MENU

ØOB Oldboys 40 år 11 mands, Kreds 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
725144 on
12-08 2020
Kl. 19:00
BMI IF Lyseng Egelund Idrætscenter
3 - 4
725145 on
12-08 2020
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Ugelbølle IF E. Trasborg Park
2 - 1
725146 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Galten FS Odder IGF Jutlander Bank Park
2 - 0
725147 on
12-08 2020
Kl. 19:00
HEI (1) Aabyhøj IF Invita Arena, Skæring
0 - 2
725148 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Ry Fodbold Højlyngen
UDS
725149 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Ry Fodbold BMI INOX Park
2 - 5
725150 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj Stadion
10 - 1
725151 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Odder IGF HEI (1) Spektrum Odder
2 - 2
725152 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Ugelbølle IF Galten FS Thorsager Skole
1 - 0
725153 on
19-08 2020
Kl. 20:10
IF Lyseng HOG Hinnerup Lyseng Idrætspark
2 - 0
725154 on
26-08 2020
Kl. 19:00
BMI Aabyhøj IF Egelund Idrætscenter
1 - 2
725155 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Ry Fodbold IF Lyseng INOX Park
2 - 5
725156 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Galten FS HOG Hinnerup Jutlander Bank Park
2 - 4
725157 on
26-08 2020
Kl. 19:00
HEI (1) Ugelbølle IF Invita Arena, Skæring
3 - 4
725158 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Odder IGF Højlyngen
1 - 7
725159 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Ry Fodbold Aabyhøj Stadion
UHT

Udehold taberdømt

725160 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Odder IGF BMI Spektrum Odder
3 - 1
725161 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Ugelbølle IF Fuglebakken KFUM Århus Thorsager Skole
4 - 2
725162 on
02-09 2020
Kl. 19:00
HOG Hinnerup HEI (1) E. Trasborg Park
1 - 3
725163 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Galten FS IF Lyseng Jutlander Bank Park
1 - 3
725164 on
09-09 2020
Kl. 18:30
BMI Ugelbølle IF Egelund Idrætscenter
2 - 3
725166 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Aabyhøj IF IF Lyseng Aabyhøj Stadion
0 - 3
725167 on
09-09 2020
Kl. 18:30
HEI (1) Galten FS Invita Arena, Skæring
2 - 0
725168 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM Århus HOG Hinnerup Højlyngen
1 - 6
725165 on
09-09 2020
Kl. 19:30
Ry Fodbold Odder IGF Ry Fodbold Kunstgræsbane
1 - 2
725169 on
16-09 2020
Kl. 18:15
Odder IGF Aabyhøj IF Spektrum Odder
3 - 2
725170 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Ugelbølle IF Ry Fodbold Thorsager Skole
UHT

Udehold taberdømt

725172 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Galten FS Fuglebakken KFUM Århus Jutlander Bank Park
2 - 0
725173 on
16-09 2020
Kl. 18:45
IF Lyseng HEI (1) Lyseng Idrætspark
0 - 2
725174 on
23-09 2020
Kl. 18:00
BMI Galten FS Egelund Idrætscenter
2 - 3
725176 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Aabyhøj IF Ugelbølle IF Aabyhøj Stadion
3 - 2
725177 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Odder IGF IF Lyseng Spektrum Odder
1 - 6
725178 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Fuglebakken KFUM Århus HEI (1) Højlyngen
0 - 6
725175 on
23-09 2020
Kl. 19:00
Ry Fodbold HOG Hinnerup Ry Fodbold Kunstgræsbane
1 - 5
725180 on
30-09 2020
Kl. 18:00
HOG Hinnerup Aabyhøj IF E. Trasborg Park
0 - 2
725181 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Galten FS Ry Fodbold Jutlander Bank Park
2 - 0
725182 on
30-09 2020
Kl. 18:00
HEI (1) BMI Invita Arena, Skæring
UHT

Udehold taberdømt

725183 on
30-09 2020
Kl. 20:00
IF Lyseng Fuglebakken KFUM Århus Lyseng Idrætspark
8 - 4
725171 ma
05-10 2020
Kl. 18:45
HOG Hinnerup BMI Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
4 - 0
725179 on
07-04 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF Odder IGF Thorsager Skole
725184 on
14-04 2021
Kl. 19:00
BMI Fuglebakken KFUM Århus Egelund Idrætscenter
725185 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Ry Fodbold HEI (1) INOX Park
725186 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Galten FS Aabyhøj Stadion
725187 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Odder IGF HOG Hinnerup Spektrum Odder
725188 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF IF Lyseng Thorsager Skole
725189 on
21-04 2021
Kl. 19:00
IF Lyseng BMI Lyseng Idrætspark
725190 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF HOG Hinnerup Thorsager Skole
725191 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Galten FS Spektrum Odder
725192 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF HEI (1) Aabyhøj Stadion
725193 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Ry Fodbold Fuglebakken KFUM Århus INOX Park
725194 on
28-04 2021
Kl. 19:00
BMI Ry Fodbold Egelund Idrætscenter
725195 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj IF Højlyngen
725196 on
28-04 2021
Kl. 19:00
HEI (1) Odder IGF Invita Arena, Skæring
725197 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Galten FS Ugelbølle IF Jutlander Bank Park
725198 on
28-04 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup IF Lyseng E. Trasborg Park
725199 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF BMI Aabyhøj Stadion
725200 on
05-05 2021
Kl. 19:00
IF Lyseng Ry Fodbold Lyseng Idrætspark
725201 on
05-05 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Galten FS E. Trasborg Park
725202 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF HEI (1) Thorsager Skole
725203 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Fuglebakken KFUM Århus Spektrum Odder
725204 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Ry Fodbold Aabyhøj IF INOX Park
725205 on
12-05 2021
Kl. 19:00
BMI Odder IGF Egelund Idrætscenter
725206 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Ugelbølle IF Højlyngen
725207 on
12-05 2021
Kl. 19:00
HEI (1) HOG Hinnerup Invita Arena, Skæring
725208 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Galten FS IF Lyseng Jutlander Bank Park
725209 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF BMI Thorsager Skole
725210 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Ry Fodbold Spektrum Odder
725211 on
19-05 2021
Kl. 19:00
IF Lyseng Aabyhøj IF Lyseng Idrætspark
725212 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Galten FS HEI (1) Jutlander Bank Park
725213 on
19-05 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Fuglebakken KFUM Århus E. Trasborg Park
725214 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Odder IGF Aabyhøj Stadion
725215 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Ry Fodbold Ugelbølle IF INOX Park
725216 on
26-05 2021
Kl. 19:00
BMI HOG Hinnerup Egelund Idrætscenter
725217 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Galten FS Højlyngen
725218 on
26-05 2021
Kl. 19:00
HEI (1) IF Lyseng Invita Arena, Skæring
725219 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Galten FS BMI Jutlander Bank Park
725220 on
02-06 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Ry Fodbold E. Trasborg Park
725221 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Ugelbølle IF Aabyhøj IF Thorsager Skole
725222 on
02-06 2021
Kl. 19:00
IF Lyseng Odder IGF Lyseng Idrætspark
725230 on
02-06 2021
Kl. 19:00
HEI (1) Fuglebakken KFUM Århus Invita Arena, Skæring
725231 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Ugelbølle IF Spektrum Odder
725232 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF HOG Hinnerup Aabyhøj Stadion
725233 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Ry Fodbold Galten FS INOX Park
725234 on
09-06 2021
Kl. 19:00
BMI HEI (1) Egelund Idrætscenter
725235 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus IF Lyseng Højlyngen
725236 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus BMI Højlyngen
725237 on
16-06 2021
Kl. 19:00
HEI (1) Ry Fodbold Invita Arena, Skæring
725238 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Galten FS Aabyhøj IF Jutlander Bank Park
725239 on
16-06 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Odder IGF E. Trasborg Park
725240 on
16-06 2021
Kl. 19:00
IF Lyseng Ugelbølle IF Lyseng Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind