Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. aug 2020
19:00
St. Restrup IF
6
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
14:00
AaB
1
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Aalborg Freja
0
Storvorde/Sejlflod B
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Birkelse IF
2
NUBI
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
13:00
Nørresundby FB
1
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
13:30
NUBI
0
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
15:00
Gug B
4
Birkelse IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:30
NUBI
1
Gug B
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
AaB
4
Storvorde/Sejlflod B
0
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Aalborg Freja
1
St. Restrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
13:00
Nørresundby FB
2
NUBI
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:00
Gug B
4
Aalborg Freja
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
6
Birkelse IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
14:00
St. Restrup IF
1
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:45
Gug B
0
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
13:30
NUBI
1
Storvorde/Sejlflod B
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
14:00
AaB
3
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
AaB
8
Birkelse IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
2
Gug B
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:00
Aalborg Freja
1
Nørresundby FB
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
13:45
Birkelse IF
1
St. Restrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Birkelse IF
1
Nørresundby FB
4
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:00
Gug B
2
St. Restrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:00
Nørresundby FB
5
Storvorde/Sejlflod B
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:30
NUBI
4
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:00
Birkelse IF
4
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
18:30
Gug B
0
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
19:00
Nørresundby FB
2
St. Restrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
3
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:30
NUBI
3
Birkelse IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
AaB
5
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
14:00
Aalborg Freja
4
NUBI
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
Birkelse IF
2
Gug B
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
16:00
St. Restrup IF
0
Storvorde/Sejlflod B
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
19:15
St. Restrup IF
3
NUBI
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
Storvorde/Sejlflod B
3
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:00
Gug B
6
NUBI
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:30
St. Restrup IF
2
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:30
NUBI
2
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
Aalborg Freja
1
Gug B
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:00
Birkelse IF
0
Storvorde/Sejlflod B
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
16:00
AaB
2
St. Restrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:00
Storvorde/Sejlflod B
2
St. Restrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:00
Aalborg Freja
0
AaB
8
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:00
Nørresundby FB
2
Gug B
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
2
NUBI
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:00
St. Restrup IF
4
Birkelse IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
NUBI
2
St. Restrup IF
6
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Nørresundby FB
2
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:15
Gug B
1
Storvorde/Sejlflod B
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
15:00
Birkelse IF
1
AaB
6
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2020
19:00
Nørresundby FB
Birkelse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
13:30
AaB
NUBI
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
13:30
Storvorde/Sejlflod B
Nørresundby FB
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
13:30
Aalborg Freja
Birkelse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
13:30
St. Restrup IF
Gug B
UDS
|