MENU

U16 Piger Liga 3 (2003) 11M/9M - forår 2019, Pulje 836 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
358238 fr
05-04 2019
Kl. 18:30
Oversidder Vamdrup IF
358239
07-04 2019
Kl. 17:00
Tjæreborg IF Sønderborg Fremad Tjæreborg IF's Anlæg
3 - 1
358237 on
10-04 2019
Kl. 18:30
Agerskov S Gråsten/Bov Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
0 - 5
358240
13-04 2019
Kl. 13:00
Gråsten/Bov Oversidder Aarsbjerg Idrætscenter
358242
14-04 2019
Kl. 13:00
Agerskov S Tjæreborg IF Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

358244 fr
26-04 2019
Kl. 18:30
Oversidder Tjæreborg IF
358243
27-04 2019
Kl. 10:00
Gråsten/Bov Vamdrup IF Aarsbjerg Idrætscenter
7 - 0
358245 ti
30-04 2019
Kl. 18:15
Sønderborg Fremad Agerskov S Sundsmarkcenter
0 - 4
358241 to
02-05 2019
Kl. 18:30
Vamdrup IF Sønderborg Fremad Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
1 - 0
358247 fr
03-05 2019
Kl. 18:30
Oversidder Sønderborg Fremad
358246
04-05 2019
Kl. 10:00
Tjæreborg IF Gråsten/Bov Tjæreborg IF's Anlæg
0 - 6
358297 to
09-05 2019
Kl. 18:00
Sønderborg Fremad Gråsten/Bov Sundsmarkcenter
1 - 7
358299
12-05 2019
Kl. 10:00
Tjæreborg IF Vamdrup IF Tjæreborg IF's Anlæg
0 - 6
358298
12-05 2019
Kl. 13:00
Agerskov S Oversidder Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
358248 ti
14-05 2019
Kl. 18:45
Vamdrup IF Agerskov S Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
2 - 4
358301 on
15-05 2019
Kl. 18:30
Vamdrup IF Oversidder Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
358300 ma
20-05 2019
Kl. 18:15
Gråsten/Bov Agerskov S Aarsbjerg Idrætscenter
6 - 0
358303 fr
24-05 2019
Kl. 18:30
Oversidder Gråsten/Bov
358304
26-05 2019
Kl. 12:00
Sønderborg Fremad Vamdrup IF Sundsmarkcenter
0 - 3
358308
ti
28-05 2019
Kl. 18:30
Agerskov S Sønderborg Fremad Agerskov SU's Anlæg
3 - 0
358307
02-06 2019
Kl. 10:00
Tjæreborg IF Oversidder Tjæreborg IF's Anlæg
358306
02-06 2019
Kl. 11:00
Vamdrup IF Gråsten/Bov Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
HHT

Hjemmehold taberdømt

358302
02-06 2019
Kl. 12:00
Sønderborg Fremad Tjæreborg IF Sundsmarkcenter
5 - 0
358309
08-06 2019
Kl. 12:00
Gråsten/Bov Tjæreborg IF Aarsbjerg Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

358310 ma
10-06 2019
Kl. 12:00
Sønderborg Fremad Oversidder Bygma Park
358311 ti
11-06 2019
Kl. 18:30
Agerskov S Vamdrup IF Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
4 - 3
358305
to
13-06 2019
Kl. 18:15
Tjæreborg IF Agerskov S Tjæreborg IF's Anlæg
1 - 5
358313 fr
14-06 2019
Kl. 18:30
Oversidder Agerskov S
358312
15-06 2019
Kl. 11:00
Gråsten/Bov Sønderborg Fremad Aarsbjerg Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

358314
16-06 2019
Kl. 13:00
Vamdrup IF Tjæreborg IF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Der er ingen automatisk ombrydning fra forårets U16 Piger til efterårets U18 Piger. Læs mere her.

Se info om rækken her.

Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.

 

Log ind