MENU

ØOB Oldboys 40 år 7 mands //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
665731 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Stjær B Ørsted IF Vesterbro Stadion
ANN
665732 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Stilling IF TMIF Stilling Skole
6 - 2
665779 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
SIF Assentoft ST Oldboys, Trige Assentoft Stadion
1 - 1
666000 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
TMG Århus Expats Mårslet Stadion
ANN
666001 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Hornslet IF Riisvangen Stadion
4 - 5
665730 on
05-08 2020
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Aarhus 1900 E. Trasborg Park
ANN
666002 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Hornslet IF HOG Hinnerup Hornslet Stadion
ANN
666004 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige TMG Spørring Stadion
2 - 8
666005 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
TMIF SIF Assentoft Hårup Skole
1 - 6
666007 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Stjær B Fort Langenæs
7 - 2
666003 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Århus Expats Aarhus Fremad Sølystskolen
ANN
666006 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Ørsted IF Stilling IF Ørsted Stadion
ANN
666008 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Århus Expats E. Trasborg Park
ANN
666010 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Stilling IF Stjær B Stilling Skole
3 - 2
666011 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
SIF Assentoft Ørsted IF Assentoft Stadion
ANN
666012 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
TMG TMIF Mårslet Stadion
4 - 0
666013 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Aarhus Fremad ST Oldboys, Trige Riisvangen Stadion
3 - 0
666009 ma
17-08 2020
Kl. 19:10
Hornslet IF Aarhus 1900 Hornslet Stadion
2 - 4
666015 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige HOG Hinnerup Spørring Stadion
ANN
666016 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
TMIF Aarhus Fremad Hårup Skole
2 - 8
666018 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Stjær B SIF Assentoft Vesterbro Stadion
6 - 1
666019 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Stilling IF Fort Langenæs
7 - 2
666014 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Århus Expats Hornslet IF Sølystskolen
ANN
666017 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Ørsted IF TMG Ørsted Stadion
ANN
666020 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
HOG Hinnerup TMIF E. Trasborg Park
ANN
666023 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
SIF Assentoft Stilling IF Assentoft Stadion
5 - 2
666024 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
TMG Stjær B Mårslet Stadion
4 - 2
666025 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Aarhus Fremad Ørsted IF Riisvangen Stadion
ANN
666021 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Hornslet IF ST Oldboys, Trige Hornslet Stadion
4 - 0
666022 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Århus Expats Aarhus 1900 Sølystskolen
ANN
666026 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
ST Oldboys, Trige Århus Expats Spørring Stadion
ANN
666027 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
TMIF Hornslet IF Hårup Skole
1 - 5
666029 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Stjær B Aarhus Fremad Vesterbro Stadion
2 - 5
666030 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Stilling IF TMG Stilling Skole
6 - 5
666028 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Ørsted IF HOG Hinnerup Ørsted Stadion
ANN
666032 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
HOG Hinnerup Stjær B E. Trasborg Park
ANN
666033 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Hornslet IF Ørsted IF Hornslet Stadion
ANN
666035 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
ST Oldboys, Trige Aarhus 1900 Spørring Stadion
3 - 5
666036 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
TMG SIF Assentoft Mårslet Stadion
2 - 4
666037 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Aarhus Fremad Stilling IF Riisvangen Stadion
8 - 2
666034 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Århus Expats TMIF Sølystskolen
ANN
666056 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
TMIF ST Oldboys, Trige Hårup Skole
1 - 4
666058 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Stjær B Hornslet IF Vesterbro Stadion
2 - 3
666059 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Stilling IF HOG Hinnerup Stilling Skole
ANN
666060 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
SIF Assentoft Aarhus Fremad Assentoft Stadion
2 - 4
666061 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Aarhus 1900 TMG Fort Langenæs
4 - 2
666057 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Ørsted IF Århus Expats Ørsted Stadion
ANN
666062 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
HOG Hinnerup SIF Assentoft E. Trasborg Park
ANN
666065 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
ST Oldboys, Trige Ørsted IF Spørring Stadion
ANN
666066 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
TMIF Aarhus 1900 Hårup Skole
0 - 6
666067 ma
28-09 2020
Kl. 18:30
Aarhus Fremad TMG Riisvangen Stadion
6 - 5
666064 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Århus Expats Stjær B Sølystskolen
ANN
666069 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
Stjær B ST Oldboys, Trige Vesterbro Stadion
2 - 0
666070 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
Stilling IF Århus Expats Stilling Skole
5 - 2
666071 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
SIF Assentoft Hornslet IF Assentoft Stadion
3 - 5
666072 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
TMG HOG Hinnerup Mårslet Stadion
1 - 0
666073 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Aarhus Fremad Fort Langenæs
3 - 1
666068 on
07-04 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF TMIF Ørsted Stadion
7 - 2
666074 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Aarhus Fremad E. Trasborg Park
2 - 6
666075 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF TMG Hornslet Kunstgræsbane
2 - 6
666076 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Århus Expats SIF Assentoft Sølystskolen
0 - 6
666077 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige Stilling IF Spørring Stadion
1 - 6
666078 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
TMIF Stjær B Hårup Skole
0 - 5
666079 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF Aarhus 1900 Ørsted Stadion
2 - 4
666080 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 HOG Hinnerup Fort Langenæs
2 - 2
666081 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF Stjær B Ørsted Stadion
4 - 0
666082 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
TMIF Stilling IF Hårup Skole
1 - 2
666083 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige SIF Assentoft Spørring Stadion
0 - 3
666084 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Århus Expats TMG Sølystskolen
0 - 3
666085 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF Aarhus Fremad Hornslet Stadion
666086 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Hornslet IF E. Trasborg Park
UDS
666087 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Århus Expats Riisvangen Stadion
666089 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
SIF Assentoft TMIF Assentoft Stadion
666063 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF Stilling IF Hornslet Stadion
666091 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Stjær B Aarhus 1900 Vesterbro Stadion
666088 ma
26-04 2021
Kl. 19:10
TMG ST Oldboys, Trige Mårslet Stadion
666090 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Stilling IF Ørsted IF Stilling Skole
666092 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Århus Expats HOG Hinnerup Sølystskolen
666093 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Hornslet IF Fort Langenæs
666094 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Stjær B Stilling IF Vesterbro Stadion
666095 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF SIF Assentoft Ørsted Stadion
666102 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
TMIF TMG Hårup Skole
666103 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige Aarhus Fremad Spørring Stadion
666104 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF Århus Expats Hornslet Stadion
666105 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup ST Oldboys, Trige E. Trasborg Park
666106 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus Fremad TMIF Riisvangen Stadion
666107 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
TMG Ørsted IF Mårslet Stadion
666108 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
SIF Assentoft Stjær B Assentoft Stadion
666109 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Stilling IF Aarhus 1900 Stilling Skole
666110 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
TMIF HOG Hinnerup Hårup Skole
666111 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige Hornslet IF Spørring Stadion
666112 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Århus Expats Fort Langenæs
666113 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Stilling IF SIF Assentoft Stilling Skole
666114 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Stjær B TMG Vesterbro Stadion
666132 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF Aarhus Fremad Ørsted Stadion
666133 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Århus Expats ST Oldboys, Trige Sølystskolen
666134 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF TMIF Hornslet Stadion
666135 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Ørsted IF E. Trasborg Park
666136 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Stjær B Riisvangen Stadion
666137 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
TMG Stilling IF Mårslet Stadion
666138 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
SIF Assentoft Aarhus 1900 Assentoft Stadion
666139 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Stjær B HOG Hinnerup Vesterbro Stadion
666140 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF Hornslet IF Ørsted Stadion
666141 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
TMIF Århus Expats Hårup Skole
666142 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 ST Oldboys, Trige Fort Langenæs
666143 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
SIF Assentoft TMG Assentoft Stadion
666144 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Stilling IF Aarhus Fremad Stilling Skole
666145 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige TMIF Spørring Stadion
666146 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Århus Expats Ørsted IF Sølystskolen
666147 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF Stjær B Hornslet Stadion
666148 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Stilling IF E. Trasborg Park
666149 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Aarhus Fremad SIF Assentoft Riisvangen Stadion
666150 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
TMG Aarhus 1900 Mårslet Stadion
666151 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
SIF Assentoft HOG Hinnerup Assentoft Stadion
666213 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Stilling IF Hornslet IF Stilling Skole
666214 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Stjær B Århus Expats Vesterbro Stadion
666215 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF ST Oldboys, Trige Ørsted Stadion
666216 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 TMIF Fort Langenæs
666217 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
TMG Aarhus Fremad Mårslet Stadion
666218 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
TMIF Ørsted IF Hårup Skole
666219 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige Stjær B Spørring Stadion
666220 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Århus Expats Stilling IF Sølystskolen
666221 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF SIF Assentoft Hornslet Stadion
666222 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup TMG E. Trasborg Park
666223 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Aarhus 1900 Riisvangen Stadion
666224 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Aarhus Fremad HOG Hinnerup Riisvangen Stadion
666225 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
TMG Hornslet IF Mårslet Stadion
666226 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
SIF Assentoft Århus Expats Assentoft Stadion
666227 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Stilling IF ST Oldboys, Trige Stilling Skole
666228 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Stjær B TMIF Vesterbro Stadion
666229 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Ørsted IF Fort Langenæs
666031 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 SIF Assentoft Fort Langenæs
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind