|
387477
|
lø21-03 2020
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
387476
|
lø21-03 2020
|
12:15
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
|
386225
|
lø21-03 2020
|
16:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
|
|
|
395621
|
sø22-03 2020
|
14:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
398238
|
fr27-03 2020
|
19:30
|
|
|
Brabrand IF Kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
395624
|
lø28-03 2020
|
13:00
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
|
395623
|
lø28-03 2020
|
14:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
ANN
|
|
|
397970
|
sø29-03 2020
|
15:20
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
ANN
|
|
|
398239
|
fr03-04 2020
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
|
|
404268
|
lø04-04 2020
|
13:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
|
406460
|
lø04-04 2020
|
13:00
|
|
|
Agerbæk Stadion
|
ANN
|
|
|
404250
|
sø05-04 2020
|
14:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
406932
|
to09-04 2020
|
13:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
ANN
|
|
|
409190
|
ma13-04 2020
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
ANN
|
|
|
409191
|
ma13-04 2020
|
13:00
|
|
|
Højlyngen
|
ANN
|
|
|
406937
|
ma13-04 2020
|
18:00
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
412345
|
fr17-04 2020
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
|
|
412346
|
lø18-04 2020
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
ANN
|
|
|
412486
|
lø18-04 2020
|
13:00
|
|
|
Agerbæk Stadion
|
ANN
|
|
|
412347
|
lø18-04 2020
|
16:15
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
422967
|
ti21-04 2020
|
18:45
|
|
|
Sødalskolen
|
UDS
|
|
|
412488
|
lø25-04 2020
|
13:00
|
|
|
team.blue arena
|
ANN
|
|
|
412490
|
lø25-04 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
ANN
|
|
|
412487
|
sø26-04 2020
|
10:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
|
|
412489
|
ti28-04 2020
|
19:00
|
|
|
Højlyngen
|
ANN
|
|
|
412916
|
fr01-05 2020
|
19:15
|
|
|
Sødalskolen
|
ANN
|
|
|
412915
|
lø02-05 2020
|
16:15
|
|
|
Spektrum Odder
|
ANN
|
|
|
412491
|
sø03-05 2020
|
13:00
|
|
|
Agerbæk Stadion
|
ANN
|
|
|
412492
|
sø03-05 2020
|
13:15
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
413092
|
to07-05 2020
|
19:15
|
|
|
Sødalskolen
|
UDS
|
|
|
416985
|
lø09-05 2020
|
13:00
|
|
|
Højlyngen
|
UDS
|
|
|
415386
|
lø09-05 2020
|
13:15
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
UDS
|
|
|
417023
|
sø10-05 2020
|
19:00
|
|
|
Agerbæk Stadion
|
UDS
|
|
|
417730
|
lø16-05 2020
|
13:00
|
|
|
Agerbæk Stadion
|
|
|
|
422391
|
lø16-05 2020
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
417238
|
lø16-05 2020
|
16:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
420520
|
lø16-05 2020
|
16:15
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
422392
|
ti19-05 2020
|
19:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
422393
|
ti19-05 2020
|
19:00
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|
|
|
422966
|
to21-05 2020
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
428996
|
lø23-05 2020
|
13:00
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
428999
|
lø23-05 2020
|
16:15
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
422968
|
sø24-05 2020
|
11:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
428992
|
sø24-05 2020
|
16:00
|
|
|
Agerbæk Stadion
|
|
|
|
440971
|
fr29-05 2020
|
19:15
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
429002
|
lø30-05 2020
|
13:00
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
437858
|
ma01-06 2020
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
440241
|
ma01-06 2020
|
13:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
433203
|
ti02-06 2020
|
19:00
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|
|
|
445302
|
lø06-06 2020
|
13:00
|
|
|
Agerbæk Stadion
|
|
|
|
440916
|
lø06-06 2020
|
13:15
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|
|
|
440440
|
ti09-06 2020
|
19:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
449134
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
448382
|
lø13-06 2020
|
12:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
448606
|
lø13-06 2020
|
13:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
449005
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
team.blue arena
|
|
|