Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2020
11:00
Christiansfeld/Fjelstrup
FC Kolding Nord
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2020
18:30
Haderslev FK
Kolding B
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:00
Kolding B
FC Kolding Nord
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:30
Aabenraa BK
Christiansfeld/Fjelstrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
13:30
Lysabild SG
Haderslev FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:45
FC Kolding Nord
Aabenraa BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:00
Lysabild SG
Kolding B
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2020
18:15
Aabenraa BK
Lysabild SG
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2020
18:30
Haderslev FK
Christiansfeld/Fjelstrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
11:00
Kolding B
Aabenraa BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2020
19:15
Haderslev FK
FC Kolding Nord
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2020
18:30
Christiansfeld/Fjelstrup
Lysabild SG
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2020
18:30
FC Kolding Nord
Lysabild SG
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2020
18:00
Christiansfeld/Fjelstrup
Kolding B
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2020
18:30
Haderslev FK
Aabenraa BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
10:30
FC Kolding Nord
Christiansfeld/Fjelstrup
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:00
Lysabild SG
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
11:00
Kolding B
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:45
FC Kolding Nord
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
11:00
Christiansfeld/Fjelstrup
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2020
18:30
Aabenraa BK
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2020
18:30
Haderslev FK
Lysabild SG
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
11:00
Kolding B
Lysabild SG
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2020
18:30
Christiansfeld/Fjelstrup
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
Lysabild SG
Christiansfeld/Fjelstrup
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
12:30
Aabenraa BK
Kolding B
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2020
18:30
FC Kolding Nord
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
12:30
Aabenraa BK
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
11:00
Kolding B
Christiansfeld/Fjelstrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
13:00
Lysabild SG
FC Kolding Nord
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U13 Drenge ombrydes til efterårets U14 Drenge her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.