MENU

ØOB Oldboys 35 år 11 mands, Kreds 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
724100 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Viby IF HEI Viby Idrætspark
1 - 0
724101 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg ASA, Aarhus (1) Grønløkke Stadion
2 - 3
724098 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
tst Fodbold Aabyhøj IF Tilst Idrætsanlæg (tst)
2 - 2
724102 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Stavtrup IF (1) Robotize Park
0 - 2
724103 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
HEI AIA/Tranbjerg Invita Arena, Skæring
1 - 0
724104 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys Viby IF Randers Stadion, kunstgræs
5 - 0
724105 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Skødstrup SF Aabyhøj Stadion
1 - 0
724106 ma
17-08 2020
Kl. 19:10
Oversidder tst Fodbold
724109 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
Stavtrup IF (1) HEI AURA Park (Stavtrup)
0 - 2
724110 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Oversidder Robotize Park
724111 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Skødstrup SF tst Fodbold ed Park (Skødstrup)
4 - 0
724112 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Viby IF Aabyhøj IF Viby Idrætspark
2 - 0
724113 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Freja Oldboys Grønløkke Stadion
0 - 1
724114 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
HEI ASA, Aarhus (1) Invita Arena, Skæring
2 - 0
724115 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys Stavtrup IF (1) Randers Stadion, kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

724116 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Aabyhøj IF AIA/Tranbjerg Aabyhøj Stadion
2 - 1
724117 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
tst Fodbold Viby IF Tilst Idrætsanlæg (tst)
1 - 2
724118 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Oversidder Skødstrup SF
724097 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Stavtrup IF (1) Oversidder AURA Park (Stavtrup)
724317 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
AIA/Tranbjerg tst Fodbold Grønløkke Stadion
2 - 4
724313 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
ASA, Aarhus (1) Freja Oldboys Robotize Park
0 - 4
724314 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
HEI Oversidder Invita Arena, Skæring
724315
ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Viby IF Skødstrup SF Viby Idrætspark - kunstgræs
3 - 2
724312 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Stavtrup IF (1) Aabyhøj IF AURA Park (Stavtrup)
2 - 1
724319 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Aabyhøj IF ASA, Aarhus (1) Aabyhøj Stadion
2 - 0
724320 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
tst Fodbold Stavtrup IF (1) Tilst Idrætsanlæg (tst)
2 - 7
724321 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Skødstrup SF AIA/Tranbjerg ed Park (Skødstrup)
2 - 2
724322 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Oversidder Viby IF
724318 ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys HEI Randers Stadion, kunstgræs
3 - 0
724323 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Stavtrup IF (1) Skødstrup SF AURA Park (Stavtrup)
4 - 1
724324 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
ASA, Aarhus (1) tst Fodbold Robotize Park
2 - 1
724325 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
HEI Aabyhøj IF Invita Arena, Skæring
0 - 0
724327 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
AIA/Tranbjerg Viby IF Grønløkke Stadion
1 - 3
724326 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Freja Oldboys Oversidder Randers Stadion, kunstgræs
724328 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Aabyhøj IF Freja Oldboys Aabyhøj Stadion
2 - 4
724329 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
tst Fodbold HEI Tilst Idrætsanlæg (tst)
2 - 1
724330 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Skødstrup SF ASA, Aarhus (1) ed Park (Skødstrup)
2 - 0
724332 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder AIA/Tranbjerg
724331 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Viby IF Stavtrup IF (1) Viby Idrætspark - kunstgræs
3 - 2
724342 ma
05-10 2020
Kl. 20:00
Freja Oldboys Skødstrup SF Randers Stadion, kunstgræs
6 - 0
724333 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) AIA/Tranbjerg AURA Park (Stavtrup)
2 - 3
724334 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Viby IF Robotize Park
1 - 4
724335 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
HEI Skødstrup SF Invita Arena, Skæring
2 - 1
724338 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys tst Fodbold Randers Stadion, kunstgræs
3 - 1
724339 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Oversidder Aabyhøj Stadion
724340 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder Stavtrup IF (1)
724341 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF tst Fodbold Aabyhøj Stadion
3 - 0
724343 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
HEI Viby IF Invita Arena, Skæring
5 - 1
724344 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) AIA/Tranbjerg Robotize Park
2 - 2
724099 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Skødstrup SF Freja Oldboys ed Park (Skødstrup)
1 - 5
724345 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) ASA, Aarhus (1) AURA Park (Stavtrup)
2 - 4
724346 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg HEI Grønløkke Stadion
1 - 4
724347 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Viby IF Freja Oldboys Viby Idrætspark
1 - 6
724554 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Skødstrup SF Aabyhøj IF ed Park (Skødstrup)
1 - 2
724555 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
tst Fodbold Oversidder Tilst Idrætsanlæg (tst)
724556 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
HEI Stavtrup IF (1) Invita Arena, Skæring
UHT

Udehold taberdømt

724559 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder ASA, Aarhus (1)
724560 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
tst Fodbold Skødstrup SF Tilst Idrætsanlæg (tst)
4 - 1
724561 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Viby IF Aabyhøj Stadion
3 - 3
724562 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys AIA/Tranbjerg Randers Stadion, kunstgræs
6 - 1
724563 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) HEI Robotize Park
2 - 9
724564 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) Freja Oldboys AURA Park (Stavtrup)
1 - 4
724565 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Aabyhøj IF Grønløkke Stadion
0 - 3
724566 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Viby IF tst Fodbold Viby Idrætspark
3 - 2
724567 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Skødstrup SF Oversidder Studstrup Idrætsanlæg
724568 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Stavtrup IF (1) Aabyhøj Stadion
UHT

Udehold taberdømt

724569 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys ASA, Aarhus (1) Randers Stadion, kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

724570 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder HEI
724571 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Skødstrup SF Viby IF ed Park (Skødstrup)
1 - 3
724572 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
tst Fodbold AIA/Tranbjerg Tilst Idrætsanlæg (tst)
5 - 2
724573 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
HEI Freja Oldboys Invita Arena, Skæring
2 - 6
724574 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Aabyhøj IF Robotize Park
3 - 6
724575 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) tst Fodbold AURA Park (Stavtrup)
6 - 5
724577 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Viby IF Oversidder Viby Idrætspark
724578 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Skødstrup SF Stavtrup IF (1) ed Park (Skødstrup)
3 - 1
724579 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
tst Fodbold ASA, Aarhus (1) Tilst Idrætsanlæg (tst)
1 - 6
724580 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF HEI Aabyhøj Stadion
3 - 2
724581 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Freja Oldboys
724582 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Viby IF AIA/Tranbjerg Viby Idrætspark
2 - 2
724583 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys Aabyhøj IF Randers Stadion, kunstgræs
0 - 1
724584 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
HEI tst Fodbold Invita Arena, Skæring
6 - 2
724585 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Skødstrup SF Robotize Park
4 - 2
724586 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) Viby IF AURA Park (Stavtrup)
3 - 5
724587 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Oversidder Grønløkke Stadion
724588 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Stavtrup IF (1) Grønløkke Stadion
0 - 7
724589 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Viby IF ASA, Aarhus (1) Viby Idrætspark
2 - 1
724831 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Skødstrup SF HEI ed Park (Skødstrup)
HHT

Hjemmehold taberdømt

724832 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
tst Fodbold Freja Oldboys Tilst Idrætsanlæg (tst)
3 - 6
724833 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Aabyhøj IF
724576 ma
21-06 2021
Kl. 18:30
AIA/Tranbjerg Skødstrup SF Grønløkke Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind