MENU

ØOB Oldboys 60 år 7 mands, Kreds 22 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
726328 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Harlev IK Oversidder Næshøj Idrætscenter
726329 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
BMI FC Kildevang Egelund Idrætscenter
1 - 1
726330 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Galten FS Grønløkke Stadion
2 - 2
726331 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Stavtrup IF AGF, Aarhus Stavtrup Idrætsanlæg
3 - 8
726332 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Viby IF Odder IGF Viby Idrætspark
1 - 4
726333 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Odder IGF Harlev IK Spektrum Odder
0 - 3
726334 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Viby IF AGF's anlæg - Fredensvang
5 - 4
726335 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Galten FS Stavtrup IF Jutlander Bank Park
1 - 1
726336 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
FC Kildevang AIA/Tranbjerg Mårslet Stadion
1 - 1
726337 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Oversidder BMI
726338 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Harlev IK AGF, Aarhus Næshøj Idrætscenter
1 - 3
726339 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Odder IGF Oversidder Spektrum Odder
726340 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg BMI Grønløkke Stadion
0 - 3
726341 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Stavtrup IF FC Kildevang Stavtrup Idrætsanlæg
1 - 1
726342 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Viby IF Galten FS Viby Idrætspark
10 - 2
726343 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Odder IGF AGF's anlæg - Fredensvang
3 - 1
726344 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Galten FS Harlev IK Jutlander Bank Park
5 - 5
726345 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
FC Kildevang Viby IF Mårslet Stadion
4 - 4
726346 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
BMI Stavtrup IF Egelund Idrætscenter
2 - 0
726347 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Oversidder AIA/Tranbjerg
726348 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Harlev IK FC Kildevang Næshøj Idrætscenter
3 - 2
726349 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Odder IGF Galten FS Spektrum Odder
7 - 2
726350 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
AGF, Aarhus Oversidder AGF's anlæg - Fredensvang
726352 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Viby IF BMI Viby Idrætspark
5 - 0
726351 ma
07-09 2020
Kl. 18:45
Stavtrup IF AIA/Tranbjerg Stavtrup Idrætsanlæg
0 - 2
726353 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Galten FS AGF, Aarhus Jutlander Bank Park
1 - 1
726354 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
FC Kildevang Odder IGF Mårslet Stadion
1 - 1
726355 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
BMI Harlev IK Egelund Idrætscenter
1 - 0
726356 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
AIA/Tranbjerg Viby IF Grønløkke Stadion
2 - 5
726357 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Oversidder Stavtrup IF
726358 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Harlev IK AIA/Tranbjerg Næshøj Idrætscenter
726359 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Odder IGF BMI Spektrum Odder
726361 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Galten FS Oversidder Jutlander Bank Park
726362 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Viby IF Stavtrup IF Viby Idrætspark
726360 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus FC Kildevang Fredensvang - Kunstgræsbanen
726363 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
FC Kildevang Galten FS Mårslet Stadion
726364 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
BMI AGF, Aarhus Egelund Idrætscenter
726365 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
AIA/Tranbjerg Odder IGF Grønløkke Stadion
726366 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Stavtrup IF Harlev IK Stavtrup Idrætsanlæg
726367 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Viby IF
726368 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Harlev IK Viby IF Næshøj Idrætscenter
726369 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Stavtrup IF Spektrum Odder
726370 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus AIA/Tranbjerg AGF's anlæg - Fredensvang
726371 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Galten FS BMI Jutlander Bank Park
726372 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
FC Kildevang Oversidder Mårslet Stadion
726373 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder Harlev IK
726374 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
FC Kildevang BMI Mårslet Stadion
726375 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Galten FS AIA/Tranbjerg Jutlander Bank Park
726376 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Stavtrup IF AGF's anlæg - Fredensvang
726377 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Viby IF Spektrum Odder
726378 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Harlev IK Odder IGF Næshøj Idrætscenter
726379 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Viby IF AGF, Aarhus Viby Idrætspark
726380 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF Galten FS Stavtrup Idrætsanlæg
726381 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg FC Kildevang Grønløkke Stadion
726384 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
BMI Oversidder Egelund Idrætscenter
726385 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Harlev IK AGF's anlæg - Fredensvang
726386 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Odder IGF
726387 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
BMI AIA/Tranbjerg Egelund Idrætscenter
726388 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
FC Kildevang Stavtrup IF Mårslet Stadion
726389 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Galten FS Viby IF Jutlander Bank Park
726390 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Odder IGF AGF, Aarhus Spektrum Odder
726391 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Harlev IK Galten FS Næshøj Idrætscenter
726392 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Viby IF FC Kildevang Viby Idrætspark
726393 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF BMI Stavtrup Idrætsanlæg
726394 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Oversidder Grønløkke Stadion
726395 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
FC Kildevang Harlev IK Mårslet Stadion
726396 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Galten FS Odder IGF Jutlander Bank Park
726397 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder AGF, Aarhus
726398 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Stavtrup IF Grønløkke Stadion
726399 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
BMI Viby IF Egelund Idrætscenter
726400 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Galten FS AGF's anlæg - Fredensvang
726401 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Odder IGF FC Kildevang Spektrum Odder
726402 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Harlev IK BMI Næshøj Idrætscenter
726403 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Viby IF AIA/Tranbjerg Viby Idrætspark
726404 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF Oversidder Stavtrup Idrætsanlæg
726405 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Harlev IK Grønløkke Stadion
726406 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
BMI Odder IGF Egelund Idrætscenter
726407 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
FC Kildevang AGF, Aarhus Mårslet Stadion
726408 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Galten FS
726409 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF Viby IF Stavtrup Idrætsanlæg
726410 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Galten FS FC Kildevang Jutlander Bank Park
726411 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus BMI AGF's anlæg - Fredensvang
726412 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Odder IGF AIA/Tranbjerg Spektrum Odder
726413 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Harlev IK Stavtrup IF Næshøj Idrætscenter
726414 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Viby IF Oversidder Viby Idrætspark
726415 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Viby IF Harlev IK Viby Idrætspark
726416 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF Odder IGF Stavtrup Idrætsanlæg
726417 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg AGF, Aarhus Grønløkke Stadion
726418 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
BMI Galten FS Egelund Idrætscenter
726419 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder FC Kildevang
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind