MENU

U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - efterår 2020, Pulje 302 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
334455
fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Herning Fremad Ikast FC Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
6 - 1
305895
08-08 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing IF Tarup/Paarup IF Alkjær Stadion
5 - 3
334456
09-08 2020
Kl. 16:00
Odder IGF Dalum IF Spektrum Odder
3 - 2
334458
16-08 2020
Kl. 13:00
Ikast FC Tarup/Paarup IF Ikast FC Stadion Allé
2 - 3
334461
16-08 2020
Kl. 13:00
Dalum IF Herning Fremad Dalum Stadion
1 - 7
334459
16-08 2020
Kl. 14:00
Hjerting IF Odder IGF BDO Arena Hjertinghus
5 - 2
334460
16-08 2020
Kl. 16:15
Ringkøbing IF FC Skanderborg Alkjær Stadion
4 - 1
334463
22-08 2020
Kl. 10:30
FC Skanderborg Ikast FC Vestergadeanlægget
UHT

Udehold taberdømt

334465
22-08 2020
Kl. 13:00
Hjerting IF Ringkøbing IF BDO Arena Hjertinghus
1 - 3
334462
23-08 2020
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Dalum IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
0 - 2
305879
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Ikast FC Hjerting IF Ikast FC Stadion Allé
1 - 2
305878
29-08 2020
Kl. 13:00
Herning Fremad Tarup/Paarup IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
8 - 2
305881
30-08 2020
Kl. 16:00
Dalum IF FC Skanderborg Dalum Stadion
0 - 3
305883
to
03-09 2020
Kl. 18:15
Ringkøbing IF Ikast FC Alkjær Stadion
4 - 0
305884
05-09 2020
Kl. 10:30
FC Skanderborg Herning Fremad Vestergadeanlægget
3 - 1
305882
06-09 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Odder IGF Tarup/P. IF - Kunststofbane
6 - 3
305886
13-09 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF FC Skanderborg Tarup/P. IF - Kunststofbane
2 - 2
305887
13-09 2020
Kl. 16:00
Odder IGF Ikast FC Spektrum Odder
2 - 0
305888
13-09 2020
Kl. 16:00
Dalum IF Ringkøbing IF Dalum Stadion
3 - 4
305894
19-09 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing IF Herning Fremad Green Arena
8 - 3
305892
20-09 2020
Kl. 16:00
Ikast FC Dalum IF Ikast FC Stadion Allé
0 - 1
334464
to
24-09 2020
Kl. 19:00
Odder IGF Herning Fremad Kunstgræsbanen Spektrum Odder
1 - 1
305896
27-09 2020
Kl. 13:00
Ikast FC Herning Fremad EDC Arena – Ikast (kunst)
2 - 1
305897
27-09 2020
Kl. 13:00
Dalum IF Odder IGF Dalum Stadion
2 - 2
305898
27-09 2020
Kl. 15:00
Hjerting IF FC Skanderborg BDO Arena Hjertinghus
4 - 6
305919
to
01-10 2020
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF Hjerting IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
4 - 0
305901
03-10 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Ringkøbing IF team.blue arena
2 - 0
305902
03-10 2020
Kl. 13:00
Herning Fremad Dalum IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
0 - 0
305899
04-10 2020
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF Ikast FC Tarup/P. IF - Kunststofbane
1 - 4
305900
04-10 2020
Kl. 16:00
Odder IGF Hjerting IF Spektrum Odder
2 - 3
305905
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Herning Fremad Odder IGF Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
0 - 1
305903
11-10 2020
Kl. 13:00
Dalum IF Tarup/Paarup IF Dalum Stadion
1 - 2
305906
11-10 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing IF Hjerting IF Alkjær Stadion
4 - 2
305890
18-10 2020
Kl. 13:00
Herning Fremad Hjerting IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
1 - 5
305908
25-10 2020
Kl. 13:00
Hjerting IF Ikast FC BDO Arena Hjertinghus
3 - 1
305907
25-10 2020
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF Herning Fremad Tarup/P. IF - Kunststofbane
3 - 1
305913
fr
30-10 2020
Kl. 19:00
Herning Fremad FC Skanderborg Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
1 - 4
305912
31-10 2020
Kl. 15:00
Ikast FC Ringkøbing IF Stadome, Ikast (kunst)
2 - 3
305914
01-11 2020
Kl. 13:00
Dalum IF Hjerting IF Dalum Stadion
1 - 1
305911
01-11 2020
Kl. 14:00
Odder IGF Tarup/Paarup IF Spektrum Odder
2 - 2
305893 to
05-11 2020
Kl. 20:00
FC Skanderborg Odder IGF Fælleden kunstgræsbane
0 - 2
305917
07-11 2020
Kl. 15:00
Ringkøbing IF Dalum IF Ringkøbing Kunstgræsbane
3 - 0
305915
07-11 2020
Kl. 16:00
FC Skanderborg Tarup/Paarup IF Fælleden kunstgræsbane
3 - 2
305916
08-11 2020
Kl. 13:00
Ikast FC Odder IGF EDC Arena – Ikast (kunst)
1 - 2
305918
08-11 2020
Kl. 14:30
Hjerting IF Herning Fremad Synshallen Arena, kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

305910 ti
10-11 2020
Kl. 19:00
FC Skanderborg Dalum IF Fælleden kunstgræsbane
4 - 1
305891
15-11 2020
Kl. 13:00
Hjerting IF Tarup/Paarup IF BDO Arena Hjertinghus
4 - 4
305921
15-11 2020
Kl. 14:00
Odder IGF FC Skanderborg Kunstgræsbanen Spektrum Odder
0 - 0
305909
to
19-11 2020
Kl. 19:30
Odder IGF Ringkøbing IF Spektrum Odder
1 - 2
334454
22-11 2020
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF Ringkøbing IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
1 - 2
305880
on
25-11 2020
Kl. 19:30
Ringkøbing IF Odder IGF Ringkøbing Kunstgræsbane
3 - 1
305904
28-11 2020
Kl. 14:30
Ikast FC FC Skanderborg Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
1 - 2
305922
28-11 2020
Kl. 15:30
Herning Fremad Ringkøbing IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
2 - 2
305885
28-11 2020
Kl. 16:00
Hjerting IF Dalum IF Synshallen Arena, kunstgræs
4 - 2
334457
ti
01-12 2020
Kl. 19:15
FC Skanderborg Hjerting IF Fælleden kunstgræsbane
4 - 0
305920
06-12 2020
Kl. 14:30
Dalum IF Ikast FC Dalum - Kunstgræsbane
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.

Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

Log ind