|
723948
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
723951
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
|
723985
|
lø08-08 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
|
723963
|
ti11-08 2020
|
19:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
723953
|
lø15-08 2020
|
11:00
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
723954
|
lø15-08 2020
|
12:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
|
|
|
723955
|
lø15-08 2020
|
13:30
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
723952
|
lø15-08 2020
|
14:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
723959
|
ti18-08 2020
|
19:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
723956
|
on19-08 2020
|
19:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
|
723957
|
on19-08 2020
|
19:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
723958
|
on19-08 2020
|
19:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
723961
|
lø22-08 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
723960
|
lø22-08 2020
|
16:15
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
723973
|
lø29-08 2020
|
12:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
|
|
723972
|
lø29-08 2020
|
13:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
723974
|
sø30-08 2020
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
723975
|
sø30-08 2020
|
15:00
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
723950
|
ti01-09 2020
|
18:30
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
723978
|
to03-09 2020
|
18:15
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
723976
|
lø05-09 2020
|
13:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
723977
|
lø05-09 2020
|
13:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
723979
|
sø06-09 2020
|
16:15
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
723983
|
to10-09 2020
|
18:15
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
|
|
723980
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
723982
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
723981
|
lø12-09 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
723986
|
to17-09 2020
|
17:45
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
723987
|
lø19-09 2020
|
11:00
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
723984
|
lø19-09 2020
|
12:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
|
|
723949
|
lø19-09 2020
|
16:15
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
723988
|
lø26-09 2020
|
13:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
723992
|
lø26-09 2020
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
723989
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
723993
|
sø27-09 2020
|
16:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
723994
|
lø03-10 2020
|
13:30
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
723995
|
lø03-10 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
723996
|
sø04-10 2020
|
12:15
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
723999
|
lø10-10 2020
|
11:00
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
724001
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
723962
|
lø10-10 2020
|
15:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
|
|
723998
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
724002
|
lø17-10 2020
|
13:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
724003
|
lø17-10 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
724005
|
lø17-10 2020
|
13:30
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
724004
|
sø18-10 2020
|
14:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
724000
|
ti20-10 2020
|
18:30
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
|
|
724008
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
|
|
724007
|
lø24-10 2020
|
15:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
724009
|
sø25-10 2020
|
11:00
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
724006
|
sø25-10 2020
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
723997
|
ti27-10 2020
|
20:15
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
UDS
|
|
|
724012
|
fr30-10 2020
|
18:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
UDS
|
|
|
724013
|
fr30-10 2020
|
18:30
|
|
|
Brabrand IF Kunstgræsbane
|
UDS
|
|
|
724010
|
lø31-10 2020
|
09:45
|
|
|
NES Park - Kunstgræsbanen
|
UDS
|
|
|
724011
|
lø31-10 2020
|
12:00
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
UDS
|
|