MENU

U15 Piger C (2004) 8M - Forår, Pulje 282 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
610342 ma
08-04 2019
Kl. 18:30
SS Skjold Oversidder Glud Stadion
610341 on
10-04 2019
Kl. 18:00
FC Kolding Nord Smidstrup/Skærup IF Lunderskov Stadion
3 - 0
610340
on
10-04 2019
Kl. 18:30
Vamdrup IF Hundslund IF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
5 - 2
610343 on
17-04 2019
Kl. 18:00
Oversidder Vamdrup IF
610345 on
17-04 2019
Kl. 18:30
Hundslund IF FC Kolding Nord Hundslund Skole
1 - 7
610348 ti
23-04 2019
Kl. 18:00
Hundslund IF Smidstrup/Skærup IF Hundslund Skole
0 - 3
610346 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Vamdrup IF SS Skjold Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
UHT

Udehold taberdømt

610344
27-04 2019
Kl. 11:00
Smidstrup/Skærup IF SS Skjold Smidstrup Hallen
4 - 2
610351 ma
29-04 2019
Kl. 19:00
SS Skjold FC Kolding Nord Glud Stadion
4 - 4
610349
ti
30-04 2019
Kl. 18:00
Vamdrup IF Smidstrup/Skærup IF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
1 - 1
610350 on
01-05 2019
Kl. 18:00
Oversidder Hundslund IF
610353 ti
07-05 2019
Kl. 18:00
Smidstrup/Skærup IF Oversidder Smidstrup Hallen
610354 on
08-05 2019
Kl. 18:30
Hundslund IF SS Skjold Hundslund Skole
2 - 0
610352
to
09-05 2019
Kl. 18:00
FC Kolding Nord Vamdrup IF Lunderskov Stadion
2 - 2
610356 ti
14-05 2019
Kl. 18:00
Smidstrup/Skærup IF FC Kolding Nord Smidstrup Hallen
0 - 0
610355 on
15-05 2019
Kl. 18:00
Oversidder SS Skjold
610357
on
15-05 2019
Kl. 18:30
Hundslund IF Vamdrup IF Hundslund Skole
0 - 6
610360 ti
21-05 2019
Kl. 18:00
SS Skjold Smidstrup/Skærup IF Glud Stadion
2 - 1
610358 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Vamdrup IF Oversidder Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
610359 to
23-05 2019
Kl. 18:30
FC Kolding Nord Hundslund IF Lunderskov Stadion
8 - 1
610363
ma
27-05 2019
Kl. 19:00
SS Skjold Vamdrup IF Glud Stadion
5 - 2
610362 ti
28-05 2019
Kl. 18:00
Smidstrup/Skærup IF Hundslund IF Smidstrup Hallen
3 - 0
610361 on
29-05 2019
Kl. 18:00
Oversidder FC Kolding Nord
610347 ma
03-06 2019
Kl. 18:30
FC Kolding Nord Oversidder Bramdrupdam Hallerne
610369 ma
03-06 2019
Kl. 18:30
SS Skjold Hundslund IF Glud Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

610365
ti
04-06 2019
Kl. 18:00
Smidstrup/Skærup IF Vamdrup IF Smidstrup Hallen
0 - 2
610366 on
05-06 2019
Kl. 18:30
Hundslund IF Oversidder Hundslund Skole
610364 to
06-06 2019
Kl. 19:00
FC Kolding Nord SS Skjold Bramdrupdam Hallerne
2 - 1
610368 on
12-06 2019
Kl. 18:00
Oversidder Smidstrup/Skærup IF
610367
ma
17-06 2019
Kl. 19:00
Vamdrup IF FC Kolding Nord Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Aktuelle links:

Spilleregler 8:8

Se programmet for regionfinalerne 2019 her: 

Regionsfinaler 2019

Log ind