MENU

U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020, Pulje 206 (2020) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Dronninglund Ny Stadion Rørholtvej 18 9330 Dronninglund
101295 Kl. 10:00 Dronninglund IF (2) VUG
101296 Kl. 10:00 Vodskov IF Dronninglund IF (1)
101297 Kl. 10:40 Dronninglund IF (1) Dronninglund IF (2)
101298 Kl. 10:40 VUG Vodskov IF
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Bane 1 Bredgade 140 9490 Pandrup
101299 Kl. 13:00 TSV TSI/Stenum Bane 1
101300 Kl. 13:00 Jetsmark IF Brønderslev IF
101301 Kl. 13:40 Brønderslev IF TSV
101302 Kl. 13:40 TSI/Stenum Jetsmark IF
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
TSI's Baneanlæg Tømmerbyvej 2 9700 Brønderslev
101303 Kl. 10:00 Dronninglund IF (2) TSI/Stenum
101304 Kl. 10:00 Vodskov IF Brønderslev IF
101305 Kl. 10:40 Brønderslev IF Dronninglund IF (2)
101306 Kl. 10:40 TSI/Stenum Vodskov IF
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Vester Hassing Stadion Halsvej 199 B 9310 Vodskov
101307 Kl. 10:00 TSV VUG
101308 Kl. 10:00 Jetsmark IF Dronninglund IF (1)
101309 Kl. 10:40 Dronninglund IF (1) TSV
101310 Kl. 10:40 VUG Jetsmark IF
Arrangør:
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Sulsted Stadion Bane 1 Toftegårdsvej 30 9381 Sulsted
101315 Kl. 10:00 Dronninglund IF (2)
!
NB: Dronninglund IF (2) er taberdømt
TSV Bane 1
101316 Kl. 10:00 Vodskov IF Jetsmark IF Bane 1
101317 Kl. 10:40 Jetsmark IF Dronninglund IF (2)
!
NB: Dronninglund IF (2) er taberdømt
Bane 1
101318 Kl. 10:40 TSV Vodskov IF Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Dronninglund Ny Stadion Bane 1 Rørholtvej 18 9330 Dronninglund
101311 Kl. 10:00 VUG TSI/Stenum Bane 1
UDS

Kampen udsat

101312 Kl. 10:00 Dronninglund IF (1)
!
NB: Dronninglund IF (1) er taberdømt
Brønderslev IF Bane 1
101313 Kl. 10:40 Brønderslev IF VUG Bane 1
UDS

Kampen udsat

101314 Kl. 10:40 TSI/Stenum Dronninglund IF (1)
!
NB: Dronninglund IF (1) er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Vodskov Stadion Bane 1 Vodskovvej 15 9310 Vodskov
101319 Kl. 10:00 Dronninglund IF (2)
!
NB: Dronninglund IF (2) er taberdømt
Vodskov IF Bane 1
101320 Kl. 10:00 VUG Dronninglund IF (1)
!
NB: Dronninglund IF (1) er taberdømt
Bane 1
101321 Kl. 10:40 Dronninglund IF (1) Dronninglund IF (2) Bane 1
ANN

Kampen annulleret

101322 Kl. 10:40 Vodskov IF VUG
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Arena Kop & Kande Bane 1 Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
101323 Kl. 10:00 TSV Jetsmark IF
!
NB: Jetsmark IF er taberdømt
Bane 1
101324 Kl. 10:00 TSI/Stenum Brønderslev IF Bane 1
101325 Kl. 10:40 Brønderslev IF TSV Bane 1
101326 Kl. 10:40 Jetsmark IF
!
NB: Jetsmark IF er taberdømt
TSI/Stenum Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
TSI's Baneanlæg Tømmerbyvej 2 9700 Brønderslev
101327 Kl. 10:00 TSI/Stenum Vodskov IF
101328 Kl. 10:00 Brønderslev IF Dronninglund IF (1) Bane 1
ANN

Kampen annulleret

101329 Kl. 10:40 Dronninglund IF (1) TSI/Stenum Bane 1
ANN

Kampen annulleret

101330 Kl. 10:40 Vodskov IF Brønderslev IF
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted Bane 1 Nørtoftvej 5 9370 Hals
101331 Kl. 10:00 Dronninglund IF (2) TSV Bane 1
ANN

Kampen annulleret

101332 Kl. 10:00 VUG Jetsmark IF
101333 Kl. 10:40 Jetsmark IF Dronninglund IF (2) Bane 1
ANN

Kampen annulleret

101334 Kl. 10:40 TSV VUG
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Dronninglund Ny Stadion Bane 1 Rørholtvej 18 9330 Dronninglund
101335 Kl. 10:00 TSI/Stenum Dronninglund IF (2) Bane 1
101336 Kl. 10:00 Brønderslev IF VUG
101337 Kl. 10:40 Dronninglund IF (2) Brønderslev IF Bane 1
101338 Kl. 10:40 VUG TSI/Stenum Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Bredgade 140 9490 Pandrup
101339 Kl. 10:00 TSV Vodskov IF
101340 Kl. 10:00 Dronninglund IF (1) Jetsmark IF
101341 Kl. 10:40 Jetsmark IF Vodskov IF
101342 Kl. 10:40 Dronninglund IF (1) TSV
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind