MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2020, Pulje 26 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
273628
08-08 2020
Kl. 13:00
Aalborg Chang Storvorde/Sejlflod B Chang's Baner
5 - 2
273631
to
13-08 2020
Kl. 18:30
Gudumholm IF Aalborg Chang Gudumholm Stadion
1 - 4
273630
to
13-08 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Svenstrup-Godthåb IF Storvorde Sejlflod Stadion
5 - 3
273629
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
B52/Aalborg Nordens Paris FC Klubhuset B.52/AFC
2 - 1
273634 on
19-08 2020
Kl. 18:30
Aalborg Chang B52/Aalborg Chang's Baner
0 - 3
273635
on
19-08 2020
Kl. 19:15
Svenstrup-Godthåb IF Aalborg Freja Svenstrup Stadion
1 - 2
273636
on
19-08 2020
Kl. 19:15
Storvorde/Sejlflod B Gudumholm IF Storvorde Sejlflod Stadion
0 - 1
273638
22-08 2020
Kl. 13:30
B52/Aalborg Storvorde/Sejlflod B Klubhuset B.52/AFC
5 - 1
273639
22-08 2020
Kl. 13:30
Gudumholm IF Svenstrup-Godthåb IF Gudumholm Stadion
3 - 2
273637
22-08 2020
Kl. 16:00
Aalborg Freja Nordens Paris FC Frejaparken
0 - 3
273626 to
27-08 2020
Kl. 18:30
Aalborg Freja B52/Aalborg Frejaparken
3 - 2
273643
29-08 2020
Kl. 15:00
Aalborg Chang Aalborg Freja Chang's Baner
3 - 0
273641
30-08 2020
Kl. 18:00
Nordens Paris FC Svenstrup-Godthåb IF Firmasport Aalborg Freja
1 - 5
273644
on
02-09 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborgstudenternes IF Storvorde Sejlflod Stadion
2 - 2
273646
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Svenstrup-Godthåb IF B52/Aalborg Svenstrup Stadion
2 - 1
273645
05-09 2020
Kl. 11:00
Nordens Paris FC Aalborg Chang Firmasport Aalborg Freja
1 - 4
273648
05-09 2020
Kl. 14:00
Aalborg Freja Storvorde/Sejlflod B Frejaparken
3 - 3
273647
06-09 2020
Kl. 13:00
Aalborgstudenternes IF Gudumholm IF Aalborg Universitet
2 - 3
273642
on
09-09 2020
Kl. 19:00
Gudumholm IF B52/Aalborg Gudumholm Stadion
1 - 1
273650 fr
11-09 2020
Kl. 18:15
B52/Aalborg Aalborgstudenternes IF Klubhuset B.52/AFC
2 - 2
273649
fr
11-09 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B Nordens Paris FC Storvorde Sejlflod Stadion
3 - 0
273652
12-09 2020
Kl. 13:30
Gudumholm IF Aalborg Freja Gudumholm Stadion
2 - 1
273654
ti
15-09 2020
Kl. 18:00
B52/Aalborg Aalborg Freja Klubhuset B.52/AFC
1 - 3
273653
to
17-09 2020
Kl. 18:30
Gudumholm IF Nordens Paris FC Gudumholm Stadion
5 - 1
273656
19-09 2020
Kl. 15:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg Chang Storvorde Sejlflod Stadion
2 - 4
273625
ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Nordens Paris FC Gudumholm IF Gudumholm Stadion
0 - 3
273651
on
23-09 2020
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF Aalborg Chang Kunstgræsbane Svenstrup J
1 - 2
273658
26-09 2020
Kl. 12:30
Svenstrup-Godthåb IF Storvorde/Sejlflod B Svenstrup Stadion
4 - 1
273659
26-09 2020
Kl. 15:00
Aalborg Chang Gudumholm IF Chang's Baner
5 - 2
273657
27-09 2020
Kl. 11:00
Nordens Paris FC B52/Aalborg Firmasport Aalborg Freja
0 - 0
273660
27-09 2020
Kl. 11:00
Aalborg Freja Aalborgstudenternes IF Frejaparken
0 - 1
273627
ti
29-09 2020
Kl. 19:30
Svenstrup-Godthåb IF Aalborgstudenternes IF Kunstgræsbane Svenstrup J
1 - 0
273662
03-10 2020
Kl. 13:30
B52/Aalborg Aalborg Chang Klubhuset B.52/AFC
3 - 1
273665
03-10 2020
Kl. 13:30
Gudumholm IF Storvorde/Sejlflod B Gudumholm Stadion
2 - 1
273664
03-10 2020
Kl. 14:00
Aalborg Freja Svenstrup-Godthåb IF Frejaparken
1 - 4
273661
04-10 2020
Kl. 13:00
Nordens Paris FC Aalborgstudenternes IF Firmasport Aalborg Freja
1 - 4
273633
to
08-10 2020
Kl. 19:00
Aalborgstudenternes IF Nordens Paris FC Aalborg Universitet
5 - 1
273668
to
08-10 2020
Kl. 19:30
Svenstrup-Godthåb IF Gudumholm IF Kunstgræsbane Svenstrup J
5 - 3
273666
10-10 2020
Kl. 11:00
Nordens Paris FC Aalborg Freja Firmasport Aalborg Freja
2 - 1
273669
11-10 2020
Kl. 13:00
Aalborg Chang Aalborgstudenternes IF Chang's Baner
2 - 4
273667 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B B52/Aalborg Storvorde Sejlflod Stadion
0 - 6
273632
ti
13-10 2020
Kl. 17:00
Aalborg Freja Aalborgstudenternes IF Frejaparken
0 - 3
273671
17-10 2020
Kl. 12:00
Svenstrup-Godthåb IF Nordens Paris FC Kunstgræsbane Svenstrup J
1 - 0
273673
17-10 2020
Kl. 13:00
Aalborg Freja Aalborg Chang Frejaparken
0 - 5
273672
17-10 2020
Kl. 13:30
B52/Aalborg Gudumholm IF Klubhuset B.52/AFC
0 - 2
273674
18-10 2020
Kl. 14:00
Aalborgstudenternes IF Storvorde/Sejlflod B Aalborg Universitet
3 - 1
273640
to
22-10 2020
Kl. 19:00
Aalborgstudenternes IF Aalborg Chang Aalborg Universitet
1 - 2
273675
24-10 2020
Kl. 13:00
Aalborg Chang Nordens Paris FC Chang's Baner (Kunstgræs)
5 - 1
273717
24-10 2020
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg Freja Storvorde Sejlflod Stadion
3 - 0
273676
24-10 2020
Kl. 13:30
B52/Aalborg Svenstrup-Godthåb IF Klubhuset B.52/AFC
UDS
273716
24-10 2020
Kl. 13:30
Gudumholm IF Aalborgstudenternes IF Gudumholm Stadion
5 - 3
273655 ti
27-10 2020
Kl. 19:30
Svenstrup-Godthåb IF Aalborgstudenternes IF Kunstgræsbane Svenstrup J
UDS
273720
31-10 2020
Kl. 12:00
Aalborg Chang Svenstrup-Godthåb IF Chang's Baner (Kunstgræs)
UDS
273721
31-10 2020
Kl. 13:30
Aalborg Freja Gudumholm IF Frejaparken
UDS
273718
31-10 2020
Kl. 13:30
Nordens Paris FC Storvorde/Sejlflod B Firmasport Aalborg Freja
UDS
273719
31-10 2020
Kl. 13:30
Aalborgstudenternes IF B52/Aalborg Aalborg Universitet
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind