U17 Drenge Liga 3 (2003) 11M/9M - efterår 2019, Pulje 436 (2019)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
353163
14-09 2019
10:00 Gug B Aabybro IF (2) Skjøtt Arena (Gug B)
UHT
14. sep 2019
10:00
Gug B
Aabybro IF (2)
UHT
353164
ma16-09 2019
19:00 Han Herred EFF Nørresundby FB Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
3
-
2
16. sep 2019
19:00
Han Herred EFF
3
Nørresundby FB
2
353180
on18-09 2019
16:00 Han Herred EFF Ingstrup Efterskoles IF (2) Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
5
-
0
18. sep 2019
16:00
Han Herred EFF
5
Ingstrup Efterskoles IF (2)
0
353177
21-09 2019
14:00 Nørresundby FB Trekroner/Skovsgaard NFB Kunstgræs Lindholm
3
-
0
21. sep 2019
14:00
Nørresundby FB
3
Trekroner/Skovsgaard
0
353175
on25-09 2019
18:30 Ingstrup Efterskoles IF (2) Trekroner/Skovsgaard Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
1
-
3
25. sep 2019
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (2)
1
Trekroner/Skovsgaard
3
353179
fr27-09 2019
19:00 Aabybro IF (2) Nørresundby FB Aabybro Idrætscenter
HHT
27. sep 2019
19:00
Aabybro IF (2)
Nørresundby FB
HHT
353181
29-09 2019
12:00 Trekroner/Skovsgaard Gug B Skovsgård Stadion
2
-
4
29. sep 2019
12:00
Trekroner/Skovsgaard
2
Gug B
4
353178
ti01-10 2019
17:30 Gug B Ingstrup Efterskoles IF (2) Skjøtt Arena (Gug B)
5
-
5
01. okt 2019
17:30
Gug B
5
Ingstrup Efterskoles IF (2)
5
353186
on02-10 2019
19:00 Gug B Han Herred EFF Kunstgræsbane Gug Boldklub
2
-
5
02. okt 2019
19:00
Gug B
2
Han Herred EFF
5
353184
05-10 2019
12:00 Nørresundby FB Gug B Lindholm Høje Stadion
3
-
1
05. okt 2019
12:00
Nørresundby FB
3
Gug B
1
353182
ma07-10 2019
18:30 Ingstrup Efterskoles IF (2) Aabybro IF (2) Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
1
-
1
07. okt 2019
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (2)
1
Aabybro IF (2)
1
353183
ma07-10 2019
19:00 Han Herred EFF Trekroner/Skovsgaard Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
5
-
4
07. okt 2019
19:00
Han Herred EFF
5
Trekroner/Skovsgaard
4
353187
on09-10 2019
18:30 Ingstrup Efterskoles IF (2) Nørresundby FB Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
1
-
6
09. okt 2019
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (2)
1
Nørresundby FB
6
353176
to10-10 2019
19:15 Aabybro IF (2) Han Herred EFF Aabybro Idrætscenter
2
-
8
10. okt 2019
19:15
Aabybro IF (2)
2
Han Herred EFF
8
353185
13-10 2019
16:00 Trekroner/Skovsgaard Aabybro IF (2) Skovsgård Stadion
UHT
13. okt 2019
16:00
Trekroner/Skovsgaard
Aabybro IF (2)
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2019 til foråret 2020 her.

Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

I denne række spilles der med reglen "Ekstra spiller på banen".

 

Log ind