|
276558
|
ti11-08 2020
|
18:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
276557
|
ti11-08 2020
|
19:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
|
276562
|
lø15-08 2020
|
12:00
|
|
|
Vestergadeanlægget
|
|
|
|
|
276559
|
lø15-08 2020
|
16:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
276560
|
sø16-08 2020
|
16:00
|
|
|
Stilling Stadion
|
|
|
|
276564
|
ti18-08 2020
|
20:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
|
276566
|
on19-08 2020
|
19:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
276567
|
on19-08 2020
|
19:00
|
|
|
Stilling Stadion
|
|
|
|
276571
|
fr21-08 2020
|
19:00
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
|
276570
|
lø22-08 2020
|
15:15
|
|
|
Vestergadeanlægget
|
|
|
|
|
276568
|
lø22-08 2020
|
15:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
276569
|
lø22-08 2020
|
16:15
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
276556
|
to27-08 2020
|
18:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
276572
|
lø29-08 2020
|
13:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
276573
|
lø29-08 2020
|
15:15
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
276574
|
sø30-08 2020
|
16:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
276575
|
sø30-08 2020
|
16:00
|
|
|
Stilling Stadion
|
|
|
|
276555
|
to03-09 2020
|
20:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
276576
|
lø05-09 2020
|
13:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
276579
|
lø05-09 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
UHT
|
|
|
276578
|
lø05-09 2020
|
14:00
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
|
276577
|
sø06-09 2020
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
276583
|
lø12-09 2020
|
15:15
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
276581
|
lø12-09 2020
|
16:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
276580
|
sø13-09 2020
|
16:00
|
|
|
Stilling Stadion
|
|
|
|
276582
|
sø13-09 2020
|
16:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
276586
|
fr18-09 2020
|
18:00
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
|
276587
|
sø20-09 2020
|
16:00
|
|
|
Stilling Stadion
|
|
|
|
276588
|
lø26-09 2020
|
13:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
276591
|
lø26-09 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
276589
|
lø26-09 2020
|
15:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
276590
|
sø27-09 2020
|
16:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
276563
|
ti29-09 2020
|
20:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
276592
|
lø03-10 2020
|
13:00
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
|
276593
|
lø03-10 2020
|
14:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
276595
|
lø03-10 2020
|
15:15
|
|
|
Vestergadeanlægget
|
|
|
|
276594
|
lø03-10 2020
|
15:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
276565
|
ti06-10 2020
|
20:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
276596
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
276598
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
276597
|
sø11-10 2020
|
16:00
|
|
|
Stilling Skole
|
|
|
|
276599
|
sø11-10 2020
|
16:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
276584
|
on14-10 2020
|
18:30
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
276585
|
on14-10 2020
|
19:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
276603
|
lø17-10 2020
|
14:00
|
|
|
Viby Gymnasium og HF
|
|
|
|
276600
|
lø17-10 2020
|
15:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
276602
|
lø17-10 2020
|
15:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
276601
|
lø17-10 2020
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
276609
|
lø24-10 2020
|
15:15
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
276604
|
sø25-10 2020
|
16:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
276605
|
sø25-10 2020
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
UDS
|
|
|
276613
|
sø25-10 2020
|
16:00
|
|
|
Stilling Skole
|
|
|
|
276614
|
lø31-10 2020
|
13:30
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
276616
|
lø31-10 2020
|
14:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
UDS
|
|
|
276617
|
lø31-10 2020
|
14:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
UDS
|
|
|
276615
|
sø01-11 2020
|
16:00
|
|
|
NES Park - Kunstgræsbanen
|
UDS
|
|