MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2020, Pulje 50 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
280238
08-08 2020
Kl. 14:30
Gjøl B IF Fremad Nørhalne (2) Gjøl B`s Baner
11 - 0
280237
09-08 2020
Kl. 13:00
Hune B Poulstrup Vrejlev 81 (1) Hune Stadion
1 - 2
280239
09-08 2020
Kl. 13:00
Oversidder Jetsmark IF
280241 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Nørresundby fB Tylstrup IF Lindholm Høje Stadion
8 - 0
280623 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Tylstrup IF Oversidder Tylstrup Stadion
280624 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Poulstrup Vrejlev 81 (1) Nørresundby fB Vrejlev/Hæstrup Hallen
3 - 3
280630
15-08 2020
Kl. 11:00
Jetsmark IF Gjøl B Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 5
280242
15-08 2020
Kl. 15:00
IF Fremad Nørhalne (2) Hune B Nørhalne Stadion
0 - 4
280661 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Tylstrup IF Poulstrup Vrejlev 81 (1) Tylstrup Stadion
2 - 3
280631
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Hune B Jetsmark IF Hune Stadion
12 - 0
280635 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Oversidder Gjøl B
280676
22-08 2020
Kl. 11:00
Jetsmark IF Nørresundby fB Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
3 - 4
280662
22-08 2020
Kl. 14:00
Gjøl B Hune B Gjøl B`s Baner
0 - 2
280675
22-08 2020
Kl. 19:00
Poulstrup Vrejlev 81 (1) Oversidder Vrejlev/Hæstrup Hallen
282680
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Nørresundby fB Gjøl B Lindholm Høje Stadion
3 - 3
282681 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Tylstrup IF Jetsmark IF Tylstrup Stadion
0 - 6
282679
fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Poulstrup Vrejlev 81 (1) IF Fremad Nørhalne (2) Vrejlev/Hæstrup Hallen
9 - 2
280677
29-08 2020
Kl. 14:45
Hune B Oversidder Hune Stadion
282682
05-09 2020
Kl. 13:30
Hune B Nørresundby fB Hune Stadion
3 - 1
282685
05-09 2020
Kl. 14:30
Gjøl B Tylstrup IF Gjøl B`s Baner
UHT

Udehold taberdømt

282683
06-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder IF Fremad Nørhalne (2)
282684 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Jetsmark IF Poulstrup Vrejlev 81 (1) Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
1 - 4
280633
on
09-09 2020
Kl. 18:15
Nørresundby fB IF Fremad Nørhalne (2) Lindholm Høje Stadion
7 - 2
282688 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Nørresundby fB Oversidder Lindholm Høje Stadion
282689
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Poulstrup Vrejlev 81 (1) Gjøl B Vrejlev/Hæstrup Hallen
5 - 6
282687
12-09 2020
Kl. 11:00
IF Fremad Nørhalne (2) Jetsmark IF Nørhalne Stadion
1 - 1
282686
12-09 2020
Kl. 13:00
Tylstrup IF Hune B Tylstrup Stadion
0 - 13
280664 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
IF Fremad Nørhalne (2) Tylstrup IF Nørhalne Stadion
UHT

Udehold taberdømt

282690
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Poulstrup Vrejlev 81 (1) Hune B Vrejlev/Hæstrup Hallen
2 - 3
282692
19-09 2020
Kl. 11:00
Jetsmark IF Oversidder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
282693
19-09 2020
Kl. 13:00
Tylstrup IF Nørresundby fB Tylstrup Stadion
0 - 11
282691
20-09 2020
Kl. 14:00
IF Fremad Nørhalne (2) Gjøl B Nørhalne Stadion
0 - 4
282696
26-09 2020
Kl. 13:00
Nørresundby fB Poulstrup Vrejlev 81 (1) Lindholm Høje Stadion
0 - 2
282694
27-09 2020
Kl. 13:00
Hune B IF Fremad Nørhalne (2) Hune Stadion
4 - 2
282695
27-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder Tylstrup IF
282698
03-10 2020
Kl. 11:00
Jetsmark IF Hune B Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 5
282699
03-10 2020
Kl. 13:00
IF Fremad Nørhalne (2) Nørresundby fB Nørhalne Stadion
1 - 6
282700
03-10 2020
Kl. 14:30
Gjøl B Oversidder Gjøl B`s Baner
282701
03-10 2020
Kl. 17:00
Poulstrup Vrejlev 81 (1) Tylstrup IF Vrejlev/Hæstrup Hallen
UHT

Udehold taberdømt

282703
10-10 2020
Kl. 13:00
Tylstrup IF IF Fremad Nørhalne (2) Tylstrup Stadion
3 - 8
282705
10-10 2020
Kl. 13:00
Nørresundby fB Jetsmark IF Lindholm Høje Stadion
2 - 0
282702
11-10 2020
Kl. 13:00
Hune B Gjøl B Hune Stadion
5 - 3
282704
11-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Poulstrup Vrejlev 81 (1)
282709
17-10 2020
Kl. 11:00
Jetsmark IF Tylstrup IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
UHT

Udehold taberdømt

282706
18-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Hune B
282707
18-10 2020
Kl. 14:00
IF Fremad Nørhalne (2) Poulstrup Vrejlev 81 (1) Nørhalne Stadion
1 - 4
282708
to
22-10 2020
Kl. 19:00
Gjøl B Nørresundby fB Gjøl B`s Baner
3 - 5
282711
24-10 2020
Kl. 11:00
IF Fremad Nørhalne (2) Oversidder Nørhalne Stadion
282713
24-10 2020
Kl. 13:00
Gjøl B Tylstrup IF Gjøl B`s Baner
UDS
282710
24-10 2020
Kl. 13:00
Nørresundby fB Hune B Lindholm Høje Stadion
1 - 3
282712
24-10 2020
Kl. 16:00
Poulstrup Vrejlev 81 (1) Jetsmark IF Vrejlev/Hæstrup Hallen
2 - 4
282697 on
28-10 2020
Kl. 19:00
Gjøl B Jetsmark IF Gjøl B`s Baner
UDS
282717
31-10 2020
Kl. 15:00
Gjøl B Poulstrup Vrejlev 81 (1) Gjøl B`s Baner
UDS
282714
01-11 2020
Kl. 11:00
Hune B Tylstrup IF Hune Stadion
UDS
282715
01-11 2020
Kl. 11:00
Jetsmark IF IF Fremad Nørhalne (2) Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
UDS
282716
01-11 2020
Kl. 11:00
Oversidder Nørresundby fB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
På grund af udtrækninger i serie 3 suspenderes der nedrykning for de 3 bedste hold på 7. pladsen på tværs af alle puljer i serie 4

Log ind