Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. mar 2020
11:15
IF Lyseng
Team Odense Q
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
14:00
Grenaa IF
HHQ-19
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
15:15
Haderslev FK
KoldingQ
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
19:00
Mejrup GU
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:30
HHQ-19
Haderslev FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
12:00
KoldingQ
IF Lyseng
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
15:10
Team Odense Q
Mejrup GU
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
12:00
KoldingQ
HHQ-19
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
11:15
IF Lyseng
Mejrup GU
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
12:30
Haderslev FK
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
14:00
Grenaa IF
Team Odense Q
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2020
19:00
Vejle B
KoldingQ
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2020
19:00
Mejrup GU
Grenaa IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
12:00
HHQ-19
IF Lyseng
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:10
Team Odense Q
Haderslev FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:00
HHQ-19
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:00
KoldingQ
Team Odense Q
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
Haderslev FK
Mejrup GU
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2020
19:00
Grenaa IF
IF Lyseng
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2020
19:00
Mejrup GU
KoldingQ
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2020
19:15
Vejle B
Grenaa IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:15
IF Lyseng
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
Team Odense Q
HHQ-19
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2020
19:00
Grenaa IF
Haderslev FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2020
19:00
Haderslev FK
IF Lyseng
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
12:00
KoldingQ
Grenaa IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
12:00
HHQ-19
Mejrup GU
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
12:00
Vejle B
Team Odense Q
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
19:30
Team Odense Q
IF Lyseng
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
12:00
HHQ-19
Grenaa IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
14:00
Vejle B
Mejrup GU
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2020
19:00
KoldingQ
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:00
Haderslev FK
HHQ-19
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
12:00
Mejrup GU
Team Odense Q
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
11:00
IF Lyseng
KoldingQ
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
14:00
Grenaa IF
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2020
19:00
HHQ-19
KoldingQ
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
11:00
Mejrup GU
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
13:00
Vejle B
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:00
Haderslev FK
Team Odense Q
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
11:00
KoldingQ
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
11:15
IF Lyseng
HHQ-19
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2020
19:00
Haderslev FK
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
12:00
Mejrup GU
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
12:00
Team Odense Q
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2020
13:00
IF Lyseng
Grenaa IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
12:00
Team Odense Q
KoldingQ
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
12:00
Vejle B
HHQ-19
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2020
19:00
Grenaa IF
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
12:00
HHQ-19
Team Odense Q
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
12:00
KoldingQ
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
11:00
Vejle B
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
19:00
Mejrup GU
HHQ-19
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2020
12:00
Team Odense Q
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
11:45
IF Lyseng
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
14:00
Grenaa IF
KoldingQ
|
Se info om rækken her.
Forårets U15 Piger ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.