 13:00
Viby IF B1913 Viby Idrætspark
4 - 2
107826
10-10 2020
Kl. 14:00
Odder Tarup/Paarup IF Spektrum Odder
2 - 1
107823
10-10 2020
Kl. 16:00
Horsens fS Hedensted IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0 - 1
107824
11-10 2020
Kl. 13:00
Kolding B Ringkøbing Mosevej Sportsplads
1 - 1
107830
17-10 2020
Kl. 13:00
Viby IF Hedensted IF Viby Idrætspark
3 - 3
107831
17-10 2020
Kl. 13:00
B1913 Kolding B Campus Road
1 - 1
107834
17-10 2020
Kl. 15:00
Varde Horsens fS Sydbank Stadion
1 - 1
107832
18-10 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing Odder Green Arena
1 - 1
107836
to
22-10 2020
Kl. 19:00
Kolding B Viby IF Mosevej Kunstgræsbane
0 - 4
108170
24-10 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion
2 - 0
108168
24-10 2020
Kl. 14:00
Marienlyst Ringkøbing Marienlystcentret
0 - 2
108197
20-03 2021
Kl. 13:00
OKS Marienlyst OKSON-Park
108198
20-03 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Viby IF Home Tarup Park
108199
20-03 2021
Kl. 13:30
Hedensted IF Kolding B Hedensted Stadion Kunstgræs
108200
20-03 2021
Kl. 15:00
Varde B1913 Sydbank Stadion
108195
20-03 2021
Kl. 16:00
Horsens fS Odder Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
108331
27-03 2021
Kl. 13:00
Marienlyst Horsens fS Marienlystcentret
108201
27-03 2021
Kl. 13:00
Kolding B Varde Mosevej Kunstgræsbane
108202
27-03 2021
Kl. 13:00
Viby IF OKS Viby Idrætspark
108329
27-03 2021
Kl. 14:00
Odder Hedensted IF Spektrum Odder
108332
28-03 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing Tarup/Paarup IF Green Arena
108182 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Hedensted IF Home Tarup Park
108178 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Kolding B Marienlyst Mosevej Kunstgræsbane
108179 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Viby IF Odder Viby Idrætspark - kunstgræs
108181 to
01-04 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing Horsens fS Green Arena
108336 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF B1913 Home Tarup Park
108337 ma
05-04 2021
Kl. 13:30
Hedensted IF Marienlyst Hedensted Stadion
108335 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing Viby IF Green Arena
108338 ma
05-04 2021
Kl. 15:00
Varde Odder Sydbank Stadion
108333 ma
05-04 2021
Kl. 16:00
Horsens fS OKS Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
108339 fr
09-04 2021
Kl. 18:30
Kolding B Tarup/Paarup IF Mosevej Sportsplads
108340
10-04 2021
Kl. 13:00
Viby IF Horsens fS Viby Idrætspark
108342
10-04 2021
Kl. 13:00
B1913 Ringkøbing Campus Road
108343
10-04 2021
Kl. 13:00
Marienlyst Varde Marienlystcentret
108344
10-04 2021
Kl. 13:00
OKS Hedensted IF OKSON-Park
108169 on
14-04 2021
Kl. 18:15
OKS Tarup/Paarup IF OKSON-Park
108349
17-04 2021
Kl. 12:00
Hedensted IF Horsens fS Hedensted Stadion
108346
17-04 2021
Kl. 13:00
B1913 Viby IF Campus Road
108348
17-04 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Odder Home Tarup Park
108350
17-04 2021
Kl. 15:00
Varde OKS Sydbank Stadion
108347
18-04 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing Kolding B Green Arena
108183 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Horsens fS B1913 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
108185 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Marienlyst Odder Marienlystcentret
108186 on
21-04 2021
Kl. 18:30
OKS Kolding B OKSON-Park
108187 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Hedensted IF Ringkøbing Hedensted Stadion
108188 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Varde Tarup/Paarup IF Sydbank Stadion
108354
24-04 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Marienlyst Home Tarup Park
108356
24-04 2021
Kl. 13:30
Hedensted IF Viby IF Hedensted Stadion
108353
24-04 2021
Kl. 14:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder
108351
24-04 2021
Kl. 16:00
Horsens fS Varde Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
108352
25-04 2021
Kl. 13:00
Kolding B B1913 Mosevej Sportsplads
108167 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Odder B1913 Spektrum Odder
107833 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
108358
01-05 2021
Kl. 13:00
Viby IF Kolding B Viby Idrætspark
108359
01-05 2021
Kl. 14:00
B1913 Odder Campus Road
108360
01-05 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing Marienlyst Green Arena
108361
01-05 2021
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF OKS Home Tarup Park
108362
01-05 2021
Kl. 14:00
Varde Hedensted IF Sydbank Stadion
108189 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Kolding B Horsens fS Mosevej Kunstgræsbane
108190 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Viby IF Marienlyst Viby Idrætspark
108191 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Odder OKS Spektrum Odder
108192 on
05-05 2021
Kl. 19:00
B1913 Hedensted IF Campus Road
108193 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Ringkøbing Varde Green Arena
108171
08-05 2021
Kl. 14:00
Horsens fS Tarup/Paarup IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
108172
08-05 2021
Kl. 14:00
Odder Kolding B Spektrum Odder
108173
08-05 2021
Kl. 14:00
Marienlyst B1913 Marienlystcentret
108174
08-05 2021
Kl. 14:00
OKS Ringkøbing OKSON-Park
108176
08-05 2021
Kl. 14:00
Varde Viby IF Sydbank Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind