MENU

U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Efterår 2020, Pulje 222 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Vrå Kunstgræsbane Stadionvej 17 9760 Vrå
102066 Kl. 10:00 Vraa/Børglum IF GVL Løkken
102067 Kl. 10:00 Jetsmark IF Brønderslev IF
102068 Kl. 10:40 GVL Løkken DHF Bane 1
102069 Kl. 10:40 Brønderslev IF Oversidder
102070 Kl. 11:20 DHF Jetsmark IF
102071 Kl. 11:20 Oversidder Vraa/Børglum IF
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Hørby Stadion Nørregade 38 9300 Sæby
102072 Kl. 10:00 DHF Vraa/Børglum IF
102073 Kl. 10:40 Vraa/Børglum IF Brønderslev IF Bane 1
102074 Kl. 11:20 Brønderslev IF DHF Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Løkken Stadion Bane 1 Brændingen 1 9480 Løkken
102076 Kl. 10:00 GVL Løkken
!
NB: GVL Løkken er taberdømt
Jetsmark IF Bane 1
102077 Kl. 10:40 Jetsmark IF Oversidder Bane 1
102075 Kl. 11:20 Oversidder GVL Løkken Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Bredgade 140 9490 Pandrup
102078 Kl. 10:00 Brønderslev IF GVL Løkken
102079 Kl. 10:00 Oversidder Vraa/Børglum IF Bane 1
102080 Kl. 10:40 Vraa/Børglum IF Jetsmark IF
102081 Kl. 10:40 GVL Løkken DHF Bane 1
102082 Kl. 11:20 DHF Oversidder Bane 1
102083 Kl. 11:20 Brønderslev IF Jetsmark IF
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Hørby Stadion Bane 1 Nørregade 38 9300 Sæby
102084 Kl. 10:00 Vraa/Børglum IF DHF Bane 1
102085 Kl. 10:40 Brønderslev IF Vraa/Børglum IF Bane 1
102086 Kl. 11:20 DHF Brønderslev IF
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Løkken Stadion Bane 1 Brændingen 1 9480 Løkken
102087 Kl. 10:00 GVL Løkken Oversidder Bane 1
102088 Kl. 10:40 Oversidder Jetsmark IF
Arrangør:
mandag den. 21-09 2020
Spillested:
Løkken Stadion Bane 1 Brændingen 1 9480 Løkken
102089 Kl. 17:30 Jetsmark IF GVL Løkken Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Arena Kop & Kande Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
102090 Kl. 10:00 Brønderslev IF GVL Løkken
102091 Kl. 10:00 Vraa/Børglum IF Jetsmark IF
102092 Kl. 10:40 GVL Løkken Vraa/Børglum IF
102093 Kl. 10:40 Oversidder DHF
102094 Kl. 11:20 DHF Jetsmark IF
102095 Kl. 11:20 Oversidder Brønderslev IF
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Vrå Kunstgræsbane Stadionvej 17 9760 Vrå
102096 Kl. 10:00 Vraa/Børglum IF DHF
102097 Kl. 10:40 DHF Brønderslev IF
102098 Kl. 11:20 Brønderslev IF Vraa/Børglum IF
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Bane 1 Bredgade 140 9490 Pandrup
102100 Kl. 10:00 Jetsmark IF GVL Løkken Bane 1
102099 Kl. 10:40 GVL Løkken Oversidder Bane 1
102101 Kl. 11:20 Oversidder Jetsmark IF Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind