MENU

U11 Piger (2010) 5M - Efterår 2020, Pulje 200 (2020) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 30-08 2020
Spillested:
Bevtoft Stadion Hyrupvej 1 6541 Bevtoft
860710 Kl. 10:00 Hørup UI Bevtoft IF
860711 Kl. 10:40 Varnæs/Bovrup IF BNS
860712 Kl. 11:20 Bevtoft IF Varnæs/Bovrup IF
860749 Kl. 12:00 BNS Hørup UI
Arrangør:
søndag den. 30-08 2020
Spillested:
Nordals Idrætscenter Stadionvej 1 6430 Nordborg
860750 Kl. 10:00 Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
Ensted IF
860751 Kl. 10:00 Egen UI Dybbøl IU
860752 Kl. 10:40 Ensted IF Egen UI
860753 Kl. 10:40 Dybbøl IU Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-09 2020
Spillested:
Hørup Stadion Vestervej 42 6470 Sydals
860758 Kl. 10:00 Varnæs/Bovrup IF Dybbøl IU
860759 Kl. 10:00 Hørup UI Ensted IF
860760 Kl. 10:40 Dybbøl IU Hørup UI Bane 1
860761 Kl. 10:40 Ensted IF Varnæs/Bovrup IF
Arrangør:
BNS
søndag den. 06-09 2020
Spillested:
V. Sottrup Idrætsanlæg Skolevej 21C 6400 Sønderborg
860754 Kl. 10:00 BNS Egen UI
860755 Kl. 10:00 Bevtoft IF Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
860756 Kl. 10:40 Egen UI Bevtoft IF
860757 Kl. 10:40 Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
BNS
Arrangør:
søndag den. 13-09 2020
Spillested:
Bevtoft Stadion Hyrupvej 1 6541 Bevtoft
860766 Kl. 10:00 Ensted IF Bevtoft IF
860767 Kl. 10:40 Dybbøl IU BNS
860768 Kl. 11:20 Bevtoft IF Dybbøl IU
860769 Kl. 12:00 BNS Ensted IF
Arrangør:
søndag den. 13-09 2020
Spillested:
Hørup Stadion Vestervej 42 6470 Sydals
860762 Kl. 10:00 Egen UI Varnæs/Bovrup IF
860763 Kl. 10:00 Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
Hørup UI
860764 Kl. 10:40 Varnæs/Bovrup IF Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
860765 Kl. 10:40 Hørup UI Egen UI
Arrangør:
søndag den. 20-09 2020
Spillested:
Guderup Idrætsanlæg Bane 1 Gl. Guderup 31 6430 Nordborg
860774 Kl. 10:00 Dybbøl IU Ensted IF Bane 1
860775 Kl. 10:00 Egen UI Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
860776 Kl. 10:40 Ensted IF Egen UI
860777 Kl. 10:40 Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
Dybbøl IU
Arrangør:
søndag den. 20-09 2020
Spillested:
Varnæs Stadion Bane 1 Varnæs Søndergade 11B 6200 Aabenraa
860770 Kl. 10:00 Bevtoft IF BNS Bane 1
860771 Kl. 10:00 Hørup UI Varnæs/Bovrup IF Bane 1
860772 Kl. 10:40 BNS Hørup UI Bane 1
860773 Kl. 10:40 Varnæs/Bovrup IF Bevtoft IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 27-09 2020
Spillested:
Ensted Hallen Bane 1 Stubbæk Skolegade 10A 6200 Aabenraa
860782 Kl. 10:00 Hørup UI Dybbøl IU Bane 1
860783 Kl. 10:00 Bevtoft IF Ensted IF
860784 Kl. 10:40 Dybbøl IU Bevtoft IF Bane 1
860785 Kl. 10:40 Ensted IF Hørup UI
Arrangør:
BNS
søndag den. 27-09 2020
Spillested:
V. Sottrup Idrætsanlæg Skolevej 21C 6400 Sønderborg
860778 Kl. 14:00 Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
BNS
860779 Kl. 14:00 Egen UI Varnæs/Bovrup IF
860780 Kl. 14:40 BNS Egen UI
860781 Kl. 14:40 Varnæs/Bovrup IF Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
Arrangør:
søndag den. 04-10 2020
Spillested:
Guderup Idrætsanlæg Gl. Guderup 31 6430 Nordborg
860786 Kl. 10:00 Egen UI Hørup UI
860787 Kl. 10:00 Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
Bevtoft IF
860788 Kl. 10:40 Hørup UI Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er udgået.
860789 Kl. 10:40 Bevtoft IF Egen UI
Arrangør:
søndag den. 04-10 2020
Spillested:
Varnæs Stadion Bane 1 Varnæs Søndergade 11B 6200 Aabenraa
860790 Kl. 10:00 Varnæs/Bovrup IF Dybbøl IU Bane 1
860791 Kl. 10:00 BNS Ensted IF Bane 1
860792 Kl. 10:40 Dybbøl IU BNS Bane 1
860793 Kl. 10:40 Ensted IF Varnæs/Bovrup IF Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller på tlf: 8939 9940

Log ind