MENU

ØOB Oldboys 50 år 11 mands, Kreds 11 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
725241 on
12-08 2020
Kl. 19:00
BMI Auning IF Egelund Idrætscenter
4 - 2
725242 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys Fuglebakken KFUM Århus Randers Stadion, kunstgræs
3 - 0
725243 on
12-08 2020
Kl. 19:00
VRI Hadsten SK NES Park
3 - 1
725244 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Aabyhøj IF CIF Aabyhøj Stadion
1 - 2
725245 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Kristrup B AGF, Aarhus Kristrup Stadion
0 - 3
725246 on
19-08 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus BMI AGF's anlæg - Fredensvang
4 - 1
725249 on
19-08 2020
Kl. 19:00
VRI Fuglebakken KFUM Århus NES Park
0 - 2
725250 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Auning IF Freja Oldboys Auning Idrætscenter
1 - 3
725251 on
26-08 2020
Kl. 19:00
BMI CIF Egelund Idrætscenter
1 - 2
725252 on
26-08 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Auning IF AGF's anlæg - Fredensvang
UHT

Udehold taberdømt

725253 on
26-08 2020
Kl. 19:00
VRI Freja Oldboys NES Park
3 - 2
725254 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj Stadion
1 - 1
725255 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Kristrup B Hadsten SK Kristrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

725256 on
02-09 2020
Kl. 19:00
CIF AGF, Aarhus Christiansbjerg Idrætsanlæg
0 - 2
725258 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Kristrup B Højlyngen
UHT

Udehold taberdømt

725259 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys Aabyhøj IF Randers Stadion, kunstgræs
1 - 2
725260 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Auning IF VRI Auning Idrætscenter
1 - 2
725257 on
02-09 2020
Kl. 19:10
Hadsten SK BMI NMT-BYENS Arena Hadsten
2 - 2
725261 on
09-09 2020
Kl. 18:30
BMI Fuglebakken KFUM Århus Egelund Idrætscenter
0 - 4
725263 on
09-09 2020
Kl. 18:30
CIF Auning IF Christiansbjerg Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

725264 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Aabyhøj IF VRI Aabyhøj Stadion
1 - 1
725262 on
09-09 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Hadsten SK Fredensvang - Kunst Bane 4
1 - 1
725266 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Hadsten SK CIF NMT-BYENS Arena Hadsten
1 - 0
725269 on
16-09 2020
Kl. 18:30
VRI Kristrup B NES Park
UHT

Udehold taberdømt

725270 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Auning IF Aabyhøj IF Auning Idrætscenter
1 - 0
725268 on
16-09 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys BMI Randers Stadion, kunstgræs
10 - 1
725267 to
17-09 2020
Kl. 18:30
AGF, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus AGF's anlæg - Fredensvang
2 - 2
725271 on
23-09 2020
Kl. 18:00
BMI VRI Egelund Idrætscenter
0 - 2
725274 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Hadsten SK Auning IF NMT-BYENS Arena Hadsten
1 - 2
725275 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Kristrup B Aabyhøj IF Kristrup Stadion
4 - 3
725276 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Fuglebakken KFUM Århus Hadsten SK Højlyngen
1 - 1
725278 on
30-09 2020
Kl. 18:00
VRI AGF, Aarhus NES Park
0 - 1
725279 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Aabyhøj IF BMI Aabyhøj Stadion
UHT

Udehold taberdømt

725280 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Auning IF Kristrup B Auning Idrætscenter
1 - 0
725277 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys CIF Randers Stadion, kunstgræs
4 - 1
725247 on
07-10 2020
Kl. 17:30
CIF Kristrup B Christiansbjerg Idrætsanlæg
5 - 0
725248 on
07-10 2020
Kl. 18:00
Hadsten SK Aabyhøj IF NMT-BYENS Arena Hadsten
0 - 1
725272 on
07-10 2020
Kl. 19:15
AGF, Aarhus Freja Oldboys Fredensvang - Kunst Bane 4
1 - 3
725265 on
21-10 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys Kristrup B Randers Stadion, kunstgræs
1 - 0
725281 on
14-04 2021
Kl. 19:00
BMI Kristrup B Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0 - 2
725282 on
14-04 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Aabyhøj IF AGF's anlæg - Fredensvang
1 - 2
725283 on
14-04 2021
Kl. 19:00
CIF VRI Christiansbjerg Idrætsanlæg
2 - 1
725284 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Hadsten SK Freja Oldboys NMT-BYENS Arena Hadsten
0 - 2
725285 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Auning IF Højlyngen
UHT

Udehold taberdømt

725286 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Auning IF BMI Auning Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

725287 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Freja Oldboys Højlyngen
1 - 2
725288 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Hadsten SK VRI Hadsten Kunstgræs
1 - 0
725289 on
21-04 2021
Kl. 19:00
CIF Aabyhøj IF Christiansbjerg Idrætsanlæg
2 - 1
725290 on
21-04 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Kristrup B AGF's anlæg - Fredensvang
5 - 0
725312 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus AGF, Aarhus Højlyngen
UDS
725291 on
28-04 2021
Kl. 19:00
BMI AGF, Aarhus Egelund Idrætscenter
1 - 0
725292 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Kristrup B CIF Kristrup Stadion
1 - 3
725293 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Hadsten SK Aabyhøj Stadion
3 - 0
725295 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys Auning IF Randers Stadion, kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

725294 on
28-04 2021
Kl. 19:10
Fuglebakken KFUM Århus VRI Højlyngen
0 - 4
725296 on
05-05 2021
Kl. 19:00
CIF BMI Christiansbjerg Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

725297 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Auning IF AGF, Aarhus Auning Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

725298 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys VRI Randers Stadion, kunstgræs
3 - 0
725299 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj IF Højlyngen
5 - 2
725300 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Hadsten SK Kristrup B NMT-BYENS Arena Hadsten
3 - 2
725301 on
12-05 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus CIF AGF's anlæg - Fredensvang
4 - 0
725303 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Kristrup B Fuglebakken KFUM Århus Kristrup Stadion
1 - 2
725304 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Freja Oldboys Aabyhøj Stadion
2 - 4
725305 on
12-05 2021
Kl. 19:00
VRI Auning IF NES Park
UHT

Udehold taberdømt

725302 on
12-05 2021
Kl. 19:10
BMI Hadsten SK Egelund Idrætscenter
2 - 3
725306 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus BMI Højlyngen
725307 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Hadsten SK AGF, Aarhus NMT-BYENS Arena Hadsten
725308 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Auning IF CIF Auning Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

725309 on
19-05 2021
Kl. 19:00
VRI Aabyhøj IF NES Park
725310 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Kristrup B Freja Oldboys Kristrup Stadion
725311 on
26-05 2021
Kl. 19:00
CIF Hadsten SK Christiansbjerg Idrætsanlæg
725313 on
26-05 2021
Kl. 19:00
BMI Freja Oldboys Egelund Idrætscenter
725314 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Kristrup B VRI Kristrup Stadion
725315 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Auning IF Aabyhøj Stadion
UHT

Udehold taberdømt

725273 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
CIF Fuglebakken KFUM Århus Christiansbjerg Idrætsanlæg
725316 on
02-06 2021
Kl. 19:00
VRI BMI NES Park
725317 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys AGF, Aarhus Randers Stadion, kunstgræs
725318 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus CIF Højlyngen
725319 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Auning IF Hadsten SK Auning Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

725320 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Kristrup B Aabyhøj Stadion
725321 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Hadsten SK Fuglebakken KFUM Århus NMT-BYENS Arena Hadsten
725322 on
09-06 2021
Kl. 19:00
CIF Freja Oldboys Christiansbjerg Idrætsanlæg
725323 on
09-06 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus VRI AGF's anlæg - Fredensvang
725324 on
09-06 2021
Kl. 19:00
BMI Aabyhøj IF Egelund Idrætscenter
725325 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Kristrup B Auning IF Kristrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

725326 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Kristrup B BMI Kristrup Stadion
725327 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF AGF, Aarhus Aabyhøj Stadion
725328 on
16-06 2021
Kl. 19:00
VRI CIF NES Park
725329 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys Hadsten SK Randers Stadion, kunstgræs
725330 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Auning IF Fuglebakken KFUM Århus Auning Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind