Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2020
10:00
LKB/Gistrup
B52/Aalborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
11:00
VSK Aarhus (1)
Svenstrup-Godthåb IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
10:00
Grenaa IF
Skødstrup SF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:45
B52/Aalborg
Skødstrup SF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
VSK Aarhus (1)
Grenaa IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2020
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
LKB/Gistrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:30
LKB/Gistrup
Grenaa IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:00
Skødstrup SF
VSK Aarhus (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2020
18:30
Svenstrup-Godthåb IF
B52/Aalborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
12:00
B52/Aalborg
VSK Aarhus (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
LKB/Gistrup
Skødstrup SF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
11:00
Grenaa IF
Svenstrup-Godthåb IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
11:30
Grenaa IF
B52/Aalborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
12:30
Skødstrup SF
Svenstrup-Godthåb IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
11:00
VSK Aarhus (1)
LKB/Gistrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
10:25
B52/Aalborg
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
11:00
Svenstrup-Godthåb IF
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:30
Skødstrup SF
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:30
Skødstrup SF
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
17:30
LKB/Gistrup
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2020
18:30
Grenaa IF
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
11:00
VSK Aarhus (1)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
11:45
B52/Aalborg
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
11:00
Grenaa IF
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
VSK Aarhus (1)
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
11:30
Skødstrup SF
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:45
B52/Aalborg
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:00
LKB/Gistrup
VSK Aarhus (1)
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U15 Drenge ombrydes til efterårets U16 Drenge her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.