MENU

U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020, Pulje 91 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
114106
09-08 2020
Kl. 11:00
Aabyhøj IF Brabrand IF Aabyhøj Stadion
1 - 8
114103 on
12-08 2020
Kl. 18:00
Oversidder Fuglebakken KFUM Århus
114102
16-08 2020
Kl. 10:00
Odder IGF Hørning IF Spektrum Odder
UHT

Udehold taberdømt

114105
16-08 2020
Kl. 10:00
Stilling IF Solbjerg IF Stilling Skole
5 - 5
114104 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Harlev IK Oversidder Næshøj Idrætscenter
114110 on
19-08 2020
Kl. 17:30
Solbjerg IF Harlev IK v/ Solbjergskolens Idrætshal
1 - 5
114108 to
20-08 2020
Kl. 18:45
Brabrand IF Oversidder Brabrand IF's Idrætsanlæg
114109
23-08 2020
Kl. 11:15
Oversidder Odder IGF
114107 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Hørning IF Aabyhøj IF Højbo Stadion
0 - 8
114114 to
27-08 2020
Kl. 17:30
Harlev IK Fuglebakken KFUM Århus Næshøj Idrætscenter
3 - 0
114113
29-08 2020
Kl. 11:15
Aabyhøj IF Oversidder Aabyhøj Stadion
114112
29-08 2020
Kl. 11:20
Hørning IF Oversidder Højbo Stadion
114115
30-08 2020
Kl. 10:00
Odder IGF Solbjerg IF Spektrum Odder
3 - 3
114116
30-08 2020
Kl. 10:00
Stilling IF Brabrand IF Stilling Skole
2 - 5
114148 ti
01-09 2020
Kl. 17:45
Oversidder Stilling IF
114151 ti
01-09 2020
Kl. 18:45
Brabrand IF Harlev IK Brabrand IF's Idrætsanlæg
1 - 3
114147 on
02-09 2020
Kl. 17:30
Solbjerg IF Hørning IF v/ Solbjergskolens Idrætshal
3 - 6
111813
05-09 2020
Kl. 11:00
Harlev IK Oversidder Næshøj Idrætscenter
114149
06-09 2020
Kl. 12:15
Oversidder Aabyhøj IF
111812 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Hørning IF Fuglebakken KFUM Århus Højbo Stadion
0 - 6
111816 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Aabyhøj IF Stilling IF Aabyhøj Stadion
0 - 1
111818
13-09 2020
Kl. 10:00
Odder IGF Brabrand IF Spektrum Odder
2 - 1
111815
13-09 2020
Kl. 12:15
Oversidder Solbjerg IF
111820 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Odder IGF
111822 on
16-09 2020
Kl. 17:15
Fuglebakken KFUM Århus Oversidder Højlyngen
111821 on
16-09 2020
Kl. 17:30
Solbjerg IF Aabyhøj IF v/ Solbjergskolens Idrætshal
0 - 5
111819
on
16-09 2020
Kl. 17:45
Brabrand IF Hørning IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
2 - 1
111823
20-09 2020
Kl. 10:00
Stilling IF Harlev IK Stilling Skole
1 - 8
111826 ti
22-09 2020
Kl. 17:30
Solbjerg IF Fuglebakken KFUM Århus v/ Solbjergskolens Idrætshal
4 - 2
111825 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Aabyhøj IF Harlev IK Aabyhøj Stadion
2 - 8
111824
26-09 2020
Kl. 10:00
Hørning IF Oversidder Højbo Stadion
111827
26-09 2020
Kl. 12:15
Oversidder Brabrand IF
111828
27-09 2020
Kl. 10:00
Odder IGF Stilling IF Spektrum Odder
4 - 8
111829 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Stilling IF Hørning IF Stilling Skole
4 - 1
111831
ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Brabrand IF Solbjerg IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
5 - 3
111832 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Harlev IK Odder IGF Næshøj Idrætscenter
5 - 0
111830 to
01-10 2020
Kl. 17:30
Oversidder Oversidder
111833 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj IF Højlyngen
4 - 0
111837
04-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder Stilling IF
111839 ti
06-10 2020
Kl. 17:30
Fuglebakken KFUM Århus Brabrand IF Højlyngen
2 - 6
111835 on
07-10 2020
Kl. 17:30
Solbjerg IF Oversidder v/ Solbjergskolens Idrætshal
111838
10-10 2020
Kl. 10:00
Odder IGF Aabyhøj IF Spektrum Odder
3 - 1
111834
10-10 2020
Kl. 10:00
Hørning IF Harlev IK Højbo Stadion
1 - 4
114150 ti
20-10 2020
Kl. 17:00
Fuglebakken KFUM Århus Odder IGF Højlyngen
6 - 4
114111
25-10 2020
Kl. 10:00
Fuglebakken KFUM Århus Stilling IF Højlyngen
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind