MENU

Kvindeserie Vest - Efterår 2020, Pulje 272 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
258957
09-08 2020
Kl. 11:00
MG & BK Odense Q MG & BK.s anlæg
1 - 0
258956
09-08 2020
Kl. 15:00
Vejle B Haderslev FK VB Parken
4 - 3
258961
15-08 2020
Kl. 12:30
Haderslev FK KoldingQ Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2 - 6
258960
16-08 2020
Kl. 12:00
Næsby BK MG & BK ALPI Arena Næsby
2 - 1
258959
16-08 2020
Kl. 15:30
Odense Q Vejle B Marienlystcentret
3 - 1
258964
on
19-08 2020
Kl. 18:30
Vejle B KoldingQ VB Parken
1 - 5
258965
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Odense Q Næsby BK Marienlystcentret
5 - 0
258962
to
20-08 2020
Kl. 19:00
FC King George Haderslev FK Veldtofte Idrætspark
1 - 2
258969
22-08 2020
Kl. 12:30
Haderslev FK MG & BK Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3 - 2
258967
23-08 2020
Kl. 15:00
Oure Fodbold Akademi Odense Q Oure Idrætsskole
2 - 2
258944
to
27-08 2020
Kl. 19:00
FC King George Næsby BK Veldtofte Idrætspark
2 - 5
258973
fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Odense Q Haderslev FK Marienlystcentret
1 - 1
258970
29-08 2020
Kl. 12:00
FC King George Vejle B Veldtofte Idrætspark
0 - 5
258972
30-08 2020
Kl. 11:00
MG & BK KoldingQ MG & BK.s anlæg
1 - 5
258971
30-08 2020
Kl. 12:00
Næsby BK Oure Fodbold Akademi ALPI Arena Næsby
0 - 1
258968
on
02-09 2020
Kl. 18:15
Vejle B Næsby BK VB Parken
0 - 4
258958
on
02-09 2020
Kl. 18:30
Oure Fodbold Akademi FC King George Oure Idrætsskole
3 - 2
258976
05-09 2020
Kl. 12:30
Haderslev FK Næsby BK Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0 - 2
258977
05-09 2020
Kl. 16:10
KoldingQ Odense Q Fynske Bank KunstNord
2 - 1
258974
06-09 2020
Kl. 15:00
FC King George MG & BK Veldtofte Idrætspark
0 - 4
258975
on
09-09 2020
Kl. 18:15
Vejle B Oure Fodbold Akademi VB Parken
3 - 1
258980
12-09 2020
Kl. 14:00
MG & BK Vejle B MG & BK.s anlæg
4 - 0
258955
on
16-09 2020
Kl. 19:00
KoldingQ Oure Fodbold Akademi Fynske Bank KunstNord
3 - 1
258984
19-09 2020
Kl. 12:30
Haderslev FK Vejle B Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2 - 2
258982
20-09 2020
Kl. 15:00
Næsby BK FC King George ALPI Arena Næsby
1 - 1
258983
20-09 2020
Kl. 15:00
Oure Fodbold Akademi KoldingQ Oure Idrætsskole
0 - 2
258985
20-09 2020
Kl. 15:00
Odense Q MG & BK Marienlystcentret
4 - 0
258963
on
23-09 2020
Kl. 19:00
MG & BK Oure Fodbold Akademi MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
2 - 1
258988 to
24-09 2020
Kl. 18:30
MG & BK Næsby BK MG & BK.s anlæg
1 - 5
258986
26-09 2020
Kl. 12:00
FC King George Oure Fodbold Akademi Veldtofte Idrætspark
2 - 1
258987
26-09 2020
Kl. 12:30
Vejle B Odense Q VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
0 - 5
258989
26-09 2020
Kl. 16:00
KoldingQ Haderslev FK Fynske Bank KunstNord
11 - 0
258966
on
30-09 2020
Kl. 19:00
FC King George KoldingQ Guldager IC Kunstgræsbane
0 - 6
258990
03-10 2020
Kl. 12:30
Haderslev FK FC King George Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1 - 3
258991
03-10 2020
Kl. 15:00
Oure Fodbold Akademi MG & BK Oure Idrætsskole
UHT

Udehold taberdømt

258992
03-10 2020
Kl. 15:30
KoldingQ Vejle B Fynske Bank KunstNord
1 - 1
258995
on
07-10 2020
Kl. 19:00
Odense Q Oure Fodbold Akademi Marienlystcentret
2 - 0
258994
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
KoldingQ FC King George Fynske Bank KunstNord
5 - 0
258997
10-10 2020
Kl. 14:00
MG & BK Haderslev FK MG & BK.s anlæg
0 - 3
258996
11-10 2020
Kl. 15:00
Næsby BK Vejle B ALPI Arena Næsby
3 - 3
259001
17-10 2020
Kl. 12:30
Haderslev FK Odense Q Haderslev Kunstgræsbane
1 - 2
258998
17-10 2020
Kl. 13:30
Vejle B FC King George VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
1 - 1
259000
17-10 2020
Kl. 16:00
KoldingQ MG & BK Fynske Bank KunstNord
9 - 1
258999
18-10 2020
Kl. 15:00
Oure Fodbold Akademi Næsby BK Oure Idrætsskole
2 - 3
258979
on
21-10 2020
Kl. 19:00
Oure Fodbold Akademi Haderslev FK Oure Idrætsskole
0 - 1
259002
24-10 2020
Kl. 14:00
MG & BK FC King George MG & BK.s anlæg
0 - 0
259003
25-10 2020
Kl. 13:00
Oure Fodbold Akademi Vejle B Oure Idrætsskole
2 - 0
259005
25-10 2020
Kl. 13:00
Odense Q KoldingQ Marienlystcentret
0 - 3
259004
25-10 2020
Kl. 15:00
Næsby BK Haderslev FK ALPI Arena Næsby
1 - 1
258993 on
28-10 2020
Kl. 19:00
Næsby BK Odense Q ALPI Arena Næsby
UDS
259008
31-10 2020
Kl. 13:30
Vejle B MG & BK VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
UDS
259006
31-10 2020
Kl. 16:00
FC King George Odense Q Guldager IC Kunstgræsbane
UDS
259007
01-11 2020
Kl. 13:30
Haderslev FK Oure Fodbold Akademi Haderslev Kunstgræsbane
UDS
259009
01-11 2020
Kl. 13:30
KoldingQ Næsby BK Fynske Bank KunstNord
UDS
258981
07-11 2020
Kl. 12:00
Næsby BK KoldingQ ALPI Arena Næsby
UDS
258978
07-11 2020
Kl. 15:00
Odense Q FC King George Marienlystcentret
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

De to nr. 6 spiller play-off kamp den 14/11 kl. 13.00 på neutral bane.

Log ind