MENU

ØOB Oldboys 40 år 7 mands, Kreds 16 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
903417 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
Hornslet IF Aarhus 1900 Hornslet Stadion
3 - 6
903419 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
Stilling IF TMIF Stilling Skole
2 - 0
903421 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
TMG Aarhus Fremad Mårslet Stadion
UHT

Udehold taberdømt

903422 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
Gedved IF IF Lyseng Gedved Hallen - Udendørs
4 - 4
903423 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
IF Lyseng Hornslet IF Lyseng Idrætspark
7 - 4
903424 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Gedved IF Riisvangen Stadion
3 - 0
903425 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige TMG Spørring Stadion
6 - 4
903426 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
TMIF SIF Assentoft Hårup Skole
2 - 5
903427 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Stilling IF Walther FC Stilling Skole
7 - 3
903428 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Stjær B Fort Langenæs
6 - 1
903429 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Hornslet IF Aarhus Fremad Hornslet Stadion
UHT

Udehold taberdømt

903430 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Lyseng Idrætspark
2 - 6
903431 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Stilling IF Stjær B Stilling Skole
7 - 3
903433 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
TMG TMIF Mårslet Stadion
2 - 1
903434 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Gedved IF ST Oldboys, Trige Gedved Hallen - Udendørs
4 - 5
903435 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Aarhus Fremad IF Lyseng Riisvangen Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

903436 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige Hornslet IF Spørring Stadion
8 - 7
903437 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
TMIF Gedved IF Hårup Skole
3 - 0
903438 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Walther FC TMG Vestergadeanlægget
4 - 5
903439 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Stjær B SIF Assentoft Vesterbro Stadion
5 - 3
903440 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Stilling IF Fort Langenæs
6 - 1
903442 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
IF Lyseng ST Oldboys, Trige Lyseng Idrætspark
2 - 5
903443 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Aarhus Fremad Aarhus 1900 Riisvangen Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

903444 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
SIF Assentoft Stilling IF Assentoft Stadion
6 - 3
903445 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
TMG Stjær B Mårslet Stadion
5 - 4
903446 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Gedved IF Walther FC Gedved Hallen - Udendørs
903441 ma
02-09 2019
Kl. 19:00
Hornslet IF TMIF Hornslet Kunstgræsbane
4 - 2
903447 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
ST Oldboys, Trige Aarhus Fremad Spørring Stadion
UHT

Udehold taberdømt

903448 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
TMIF IF Lyseng Hårup Skole
4 - 4
903449 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Walther FC Hornslet IF Vestergadeanlægget
2 - 2
903450 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Stjær B Gedved IF Vesterbro Stadion
10 - 1
903451 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Stilling IF TMG Stilling Skole
6 - 4
903452 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Aarhus 1900 SIF Assentoft Fort Langenæs
3 - 2
903420 to
12-09 2019
Kl. 18:30
SIF Assentoft ST Oldboys, Trige Assentoft Stadion
5 - 8
903454 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
IF Lyseng Walther FC Lyseng Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

903455 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Aarhus Fremad TMIF Riisvangen Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

903456 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
ST Oldboys, Trige Aarhus 1900 Spørring Stadion
4 - 3
903457 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
TMG SIF Assentoft Mårslet Stadion
5 - 4
903458 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Gedved IF Stilling IF Gedved Hallen - Udendørs
HHT

Hjemmehold taberdømt

903453 ma
16-09 2019
Kl. 19:00
Hornslet IF Stjær B Hornslet Kunstgræsbane
7 - 3
903432 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
SIF Assentoft Walther FC Assentoft Stadion
6 - 11
903459 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
TMIF ST Oldboys, Trige Hårup Skole
3 - 1
903460 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Walther FC Aarhus Fremad Vestergadeanlægget
UHT

Udehold taberdømt

903461 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Stjær B IF Lyseng Vesterbro Stadion
1 - 6
903462 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Stilling IF Hornslet IF Stilling Skole
7 - 3
903463 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
SIF Assentoft Gedved IF Assentoft Stadion
UHT

Udehold taberdømt

903464 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Aarhus 1900 TMG Fort Langenæs
5 - 2
903538 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
TMIF Walther FC Hårup Skole
2 - 4
903539 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
ST Oldboys, Trige Stjær B Spørring Stadion
2 - 6
903540 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
Aarhus Fremad Stilling IF Riisvangen Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

903541 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
IF Lyseng SIF Assentoft Lyseng Idrætspark
9 - 4
903543 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
Gedved IF Aarhus 1900 Gedved Hallen - Udendørs
HHT

Hjemmehold taberdømt

903542 ma
30-09 2019
Kl. 19:00
Hornslet IF TMG Hornslet Kunstgræsbane
6 - 0
903418 to
03-10 2019
Kl. 19:00
Walther FC Stjær B Vestergadeanlægget
5 - 1
903544 ma
07-10 2019
Kl. 18:00
Gedved IF Hornslet IF Gedved Hallen - Udendørs
HHT

Hjemmehold taberdømt

903545 ma
07-10 2019
Kl. 18:00
TMG IF Lyseng Mårslet Stadion
3 - 7
903546 ma
07-10 2019
Kl. 18:00
SIF Assentoft Aarhus Fremad Assentoft Stadion
UHT

Udehold taberdømt

903547 ma
07-10 2019
Kl. 18:00
Stilling IF ST Oldboys, Trige Stilling Skole
4 - 1
903548 ma
07-10 2019
Kl. 18:00
Stjær B TMIF Vesterbro Stadion
2 - 5
903549 ma
07-10 2019
Kl. 18:00
Aarhus 1900 Walther FC Fort Langenæs
7 - 3
903467 ma
06-04 2020
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Stjær B Riisvangen Stadion
ANN
903468 ma
06-04 2020
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige Walther FC Spørring Stadion
903469 ma
06-04 2020
Kl. 19:00
TMIF Aarhus 1900 Hårup Skole
ANN
903470 ma
06-04 2020
Kl. 19:00
Gedved IF TMG Gedved Hallen - Udendørs
903465 ma
06-04 2020
Kl. 19:00
Hornslet IF SIF Assentoft Hornslet Stadion
ANN
903466 ma
06-04 2020
Kl. 19:00
IF Lyseng Stilling IF Lyseng Idrætspark
ANN
903471 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
Walther FC TMIF Vestergadeanlægget
903472 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
Stjær B ST Oldboys, Trige Vesterbro Stadion
ANN
903473 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
Stilling IF Aarhus Fremad Stilling Skole
ANN
903474 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
SIF Assentoft IF Lyseng Assentoft Stadion
ANN
903475 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
TMG Hornslet IF Mårslet Stadion
ANN
903476 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Gedved IF Fort Langenæs
903477 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Hornslet IF Gedved IF Hornslet Stadion
903478 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
IF Lyseng TMG Lyseng Idrætspark
ANN
903479 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Aarhus Fremad SIF Assentoft Riisvangen Stadion
ANN
903480 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige Stilling IF Spørring Stadion
ANN
903481 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
TMIF Stjær B Hårup Skole
ANN
903482 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Walther FC Aarhus 1900 Vestergadeanlægget
903483 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Hornslet IF Fort Langenæs
ANN
903484 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
Walther FC Stjær B Vestergadeanlægget
903485 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
TMIF Stilling IF Hårup Skole
ANN
903486 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige SIF Assentoft Spørring Stadion
ANN
903487 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
Aarhus Fremad TMG Riisvangen Stadion
ANN
903488 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
IF Lyseng Gedved IF Lyseng Idrætspark
903489 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Hornslet IF IF Lyseng Hornslet Stadion
ANN
903490 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Gedved IF Aarhus Fremad Gedved Hallen - Udendørs
903491 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
TMG ST Oldboys, Trige Mårslet Stadion
ANN
903492 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
SIF Assentoft TMIF Assentoft Stadion
ANN
903493 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Stilling IF Walther FC Stilling Skole
903494 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Stjær B Aarhus 1900 Vesterbro Stadion
ANN
903495 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Hornslet IF Riisvangen Stadion
ANN
903496 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 IF Lyseng Fort Langenæs
ANN
903497 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Stjær B Stilling IF Vesterbro Stadion
ANN
903498 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Walther FC SIF Assentoft Vestergadeanlægget
903499 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
TMIF TMG Hårup Skole
ANN
903500 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige Gedved IF Spørring Stadion
903501 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
IF Lyseng Aarhus Fremad Lyseng Idrætspark
ANN
903502 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Hornslet IF ST Oldboys, Trige Hornslet Stadion
ANN
903503 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Gedved IF TMIF Gedved Hallen - Udendørs
903505 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
TMG Walther FC Mårslet Stadion
903506 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
SIF Assentoft Stjær B Assentoft Stadion
ANN
903507 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Stilling IF Aarhus 1900 Stilling Skole
ANN
903508 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
TMIF Hornslet IF Hårup Skole
ANN
903509 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige IF Lyseng Spørring Stadion
ANN
903510 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Aarhus Fremad Fort Langenæs
ANN
903511 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Stilling IF SIF Assentoft Stilling Skole
ANN
903512 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Stjær B TMG Vesterbro Stadion
ANN
903513 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Walther FC Gedved IF Vestergadeanlægget
903514 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
Aarhus Fremad ST Oldboys, Trige Riisvangen Stadion
ANN
903515 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
IF Lyseng TMIF Lyseng Idrætspark
ANN
903516 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
Hornslet IF Walther FC Hornslet Stadion
903517 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
Gedved IF Stjær B Gedved Hallen - Udendørs
903518 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
TMG Stilling IF Mårslet Stadion
ANN
903519 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
SIF Assentoft Aarhus 1900 Assentoft Stadion
ANN
903520 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Stjær B Hornslet IF Vesterbro Stadion
ANN
903521 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Walther FC IF Lyseng Vestergadeanlægget
903522 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
TMIF Aarhus Fremad Hårup Skole
ANN
903523 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 ST Oldboys, Trige Fort Langenæs
ANN
903524 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
SIF Assentoft TMG Assentoft Stadion
ANN
903525 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Stilling IF Gedved IF Stilling Skole
903526 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
ST Oldboys, Trige TMIF Spørring Stadion
ANN
903527 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Walther FC Riisvangen Stadion
903528 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
IF Lyseng Stjær B Lyseng Idrætspark
ANN
903529 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Hornslet IF Stilling IF Hornslet Stadion
ANN
903530 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Gedved IF SIF Assentoft Gedved Hallen - Udendørs
903531 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
TMG Aarhus 1900 Mårslet Stadion
ANN
903532 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
SIF Assentoft Hornslet IF Assentoft Stadion
ANN
903533 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
Stilling IF IF Lyseng Stilling Skole
ANN
903534 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
Stjær B Aarhus Fremad Vesterbro Stadion
ANN
903535 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
Walther FC ST Oldboys, Trige Vestergadeanlægget
903536 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 TMIF Fort Langenæs
ANN
903537 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
TMG Gedved IF Mårslet Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 påmail eller på tlf: 8939 9930

Log ind