MENU

DBU Jylland Pokal U13 Piger/8 (2007) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
637343
1 on
21-08 2019
Kl. 18:00
Ikast FC (L1/923) Silkeborg IF Q (L1/922) Ikast FC Thrigesvej
0 - 2
637334 1 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Tarp B (L1/924) MUIF/TSF (L1/925) Bryndumvej Idrætshal
5 - 0
637335 1 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Brønderslev IF (L2/941) Skibsby-Højene IF (L1/921) Arena Kop & Kande
UHT

Udehold taberdømt

637336 1 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Vodskov IF (L2/941) LKB/Gistrup (L2/942) Vodskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

637338 1 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Aars IK (L2/942) Fyrkat Q (L1/921) Sondrup Park (Aars)
0 - 3
637339 1 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Jetsmark IF (L2/941) AaB (L1/921) Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 2
637340
1 on
21-08 2019
Kl. 19:00
FC Thy Piger (L1/921) Viborg Q (L1/922) Hørdum Stadion
5 - 1
637341 1 on
21-08 2019
Kl. 19:00
MorsØ FC (L2/943) FC Salling (L1/922) Morsø Multipark
0 - 3
637342 1 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Vildbjerg SF (L1/922) KLG (L1/923) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 0
637344
1 on
28-08 2019
Kl. 17:30
FC Horsens (L1/924) TMG (L1/923) Designa Arena
1 - 2
637337 1 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Skørping IF Frem (L2/942) Aalborg KFUM (L1/921) Skørping Idrætscenter
3 - 1
637345
1 to
05-09 2019
Kl. 19:00
Hatting/Torsted/Stensballe IK (L2/947) IF Lyseng (L1/923) Hatting Stadion
0 - 13
756777
2 ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Silkeborg IF Q (L1/922) IF Lyseng (L1/923) Søholt Idrætsanlæg
5 - 3
756778 2 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Vinding SF (L2/947) TMG (L1/923) Vinding Kunstgræsbane
2 - 7
756780
2 on
11-09 2019
Kl. 18:30
LKB/Gistrup (L2/942) AaB (L1/921) Gistrup Idrætscenter
0 - 7
756782
2 on
11-09 2019
Kl. 18:30
FC Salling (L1/922) FC Thy Piger (L1/921) Egeris Idrætsanlæg
1 - 2
756779
2 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Skørping IF Frem (L2/942) Brønderslev IF (L2/941) Skørping Idrætscenter
6 - 5
756781 2 on
18-09 2019
Kl. 18:30
Varde IF (L1/924) Vildbjerg SF (L1/922) Sydbank Stadion
5 - 2
732411
3 on
02-10 2019
Kl. 17:30
TMG (L1/923) AaB (L1/921) Mårslet Stadion
5 - 4
732408 3 on
02-10 2019
Kl. 17:30
Skørping IF Frem (L2/942) Fyrkat Q (L1/921) Skørping Idrætscenter
2 - 4
732410
3 on
09-10 2019
Kl. 18:00
Varde IF (L1/924) Tarp B (L1/924) Sydbank Stadion
4 - 3
732409 3
16-11 2019
Kl. 11:00
FC Thy Piger (L1/921) Silkeborg IF Q (L1/922) Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub hvis du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.

 

Log ind