MENU

Herrer Serie 2 - Efterår 2020, Pulje 18 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
268251
09-08 2020
Kl. 13:00
FAML, Århus Silkeborg B Vorrevangsskolen
2 - 0
267368
ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Hammel GF DGL 2000, Aarhus Hammel Stadion
2 - 1
268222
ti
11-08 2020
Kl. 19:00
tst Fodbold Stjær B Tilst Idrætsanlæg (tst)
1 - 3
268339 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Galten FS Stjær B Jutlander Bank Park
3 - 3
270497
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
tst Fodbold Silkeborg B Tilst Idrætsanlæg (tst)
4 - 2
268338
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Hammel GF Silkeborg B Hammel Stadion
0 - 3
268341
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
DGL 2000, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus (2) Tilst Idrætsanlæg (tst)
3 - 1
268340
on
19-08 2020
Kl. 19:00
FAML, Århus tst Fodbold Vorrevangsskolen
4 - 3
268344
22-08 2020
Kl. 11:00
DGL 2000, Aarhus FAML, Århus Tilst Idrætsanlæg (tst)
2 - 3
268343
22-08 2020
Kl. 11:30
Stjær B Fuglebakken KFUM Århus (2) Vesterbro Stadion
4 - 0
268345
22-08 2020
Kl. 12:00
Silkeborg B Galten FS Søholt Øst
1 - 4
268342
22-08 2020
Kl. 17:00
tst Fodbold Hammel GF Tilst Idrætsanlæg (tst)
3 - 0
268319
on
26-08 2020
Kl. 17:30
Fuglebakken KFUM Århus (2) FAML, Århus Højlyngen
1 - 3
268347
on
26-08 2020
Kl. 19:00
DGL 2000, Aarhus Stjær B Tilst Idrætsanlæg (tst)
1 - 1
270448
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM Århus (2) Silkeborg B Højlyngen
1 - 4
268346
29-08 2020
Kl. 13:00
Hammel GF FAML, Århus Hammel Stadion
1 - 3
270447
29-08 2020
Kl. 13:00
Galten FS tst Fodbold Jutlander Bank Park
3 - 1
268310 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Stjær B Hammel GF Vesterbro Stadion
4 - 1
270451
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Silkeborg B DGL 2000, Aarhus Søholt Øst
1 - 1
270449
to
03-09 2020
Kl. 19:00
Hammel GF Galten FS Hammel Kunstgræsbane
2 - 2
270452
05-09 2020
Kl. 17:00
tst Fodbold Fuglebakken KFUM Århus (2) Tilst Idrætsanlæg (tst)
1 - 6
270450
06-09 2020
Kl. 12:00
FAML, Århus Stjær B Vorrevangsskolen
4 - 2
268273
ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Galten FS Fuglebakken KFUM Århus (2) Jutlander Bank Park
1 - 2
270453
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) Hammel GF Højlyngen
2 - 0
270454
12-09 2020
Kl. 11:30
Stjær B Silkeborg B Vesterbro Stadion
2 - 1
270455
12-09 2020
Kl. 13:00
Galten FS FAML, Århus Jutlander Bank Park
1 - 3
270457
19-09 2020
Kl. 11:00
DGL 2000, Aarhus Hammel GF Tilst Idrætsanlæg (tst)
1 - 0
270458
19-09 2020
Kl. 11:30
Stjær B tst Fodbold Vesterbro Stadion
1 - 1
270493
19-09 2020
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) Galten FS Højlyngen
UDS
270492
19-09 2020
Kl. 16:00
Silkeborg B FAML, Århus Søholt Øst
3 - 4
268336
on
23-09 2020
Kl. 19:00
DGL 2000, Aarhus Galten FS tst Kunstgræsbane
1 - 0
270494
26-09 2020
Kl. 13:00
Hammel GF Stjær B Hammel Stadion
1 - 0
270496 on
30-09 2020
Kl. 18:30
Galten FS DGL 2000, Aarhus Klank Kunstgræsbane
1 - 0
270501
03-10 2020
Kl. 11:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) DGL 2000, Aarhus Højlyngen
2 - 2
270499
03-10 2020
Kl. 11:30
Stjær B Galten FS Vesterbro Stadion
4 - 0
270498
03-10 2020
Kl. 12:00
Silkeborg B Hammel GF Søholt Øst
0 - 4
270500
03-10 2020
Kl. 17:00
tst Fodbold FAML, Århus Tilst Idrætsanlæg (tst)
1 - 2
270503
ti
06-10 2020
Kl. 18:20
Fuglebakken KFUM Århus (2) Stjær B Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3 - 3
270456
ti
06-10 2020
Kl. 19:30
DGL 2000, Aarhus tst Fodbold tst Kunstgræsbane
2 - 3
270505
10-10 2020
Kl. 13:00
Galten FS Silkeborg B Jutlander Bank Park
2 - 0
270504
11-10 2020
Kl. 11:00
FAML, Århus DGL 2000, Aarhus Vorrevangsskolen
4 - 1
270506
17-10 2020
Kl. 11:00
FAML, Århus Hammel GF Vorrevangsskolen
1 - 0
270507
17-10 2020
Kl. 11:30
Stjær B DGL 2000, Aarhus Stjær Hallen
1 - 1
270509
17-10 2020
Kl. 12:00
Silkeborg B Fuglebakken KFUM Århus (2) Søholt Øst
1 - 6
270508
17-10 2020
Kl. 17:00
tst Fodbold Galten FS Tilst Idrætsanlæg (tst)
0 - 1
270502
ti
20-10 2020
Kl. 19:45
Hammel GF tst Fodbold Hammel Kunstgræsbane
2 - 2
270513 to
22-10 2020
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) tst Fodbold tst Kunstgræsbane
270512
24-10 2020
Kl. 11:00
DGL 2000, Aarhus Silkeborg B Tilst Idrætsanlæg (tst)
270511
24-10 2020
Kl. 11:30
Stjær B FAML, Århus Stjær Hallen
270510
24-10 2020
Kl. 13:00
Galten FS Hammel GF Jutlander Bank Park
268337 ti
27-10 2020
Kl. 19:00
Silkeborg B tst Fodbold Marienlund Kunstgræs 1
270495 on
28-10 2020
Kl. 20:00
FAML, Århus Fuglebakken KFUM Århus (2) Klank Kunstgræsbane
270516
31-10 2020
Kl. 11:00
FAML, Århus Galten FS Klank Kunstgræsbane
270517
31-10 2020
Kl. 13:30
tst Fodbold DGL 2000, Aarhus Tilst Idrætsanlæg (tst)
270514
31-10 2020
Kl. 13:30
Hammel GF Fuglebakken KFUM Århus (2) Hammel Stadion
270515
31-10 2020
Kl. 13:30
Silkeborg B Stjær B Søholt Øst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind