MENU

U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020, Pulje 217 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
onsdag den. 19-08 2020
Spillested:
Frejaparken Vestre Fjordvej 15 9000 Aalborg
101800 Kl. 17:30 Aalborg Freja Vejgaard B
101801 Kl. 17:30 Nørresundby FB Aalborg KFUM (1)
101802 Kl. 18:10 Vejgaard B Aabybro IF
101803 Kl. 18:10 Aalborg KFUM (1) VUG
101804 Kl. 18:50 Aabybro IF Nørresundby FB
101805 Kl. 18:50 VUG Aalborg Freja
Arrangør:
onsdag den. 26-08 2020
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
101806 Kl. 17:30 Aabybro IF Aalborg Freja
101807 Kl. 18:10 Aalborg Freja Aalborg KFUM (1)
101808 Kl. 18:50 Aalborg KFUM (1) Aabybro IF
Arrangør:
onsdag den. 26-08 2020
Spillested:
Vester Hassing Stadion Bane 1 Halsvej 199 B 9310 Vodskov
101809 Kl. 17:30 VUG Vejgaard B Bane 1
101810 Kl. 18:10 Vejgaard B Nørresundby FB Bane 1
101811 Kl. 18:50 Nørresundby FB VUG Bane 1
onsdag den. 02-09 2020
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
101812 Kl. 17:30 Aalborg KFUM (1) Vejgaard B
101813 Kl. 17:30 VUG Aalborg Freja
101814 Kl. 18:10 Aalborg Freja Nørresundby FB
101815 Kl. 18:10 Vejgaard B Aabybro IF
101816 Kl. 18:50 Aabybro IF VUG
101817 Kl. 18:50 Aalborg KFUM (1) Nørresundby FB
Arrangør:
onsdag den. 16-09 2020
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
101818 Kl. 17:30 Aalborg Freja Aabybro IF
101819 Kl. 18:10 Aalborg KFUM (1) Aalborg Freja
101820 Kl. 18:50 Aabybro IF Aalborg KFUM (1)
Arrangør:
onsdag den. 16-09 2020
Spillested:
Soffy Road Sofievej 31 9000 Aalborg
101821 Kl. 17:30 Vejgaard B VUG
101822 Kl. 18:10 VUG Nørresundby FB
101823 Kl. 18:50 Nørresundby FB Vejgaard B
onsdag den. 23-09 2020
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) Under Lien 60 9000 Aalborg
101824 Kl. 17:20 Aalborg KFUM (1) Vejgaard B
101825 Kl. 17:20 Aalborg Freja Nørresundby FB
101826 Kl. 18:00 Vejgaard B Aalborg Freja
101827 Kl. 18:00 VUG Aabybro IF
101828 Kl. 18:40 Aabybro IF Nørresundby FB
101829 Kl. 18:40 VUG Aalborg KFUM (1)
Arrangør:
onsdag den. 30-09 2020
Spillested:
Gandrup Stadion Teglværksvej 13 9362 Gandrup
101833 Kl. 17:15 VUG Vejgaard B
101834 Kl. 17:50 Vejgaard B Nørresundby FB
101835 Kl. 18:25 Nørresundby FB VUG
Arrangør:
onsdag den. 30-09 2020
Spillested:
Frejaparken Vestre Fjordvej 15 9000 Aalborg
101830 Kl. 17:15 Aalborg Freja Aabybro IF
101831 Kl. 17:50 Aabybro IF Aalborg KFUM (1)
101832 Kl. 18:25 Aalborg KFUM (1) Aalborg Freja
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind