MENU

Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår, Pulje 314 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
970954 on
14-08 2019
Christiansbjerg IF (2) Oversidder Christiansbjerg Idrætsanlæg
970955
on
14-08 2019
Kl. 18:30
Saxild IF Stilling IF Saxild Skole
0 - 3
970957 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Oversidder TMG
970962 on
21-08 2019
Oversidder Torpedo AT
970959 on
21-08 2019
Kl. 18:00
TMG Christiansbjerg IF (2) Mårslet Stadion
5 - 3
970958 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Oversidder Hasselager Hallen
970961 to
22-08 2019
Kl. 19:00
Hårby IK 81 Saxild IF Borgernes Hus
3 - 0
970966
ti
27-08 2019
Kl. 19:00
Stensballe IK Hårby IK 81 Stensballe Hallen
0 - 2
970965 on
28-08 2019
Saxild IF Oversidder Saxild Skole
970963
on
28-08 2019
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Stilling IF Hasselager Hallen
0 - 9
970964 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Oversidder Christiansbjerg IF (2)
970967
to
29-08 2019
Kl. 19:00
Torpedo AT TMG Holme Skole
2 - 0
970969 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Christiansbjerg IF (2) Torpedo AT Christiansbjerg Idrætsanlæg
0 - 0
970971 on
04-09 2019
Oversidder Stensballe IK
UHT

Udehold taberdømt

970970 on
04-09 2019
Kl. 18:40
Stilling IF Oversidder Stilling Skole
970968
to
05-09 2019
Kl. 19:00
Hårby IK 81 Kolt/Hasselager IF Borgernes Hus
8 - 1
970977
08-09 2019
Kl. 15:00
Stensballe IK TMG Stensballe Hallen
2 - 3
970972 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
TMG Saxild IF Mårslet Stadion
3 - 1
970973 on
11-09 2019
Kolt/Hasselager IF Oversidder Kolt Skole
970974 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Saxild IF Christiansbjerg IF (2) Saxild Skole
1 - 2
970975
on
11-09 2019
Kl. 18:40
Stilling IF Hårby IK 81 Stilling Skole
4 - 0
970976 on
11-09 2019
Kl. 18:45
Oversidder Torpedo AT
970953
to
12-09 2019
Kl. 18:45
Stensballe IK Kolt/Hasselager IF Stensballe Hallen
14 - 1
970979 ma
16-09 2019
Kl. 18:30
Christiansbjerg IF (2) Stensballe IK Christiansbjerg Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

970981 on
18-09 2019
Oversidder Stilling IF
970982 to
19-09 2019
Kl. 18:00
Torpedo AT Saxild IF Holme Skole
0 - 0
970980 to
19-09 2019
Kl. 18:30
Hårby IK 81 Oversidder Borgernes Hus
970978
21-09 2019
Kl. 14:00
TMG Kolt/Hasselager IF Mårslet Stadion
UHT

Udehold taberdømt

970987
22-09 2019
Kl. 15:00
Stensballe IK Torpedo AT Stensballe Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

970985 on
25-09 2019
Hårby IK 81 Oversidder Borgernes Hus
970983 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Kolt/Hasselager IF Christiansbjerg IF (2) Hasselager Hallen
0 - 8
970984 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Oversidder Saxild IF
970956 to
26-09 2019
Kl. 18:00
Torpedo AT Hårby IK 81 Holme Skole
1 - 0
970991
29-09 2019
Kl. 15:00
Saxild IF Stensballe IK Saxild Skole
UHT

Udehold taberdømt

970992 on
02-10 2019
Oversidder Oversidder
970989 on
02-10 2019
Kl. 17:55
Christiansbjerg IF (2) Stilling IF Christiansbjerg Idrætsanlæg
1 - 0
970988 to
03-10 2019
Kl. 17:30
Torpedo AT Kolt/Hasselager IF Holme Skole
UHT

Udehold taberdømt

970996
06-10 2019
Kl. 15:00
Stensballe IK Oversidder Stensballe Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

970960 ma
07-10 2019
Kl. 18:40
Stilling IF Stensballe IK Stilling Skole
UHT

Udehold taberdømt

970986 ma
07-10 2019
Kl. 18:40
Stilling IF TMG Stilling Skole
0 - 3
970997 on
09-10 2019
Oversidder TMG
970993 on
09-10 2019
Kl. 17:30
Kolt/Hasselager IF Saxild IF Hasselager Hallen
0 - 7
970995
on
09-10 2019
Kl. 18:40
Stilling IF Torpedo AT Stilling Skole
1 - 1
970994 to
10-10 2019
Kl. 17:45
Hårby IK 81 Christiansbjerg IF (2) Borgernes Hus
0 - 4
970990 ti
22-10 2019
Kl. 17:00
TMG Hårby IK 81 Mårslet Stadion
10 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 påmail eller på tlf: 8939 9930

Log ind