MENU

ØOB Oldboys 35 år 11 mands, Kreds 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
724964 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Aarhus Posten Stavtrup IF (2) Ellehøjskolen
2 - 1
724965 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Eliten FC ASA, Aarhus (2) Fregerslev Stadion
2 - 2
724966 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
TMG Aarhus 1900 Mårslet Stadion
1 - 4
724967 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Låsby B HOG Hinnerup Låsby Stadion
3 - 1
724968 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
FC Skanderborg Hørning IF Vestergadeanlægget
2 - 4
724969 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Hørning IF Aarhus Posten Fregerslev Stadion
1 - 1
724970 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
HOG Hinnerup FC Skanderborg E. Trasborg Park
0 - 1
724972 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) TMG Robotize Park
2 - 3
724973 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Eliten FC Stavtrup Idrætsanlæg
1 - 3
724971 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Låsby B Fort Langenæs
4 - 0
724974 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Aarhus Posten HOG Hinnerup Ellehøjskolen
0 - 2
724975 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Hørning IF Stavtrup IF (2) Fregerslev Stadion
0 - 0
724976 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
TMG Eliten FC Mårslet Stadion
1 - 1
725067 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Låsby B ASA, Aarhus (2) Låsby Stadion
1 - 3
725068 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
FC Skanderborg Aarhus 1900 Vestergadeanlægget
0 - 1
725073 ma
31-08 2020
Kl. 18:45
Stavtrup IF (2) TMG Stavtrup Idrætsanlæg
1 - 12
725069 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Hørning IF E. Trasborg Park
3 - 0
725070 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Aarhus Posten Fort Langenæs
2 - 0
725071 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) FC Skanderborg Robotize Park
5 - 0
725072 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Eliten FC Låsby B Fregerslev Stadion
4 - 1
725074 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Aarhus Posten ASA, Aarhus (2) Ellehøjskolen
1 - 2
725075 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Hørning IF Aarhus 1900 Fregerslev Stadion
0 - 1
725076 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
HOG Hinnerup Stavtrup IF (2) E. Trasborg Park
5 - 2
725077 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Låsby B TMG Låsby Stadion
1 - 3
725078 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
FC Skanderborg Eliten FC Vestergadeanlægget
0 - 1
725079 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Aarhus 1900 HOG Hinnerup Fort Langenæs
2 - 2
725080 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
ASA, Aarhus (2) Hørning IF Robotize Park
3 - 1
725081 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Eliten FC Aarhus Posten Fregerslev Stadion
0 - 1
725082 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
TMG FC Skanderborg Mårslet Stadion
6 - 1
725083 ti
15-09 2020
Kl. 18:15
Stavtrup IF (2) Låsby B Stavtrup Idrætsanlæg
1 - 4
725084 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Aarhus Posten TMG Ellehøjskolen
2 - 1
725085 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Hørning IF Eliten FC Fregerslev Stadion
1 - 4
725086 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
HOG Hinnerup ASA, Aarhus (2) E. Trasborg Park
1 - 2
725088 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
FC Skanderborg Låsby B Vestergadeanlægget
3 - 1
725087 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Aarhus 1900 Stavtrup IF (2) Fort Langenæs
5 - 0
725089 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
ASA, Aarhus (2) Aarhus 1900 Robotize Park
725090 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Eliten FC HOG Hinnerup Fregerslev Stadion
725091 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
TMG Hørning IF Mårslet Stadion
UHT

Udehold taberdømt

725092 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Låsby B Aarhus Posten Låsby Stadion
725093 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Stavtrup IF (2) FC Skanderborg Stavtrup Idrætsanlæg
725094 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Aarhus Posten FC Skanderborg Ellehøjskolen
725095 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Hørning IF Låsby B Fregerslev Stadion
725096 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup TMG E. Trasborg Park
725097 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Eliten FC Fort Langenæs
725098 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Stavtrup IF (2) Robotize Park
725099 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Aarhus Posten Stavtrup Idrætsanlæg
725100 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Eliten FC Robotize Park
725101 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 TMG Fort Langenæs
725102 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Låsby B E. Trasborg Park
725103 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Hørning IF FC Skanderborg Fregerslev Stadion
725104 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Aarhus Posten Hørning IF Ellehøjskolen
725106 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Låsby B Aarhus 1900 Låsby Stadion
725107 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
TMG ASA, Aarhus (2) Mårslet Stadion
725108 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Eliten FC Stavtrup IF (2) Fregerslev Stadion
725105 ma
26-04 2021
Kl. 19:30
FC Skanderborg HOG Hinnerup Fælleden - Øvre
725109 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Aarhus Posten E. Trasborg Park
725110 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Hørning IF Stavtrup Idrætsanlæg
725111 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Eliten FC TMG Fregerslev Stadion
725112 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Låsby B Robotize Park
725113 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 FC Skanderborg Fort Langenæs
725114 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Hørning IF HOG Hinnerup Fregerslev Stadion
725115 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus Posten Aarhus 1900 Ellehøjskolen
725117 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Låsby B Eliten FC Låsby Stadion
725118 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
TMG Stavtrup IF (2) Mårslet Stadion
725116 ma
10-05 2021
Kl. 19:30
FC Skanderborg ASA, Aarhus (2) Fælleden - Øvre
725119 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Aarhus Posten Robotize Park
725120 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Hørning IF Fort Langenæs
725121 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) HOG Hinnerup Stavtrup Idrætsanlæg
725122 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
TMG Låsby B Mårslet Stadion
725123 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Eliten FC FC Skanderborg Fregerslev Stadion
725124 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Aarhus 1900 E. Trasborg Park
725125 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Hørning IF ASA, Aarhus (2) Fregerslev Stadion
725126 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Aarhus Posten Eliten FC Ellehøjskolen
725128 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Låsby B Stavtrup IF (2) Låsby Stadion
725127 ti
25-05 2021
Kl. 19:30
FC Skanderborg TMG Fælleden - Øvre
725129 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
TMG Aarhus Posten Mårslet Stadion
725130 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Eliten FC Hørning IF Fregerslev Stadion
725131 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) HOG Hinnerup Robotize Park
725132 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Aarhus 1900 Stavtrup Idrætsanlæg
725133 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Låsby B FC Skanderborg Låsby Stadion
725134 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 ASA, Aarhus (2) Fort Langenæs
725135 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Eliten FC E. Trasborg Park
725136 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Hørning IF TMG Fregerslev Stadion
725137 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Aarhus Posten Låsby B Ellehøjskolen
725138 ma
07-06 2021
Kl. 19:30
FC Skanderborg Stavtrup IF (2) Fælleden - Øvre
725140 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Låsby B Hørning IF Låsby Stadion
725141 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
TMG HOG Hinnerup Mårslet Stadion
725142 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Eliten FC Aarhus 1900 Fregerslev Stadion
725143 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) ASA, Aarhus (2) Stavtrup Idrætsanlæg
725139 ma
14-06 2021
Kl. 19:30
FC Skanderborg Aarhus Posten Vestergadeanlægget
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind