MENU

Herrer Serie 1 - Efterår 2020, Pulje 8 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
265718
fr
07-08 2020
Kl. 18:30
AGF, Aarhus Aarhus Juniors AGF's anlæg - Fredensvang
2 - 4
265716
08-08 2020
Kl. 13:00
Brædstrup IF Hasle B Brædstrup Stadion
1 - 4
265717
08-08 2020
Kl. 13:00
Viby IF Horsens Freja Viby Idrætspark
1 - 0
265719
ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Stavtrup IF Nybolig Arena
2 - 2
265722
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Hasle B Hatting-Torsted Fodbold Ellehøjskolen
3 - 2
265723
15-08 2020
Kl. 11:00
Aarhus Juniors Viby IF Skjoldhøjskolen
4 - 2
265721
15-08 2020
Kl. 13:00
Stavtrup IF AGF, Aarhus Stavtrup Idrætsanlæg
2 - 5
265720
15-08 2020
Kl. 13:30
Horsens Freja Brædstrup IF Spar Nord Park
3 - 1
265725
ti
18-08 2020
Kl. 18:45
Hatting-Torsted Fodbold Horsens Freja Nybolig Arena
0 - 4
265724
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Brædstrup IF Aarhus Juniors Brædstrup Stadion
0 - 0
265727
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Stavtrup IF Hasle B Stavtrup Idrætsanlæg
4 - 4
265726
to
20-08 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Viby IF AGF's anlæg - Fredensvang
2 - 5
265731
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Aarhus Juniors Hatting-Torsted Fodbold Skjoldhøjskolen
0 - 4
265730
22-08 2020
Kl. 11:30
Hasle B AGF, Aarhus Ellehøjskolen
0 - 4
265728
22-08 2020
Kl. 13:00
Viby IF Brædstrup IF Viby Idrætspark
3 - 0
265729
22-08 2020
Kl. 13:30
Horsens Freja Stavtrup IF Spar Nord Park
2 - 1
265733
fr
28-08 2020
Kl. 18:45
Hasle B Horsens Freja Ellehøjskolen
1 - 4
265732
29-08 2020
Kl. 13:00
Brædstrup IF AGF, Aarhus Brædstrup Stadion
2 - 3
265735
29-08 2020
Kl. 13:00
Stavtrup IF Aarhus Juniors Stavtrup Idrætsanlæg
4 - 2
265734
29-08 2020
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Viby IF Nybolig Arena
0 - 3
265736 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Brædstrup IF Hatting-Torsted Fodbold Brædstrup Stadion
4 - 2
265740
to
03-09 2020
Kl. 18:00
Stavtrup IF Viby IF Stavtrup Idrætsanlæg
3 - 2
265738
05-09 2020
Kl. 13:30
AGF, Aarhus Horsens Freja AGF's anlæg - Fredensvang
4 - 1
265739
06-09 2020
Kl. 14:00
Aarhus Juniors Hasle B Skjoldhøjskolen
0 - 3
265744
on
09-09 2020
Kl. 18:15
Hasle B Viby IF Ellehøjskolen
3 - 3
265743
to
10-09 2020
Kl. 17:45
Hatting-Torsted Fodbold AGF, Aarhus Nybolig Arena
1 - 4
265742
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Horsens Freja Aarhus Juniors Spar Nord Park
6 - 3
265741
12-09 2020
Kl. 11:30
Stavtrup IF Brædstrup IF Stavtrup Idrætsanlæg
1 - 0
265745
19-09 2020
Kl. 11:30
Hasle B Brædstrup IF Ellehøjskolen
2 - 1
265748
19-09 2020
Kl. 13:00
Stavtrup IF Hatting-Torsted Fodbold Stavtrup Idrætsanlæg
5 - 1
265746
19-09 2020
Kl. 13:30
Horsens Freja Viby IF Spar Nord Park
1 - 0
265747
19-09 2020
Kl. 14:00
Aarhus Juniors AGF, Aarhus Skjoldhøjskolen
4 - 2
265750
to
24-09 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Stavtrup IF Fredensvang - Kunst Bane 4
0 - 4
265752
26-09 2020
Kl. 11:00
Viby IF Aarhus Juniors Viby Idrætspark
2 - 0
265749
26-09 2020
Kl. 13:00
Brædstrup IF Horsens Freja Brædstrup Stadion
1 - 2
265751
26-09 2020
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Hasle B Nybolig Arena
1 - 2
265756
03-10 2020
Kl. 11:30
Hasle B Stavtrup IF Ellehøjskolen
3 - 2
265753
03-10 2020
Kl. 12:00
Aarhus Juniors Brædstrup IF Skjoldhøjskolen
7 - 2
265755
03-10 2020
Kl. 13:00
Viby IF AGF, Aarhus Viby Idrætspark
2 - 2
265754
03-10 2020
Kl. 13:30
Horsens Freja Hatting-Torsted Fodbold Spar Nord Park
2 - 0
265759
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Hasle B Fredensvang - Kunst Bane 4
1 - 5
265758
10-10 2020
Kl. 11:30
Stavtrup IF Horsens Freja Stavtrup Idrætsanlæg
1 - 3
265757
10-10 2020
Kl. 13:00
Brædstrup IF Viby IF Brædstrup Stadion
0 - 3
265760
10-10 2020
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Aarhus Juniors Nybolig Arena
1 - 4
265763
17-10 2020
Kl. 11:00
Viby IF Hatting-Torsted Fodbold Viby Idrætspark - kunstgræs
2 - 0
265764
17-10 2020
Kl. 12:00
Aarhus Juniors Stavtrup IF Skjoldhøjskolen
3 - 4
265762
17-10 2020
Kl. 13:30
Horsens Freja Hasle B Spar Nord Park
1 - 2
265761
18-10 2020
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Brædstrup IF Fredensvang - Kunst Bane 4
3 - 0
265767
24-10 2020
Kl. 11:30
Hasle B Aarhus Juniors Ellehøjskolen
2 - 1
265768
24-10 2020
Kl. 13:00
Viby IF Stavtrup IF Viby Idrætspark - kunstgræs
4 - 0
265766
24-10 2020
Kl. 13:30
Horsens Freja AGF, Aarhus Spar Nord Park
3 - 1
265765
24-10 2020
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Brædstrup IF Nybolig Kunstarena
1 - 0
265771 fr
30-10 2020
Kl. 19:30
AGF, Aarhus Hatting-Torsted Fodbold Fredensvang - Kunst Bane 4
UDS
265769
31-10 2020
Kl. 13:00
Brædstrup IF Stavtrup IF Brædstrup Stadion
UDS
265772
31-10 2020
Kl. 13:30
Viby IF Hasle B Viby Idrætspark - kunstgræs
UDS
265770
31-10 2020
Kl. 16:00
Aarhus Juniors Horsens Freja NES Park - Kunstgræsbanen
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind