MENU

U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020, Pulje 406 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
956358 fr
13-03 2020
Kl. 19:00
FC Skanderborg VFF/HEE (3) Fælleden kunstgræsbane
ANN
956360
15-03 2020
Kl. 12:00
Brabrand IF Silkeborg IF (1) Brabrand IF's Idrætsanlæg
ANN
956361
15-03 2020
Kl. 13:00
FC Salling FS Holstebro Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
ANN
956359
15-03 2020
Kl. 15:00
Ikast FC Vorup FB Ikast Stadion (Kunstgræsbane)
ANN
956362
21-03 2020
Kl. 14:00
Vorup FB FC Skanderborg XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
ANN
956363
22-03 2020
Kl. 12:30
FS Holstebro Brabrand IF Holstebro Kunstgræsbane
ANN
956365
22-03 2020
Kl. 12:45
Silkeborg IF (1) Ikast FC Silkeborg Kunstbane
ANN
956364
22-03 2020
Kl. 17:00
VFF/HEE (3) FC Salling Hald Ege Efterskole Kunstgræs
ANN
956368
28-03 2020
Kl. 11:30
Brabrand IF Ikast FC Brabrand IF's Idrætsanlæg
ANN
956369
29-03 2020
Kl. 12:30
FS Holstebro VFF/HEE (3) Holstebro Kunstgræsbane
ANN
956367
29-03 2020
Kl. 13:00
FC Salling Vorup FB Egeris Idrætsanlæg
ANN
956366
29-03 2020
Kl. 13:30
FC Skanderborg Silkeborg IF (1) Fælleden kunstgræsbane
ANN
956371
04-04 2020
Kl. 12:30
Vorup FB FS Holstebro XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
ANN
956373
04-04 2020
Kl. 13:15
Silkeborg IF (1) FC Salling Silkeborg Kunstbane
ANN
956370
05-04 2020
Kl. 15:00
Ikast FC FC Skanderborg Ikast Stadion (Kunstgræsbane)
ANN
956372
05-04 2020
Kl. 17:00
VFF/HEE (3) Brabrand IF Hald Ege Efterskole Kunstgræs
ANN
956375 on
15-04 2020
Kl. 18:00
VFF/HEE (3) Vorup FB Hald Ege Efterskole Kunstgræs
ANN
956374
18-04 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Brabrand IF Fælleden - Øvre
ANN
956376
19-04 2020
Kl. 13:00
FC Salling Ikast FC Egeris Idrætsanlæg
ANN
956377
19-04 2020
Kl. 13:00
FS Holstebro Silkeborg IF (1) Idrætscenter Vest
ANN
956378
25-04 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg FC Salling Fælleden - Øvre
ANN
956379
26-04 2020
Kl. 12:00
Brabrand IF Vorup FB Brabrand IF's Idrætsanlæg
ANN
956380
26-04 2020
Kl. 13:00
Silkeborg IF (1) VFF/HEE (3) Søholt Idrætsanlæg
ANN
956381
26-04 2020
Kl. 13:00
Ikast FC FS Holstebro Ikast Stadion (Kunstgræsbane)
ANN
956385 on
29-04 2020
Kl. 18:15
VFF/HEE (3) Ikast FC Hald Ege Efterskole Kunstgræs
ANN
956383
02-05 2020
Kl. 11:00
Vorup FB Silkeborg IF (1) XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
ANN
956382
02-05 2020
Kl. 13:00
FS Holstebro FC Skanderborg Idrætscenter Vest
ANN
956384
03-05 2020
Kl. 13:00
FC Salling Brabrand IF Egeris Idrætsanlæg
ANN
956386 on
06-05 2020
Kl. 18:30
VFF/HEE (3) FC Skanderborg Hald Ege Efterskole Kunstgræs
UDS
956387
09-05 2020
Kl. 13:00
Vorup FB Ikast FC XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
UDS
956388
10-05 2020
Kl. 13:00
Silkeborg IF (1) Brabrand IF Søholt Idrætsanlæg
UDS
956389
10-05 2020
Kl. 13:00
FS Holstebro FC Salling Idrætscenter Vest
UDS
956393 to
14-05 2020
Kl. 18:30
Ikast FC Silkeborg IF (1) Ikast Stadion (Kunstgræsbane)
956390
16-05 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Vorup FB Fælleden - Øvre
956392
17-05 2020
Kl. 13:00
FC Salling VFF/HEE (3) Egeris Idrætsanlæg
956391
17-05 2020
Kl. 14:00
Brabrand IF FS Holstebro Brabrand IF's Idrætsanlæg
956394 ti
19-05 2020
Kl. 19:00
Silkeborg IF (1) FC Skanderborg Søholt Idrætsanlæg
956395 to
21-05 2020
Kl. 11:45
Vorup FB FC Salling XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
956396 to
21-05 2020
Kl. 12:00
Ikast FC Brabrand IF Ikast FC Stadion Allé
956398
23-05 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Ikast FC Fælleden - Øvre
956399
23-05 2020
Kl. 13:00
FS Holstebro Vorup FB Idrætscenter Vest
956400
24-05 2020
Kl. 14:00
Brabrand IF VFF/HEE (3) Brabrand IF's Idrætsanlæg
956401
24-05 2020
Kl. 15:00
FC Salling Silkeborg IF (1) Egeris Idrætsanlæg
956397 on
27-05 2020
Kl. 18:30
VFF/HEE (3) FS Holstebro Hald Ege Efterskole Kunstgræs
956405
06-06 2020
Kl. 11:00
Silkeborg IF (1) FS Holstebro Søholt Idrætsanlæg
956403
06-06 2020
Kl. 12:45
Vorup FB VFF/HEE (3) XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
956402
07-06 2020
Kl. 12:00
Brabrand IF FC Skanderborg Brabrand IF's Idrætsanlæg
956404
07-06 2020
Kl. 16:00
Ikast FC FC Salling Ikast FC Stadion Allé
956407
13-06 2020
Kl. 11:00
Vorup FB Brabrand IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
956409
13-06 2020
Kl. 13:00
FS Holstebro Ikast FC Idrætscenter Vest
956406
14-06 2020
Kl. 13:00
FC Salling FC Skanderborg Egeris Idrætsanlæg
956408 on
17-06 2020
Kl. 18:30
VFF/HEE (3) Silkeborg IF (1) Hald Ege Efterskole Kunstgræs
956411
20-06 2020
Kl. 11:00
Silkeborg IF (1) Vorup FB Søholt Idrætsanlæg
956413
20-06 2020
Kl. 13:00
Ikast FC VFF/HEE (3) Ikast FC Stadion Allé
956410
21-06 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg FS Holstebro Fælleden - Øvre
956412
21-06 2020
Kl. 13:00
Brabrand IF FC Salling Brabrand IF's Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland påmail eller på tlf: 8939 9999

Se info om rækken her.

Forårets U17 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.

DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.

Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her

Log ind